Divočina

od:


KoupitKoupit eknihu

Pozoruhodně upřímný autobiografický příběh ženy, která se po traumatických událostech rozhodne vyrazit na 1 770 kilometrů dlouhou pěší pouť. V šestadvaceti letech si Cheryl Strayedová, po smrti své matky a krachu svého manželství, myslela, že přišla o vše. Měla pocit, že již nemá co ztratit a učinila nejimpulzivnější rozhodnutí svého života: odhodlala se sama ujít vysokohorskou trasu Pacifik Crest Trail od Mohavské pouště přes celou Kalifornii a Oregon až do státu Washington. Hrdinka, bez jakýchkoli znalostí o přežití v divoké přírodě, se nevyhne střetnutí s chřestýši a medvědy, překonává úmorná vedra či rekordní sníh. Napínavé vyprávění okořeněné humorem živě zachycuje strach i radost mladé ženy tvrdě si razící cestu k cíli navzdory mizivé šanci na úspěch. Pouť ji téměř dožene k šílenství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236083/divocina-zxc-236083.jpg 4.3767
Orig. název:

Wild (2012)

Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (2)

Jizi
28.07.2017

2Sova15, každý máme své názory a své pohledy na věc - chvála diverzitě! Jinak by se mi muselo líbit třeba 50 odstínů mizerné literatury a to bych asi nepřežila... Čili: tobě se to líbilo, mně to. Pokud ti vadí číst negativní hodnocení, stačí se podívat na počet hvězd a plynule přejít k dalšímu komentáři... A ke komentářům komentářů slouží diskuse, nikoli další komentář.
Jestli se chceš o knížce dál bavit, úplně klidně můžeme, tomu se vůbec nebráním.

Sova15
27.07.2017

Jizi - jsme ta poslední, kdo by někomu vyvracel názor. Ale .... zdrbnout takto knížku, to je asi i odvážný. Cheryl se snažila popsat, to co cítí, jak to prožívala. Nedává to jako návod na vzorné chování nebo sebe za příklad. Mě se naopak líbí, že se na trek vydala, tak jak se vydala. Kdyby věděla, co jí všechno čeká a vše si rozmýšlela, tak sedí doma dodnes, stejně jako já. A ze své zkušenosti vím, že nejvíce lituji toho, co jsem neudělala, ač to třeba byly blázniviny.