Hlubinná bouře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bývalý námořní lékař Peter Crane je urychleně povolán na ropnou plošinu v severním Atlantiku, aby pomohl diagnostikovat zdravotní stav posádky. Jakmile dorazí na místo, zjistí, že skutečné potíže leží hluboko pod ním – v „Hlubinné bouři“, výzkumném zařízení vybudovaném na dně oceánu, neuvěřitelně pokročilém podmořském zařízení, které bylo vybudováno s jediným cílem: prověřit nedávno objevené podmořské naleziště, které by mohlo obsahovat odpovědi na tajemství zahalená stoletími mýtů a spekulací.
Poté, co složí slib utajení, může sestoupit na dno oceánu na výzkumnou stanici, kde vědecký tým pod přísným utajením prověřuje významný objev. Crane se dozvídá, že před rokem byly při rutinních těžebních pracích odkryty zbytky legendární Atlantidy.
S probíhajícími vykopávkami se však u posádky začínají objevovat neobvyklé choroby. Vědci i dělníci vykazují zvláštní škálu příznaků – od obyčejné únavy k násilným psychotickým případům. S tím, jak se Crane ponořuje do zvláštního světa Hlubinné bouře a zahajuje svůj průzkum ve snaze objevit příčinu těchto onemocnění, získává pocit, že ta přísně střežená operace skrývá možná cosi mnohem složitějšího než jen zdravotní tajemství a že ona zmiňovaná „Atlantida“ může být něčím mnohem děsivějším a vražednějším.

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/7398/hlubinna-boure-DbN-7398.jpg 4.2149
Série:

Jeremy Logan (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, BB art
Orig. název:

Deep Storm (2006)

Počet stran:336
Jazyk vydání:český
Překlad:Tomáš Bicek
Autor obálky:Bohumil Fencl
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7381-300-0
Nahrávám...

Vydání (2)

Hlubinná bouřeHlubinná bouře

2008 (ekniha), BB art

978-80-7381-300-0


Hlubinná bouře
Hlubinná bouře

2008, BB art

978-80-7381-300-0