Zuzanka45 Zuzanka45 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Další pecka od mé oblíbené Colleen. Opět kniha s velice silným tématem, která vás pohltí a bude bavit. Příběh je naprosto promyšlený, reálný, plný lásky, smutku, zoufalství, touhy, dovede vás zapřemýšlet. Tuto knihu doporučuji spíše ve starším věku, kdy už máte rodinu, proto si knihu přečtu minimálně ještě jednou, třeba až sama budu mít manžela. Zpočátku jsem měla trochu zmatek ohledně kapitol - minulost a přítomnost - ale po první čtvrtině knihy jsem se v tom už vyznala. Minulost krásně doplnila mé otázky.
PS: Ráda bych poznala ve skutečném životě chlapa jako byl Graham, protože ten byl neskutečný.

05.02.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Parádní jízda emocí. Bolest, zrada, ztráta, láska, romantika, přitažlivost, rodina, vztahy. Při knihách od Colleen Hoover si ani nestíhám psát žádné poznámky, protože se její knihy čtou tak rychle a samy. Colleen umí prostě psát! Tady je sice trochu předvídatelné, jaký bude konec, ale stejně je to neuvěřitelně čtivé a knihu neodložíte. Kniha je psána z pohledu Morgan (matky) a Clary (dcery). S oběma hrdinkami jsem soucítila. Velmi realistický příběh. Všechny postavy byly moc pěkné popsané a já jsem je milovala. Asi každá holka by chtěl nějakého svého Jonaha či Millera. Za mě nádherný příběh.
Konec byl krásný a dodal třešničku na dortu.

25.01.2021 5 z 5

Deník knižního závisláka Deník knižního závisláka kolektiv autorů

Tak se těším, až budu deník vyplňovat!! Konečně to budu mít všechno hezky sepsané u sebe a hlavně v deníčku. Skvělý nápad!

13.01.2021

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Pro mě to bylo něco krásného, milého, romantického, bolestného a tak upřímného... je to kniha, u které jsem nedokázala předvídat, co bude dál. Jednoduše mě to bavilo, příběh byl opravdu silný. Přečteno za 2 dny, myslím, že můj rekord. Ke konci jsem radostí slzela. Neuvěřitelná kniha! Milion hvězdiček. Colleen mě nezklamala a víc a víc si ji zamilovávám.

11.01.2021 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Moc krásná kniha ❤. Od necelé půlky jsem se od ní nemohla odpoutat. Moc hezký nápad. Autorka má nádherný styl psaní. Ty věty v knize. Wow.
Je to má první kniha na téma LGBT, ale bylo to všechno naprosto nenucené, pěkné. Láska je prostě láska! Krásný epilog, který příběhu dal tu správnou třešničku na dortu. 4,5 *.
PS: miluji focení ❤

09.01.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Kniha mě bavila, ale zdála se mi moc uspěchaná, což byla škoda. Vůbec by nevadilo, kdyby měla o 100 stran více a bylo to vše lépe vypsané. Byla to má první kniha od Elle Kennedy a určitě ne poslední!

04.01.2021 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Allie a Kadena jsem si zamilovala. Pokud jste romantická duše, toto čtení bude vyloženě pro vás. Moc milé, odpočinkové, romantické, prostě krásné čtení.

31.12.2020 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Úplně nevím, co o knize napsat. Moje myšlenky jsou zmatené. Tessa a Hardin - to by možná jako hodnocení stačilo. Něco jsem na knize fakt milovala a něco nesnášela. Pořád dokola hádky, usmiřování, zesměšňování, milování, žárlení, omlouvání... ale mě to prostě bavilo.
Nutně potřebuji 2.díl, protože potřebuji vědět, co bude dál! Naštvalo mě, jak to skončilo. Prostě neskončilo. Kniha je mnohem lepší než film!

25.12.2020 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nádherné, dojemné, vtipné, radostné čtení. Kniha ve mně vyvolala nezapomenutelné pocity. Krásně napsané. Přečteno jedním dechem.
Tuto knihu doporučuji všem milovníkům psů!! Všechno skvěle popsané a já mám hned jiný (vtipný) pohled na mé pejsky.

12.12.2020 5 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Už od první strany jsem věděla, že tato kniha bude přesně to, po čem momentálně toužím. Vlastně jsem to věděla hned z názvu. Kniha byla proložena krásnými vzpomínkami, které příběhu dodávaly opravdivost. Kniha se četla rychle. Kapitoly opravdu utíkaly, jelikož byly krátké a to na knihách miluju. Můžete si ji otevřít i když máte jen pouhých 5 minut času, protože kapitola má třeba jen 5 stránek. Občas mě mrazilo z toho, jak byla kniha nádherná. Moc krásný a dojemný nápad, napsat dopisy, natočit video, všechno důkladně promyšlené. Nemusím snad ani říkat, že jsem párkrát slzela. Knize nemůžu nic vyčíst. Snad jen to, že byla tak krátká a tak rychle se přečetla. Chtěla bych, aby neskončila a pokračovala dál. Doporučuji všem, hlavně těm, kteří ztratili někoho blízkého. Po této knize si budete vážit všeho, co máte.

24.11.2020 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Na to opravdu slova nestačí. Krásný čtenářský zážitek. Tolik důvěry, upřímnosti, naděje, sbližování, překonávání se, respektu. KRÁSNÉ. Líbí se mi tento styl psaní knih. Krátké kapitoly a opravdu čtivé. Čte se to samo. 5 hvězdiček!

05.11.2020 5 z 5

Buď silný Buď silný neznámý - neuveden

Pár hezkých citátů.

25.09.2020 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Začátek (první část) klidný, prostředek (druhá část) zajímavější a konec (třetí část) moc hezké zakončení. Od knihy jsem toho moc nečekala, ale nakonec mě mile překvapila a nezklamala. Stalo se tam pár nečekaných věcí, které bych si netipla. Z knihy jsem měla pocit, že láska může být i snadná a hned bych si nějakého manžela objednala ..

17.09.2020 4 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, četla se rychle a velmi mě bavila. I když už to byl 4.díl stále byl děj velmi pěkný. Drewa a Kate jsem si moc oblíbila a jejich příběh mě od začátku až do konce bavil.

13.09.2020 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Krátká, odpočinková, pěkná kniha. Parádní na vypnutí myšlenek..

06.09.2020 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Četla jsem 1.dil a hned poté až třetí.
Knihu jsem naprosto pochopila, protože nijak moc nenavazovala, a když ano autorka to bezvadně vysvětlila. U knihy jsem se zasmála. Skvělé odreagování, žhavé popisování..

29.08.2020 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Příjemné, odpočinkové, milé a dráždivé čtení

28.08.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Knihu jsem přečetla raz dva. 5*

25.08.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku mi přišla kniha zmatená, strašně moc jmen, které jsem si musela napsat, abych věděla kdo je kdo, ale po pár stránkách jsem se začetla. Bylo hezké jak se příběhy všech propojily. V knize se odehrálo tolik skutečností, jaké jsem ani trochu neočekávala. Za pár let se ke knize určitě vrátím. Hodnotím 4,45*

21.08.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Od autorky jsem už četla knihu Odvrácená tvář lásky, která mě nadchla. Tato kniha má také hodně do sebe a je velice krásná. Hned od začátku mě bavila. Je vidět, že si tím o čem autorka píše sama prošla a muselo být opravdu těžké to napsat a zpátky se k tomu vracet. Těším se, až si přečtu další knihu.

14.08.2020 5 z 5