Zuzanka45 Zuzanka45 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tolik emocí, vášně, bolesti, smutku, radosti a štěstí.. moc hezká kniha!

11.07.2020 5 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Dráždivé a vtipné čtení

05.07.2020 4 z 5

Usměvavá holka @ Tajnosti v dívčí škole Usměvavá holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Kdybych knihu četla v patnácti, určitě by se mi velice líbila. Teď už jsem trochu starší, tak to pro mě tolik nebylo, ale byla to hezká oddechovka :)

14.06.2020 4 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

5 hvězdiček. Asi není co víc k tomu dodat. Nádherné, pravdivé, citlivé, smutné. Ke konci knihy jsem byla opravdu dojatá a několik slz ukáplo. Je vidět, že autorka má vlastní zkušenost.

11.06.2020 5 z 5

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Fajnová kniha, někdy byla celkem ostrá, ale bavila mě.

08.06.2020 4 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Jsem ráda za takové knihy. Díky nim se vyrovnávám se smrtí mých blízkých.. tato kniha mi ukázala, že i ti druhý se cítí špatně, protože nevědí jak jednat s pozůstalými, i když bývali jejich přáteli. Od knihy jsem tolik neočekávala, ale oslovila mě a mile překvapila. Takže doporučuji! :)

08.06.2020 5 z 5

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Ze začátku mě kniha nebavila, ale jsem ráda, že jsem vydržela a knihu dočetla. Od půlky už se mi zamlouvala, taková oddechovka. Na konci i ukápla slzička. Takže nakonec kniha nebyla vůbec špatná.

03.05.2020 3 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Moc se mi všechny 4 knihy líbily. Bavilo mě to. Teď to sice bylo stejné jako 1.díl akorát z pohledu Tylera, což bylo fajn, ale jelikož jsem to četla už před dávnou dobou, tak bylo pěkné si to opět připomenout a vzpomínat jak to vnímala Eden. Za mě skvělé knihy, jsem ráda že jsem je nečetla hned po sobě, možná by mi to pak přišlo hodně stejné a furt dokola. Ale takhle to bylo skvělé, takže doporučuji nečíst všechny díly hned za sebou a budete naprosto spokojení!

08.02.2020 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Neuvěřitelné. Jak dokáže někdo napsat už 3. pokračování tak nádherné knihy a je to pořád tak úžasné. Od knihy jsem se nedokázala odtrhnout, netušila jsem co se stane na druhé stránce, prostě moc pěkné. Už se těším až si přečtu Tylerův příběh.

04.02.2020 5 z 5

Prázdniny pro Nikolu Prázdniny pro Nikolu Barbora Robošová

Tuto autorku mám velmi ráda. 5 hvězdiček dávám delším a o trošičku lepším románům, ale i tak je to moc příjemná kniha.

03.02.2020 4 z 5

Kdo políbí Terezu Kdo políbí Terezu Barbora Robošová

Znám i lepší knihy. Ale není špatná :) dávám 4 hvězdičky.

02.02.2020 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Moc pěkná kniha, doporučuji. Příjemná a oddechová.

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Takový typ knih mám hrozně moc ráda.

Dárek pro čtrnáctku Dárek pro čtrnáctku Barbora Robošová

Knihu jsem dostala ke 14.narozeninám, byla velice pěkná :) teď jsem na ni po pár letech opět narazila a znovu si ji přečetla.

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Kniha se mi líbila.

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Krásná oddechová kniha. Doporučuji :)

První konec První konec Lauren James

Moc fajn kniha a hezký nápad. Plánuji si koupit i pokračování.

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Většinou knihám dávám 5 hvězdiček. U této dávam pouze 4. Polibek v New Yorku byl o kapánek lepší.

02.02.2020

Den co den Den co den David Levithan

Pěkná kniha a určitě zajímavý nápad. Konec mi však přišel poněkud zvláštní, ale i tak si to zaslouží 5 hvězdiček.

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Velmi hezká kniha.