Zuzanka45 Zuzanka45 komentáře u knih

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Milé, hezké, zábavné ale i smutné čtení. Jako povinnou četbu doporučuji.

11.12.2021 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Nečekala jsem to, ale i tento díl mě opět moc bavil a byl stále skvěle čtivý. Netuším, jak se autorce povedly tak pěkné všechny tři díly, aniž by to bylo jakkoli ohrané nebo prodlužující. Za mě dokonalé zakončení série. Ten konec byl úchvatný a prostě mě dojal. Všechny 3 díly jsem četla po sobě a rozhodně toho nelituji. Chtěla bych klidně další pokračování příběhu Lary Jean a Petera. Tento díl se mi zdál o malinko lepší než 2. Jediné, co celé sérii vytknu, je to jídlo. Na každé stránce nějaké jídlo, bylo to už trochu ujeté, protože to fakt nahání strašné chutě. Ale bez toho by to nejspíš nebylo ono.
Pro romantické duše jako dělané! Na toto čtení budu opravdu ráda vzpomínat.

23.02.2021 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Moc krásná kniha ❤. Od necelé půlky jsem se od ní nemohla odpoutat. Moc hezký nápad. Autorka má nádherný styl psaní. Ty věty v knize. Wow.
Je to má první kniha na téma LGBT, ale bylo to všechno naprosto nenucené, pěkné. Láska je prostě láska! Krásný epilog, který příběhu dal tu správnou třešničku na dortu. 4,5 *.
PS: miluji focení ❤

09.01.2021 4 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Už od první strany jsem věděla, že tato kniha bude přesně to, po čem momentálně toužím. Vlastně jsem to věděla hned z názvu. Kniha byla proložena krásnými vzpomínkami, které příběhu dodávaly opravdivost. Kniha se četla rychle. Kapitoly opravdu utíkaly, jelikož byly krátké a to na knihách miluju. Můžete si ji otevřít i když máte jen pouhých 5 minut času, protože kapitola má třeba jen 5 stránek. Občas mě mrazilo z toho, jak byla kniha nádherná. Moc krásný a dojemný nápad, napsat dopisy, natočit video, všechno důkladně promyšlené. Nemusím snad ani říkat, že jsem párkrát slzela. Knize nemůžu nic vyčíst. Snad jen to, že byla tak krátká a tak rychle se přečetla. Chtěla bych, aby neskončila a pokračovala dál. Doporučuji všem, hlavně těm, kteří ztratili někoho blízkého. Po této knize si budete vážit všeho, co máte.

24.11.2020 5 z 5

Buď silný Buď silný neznámý - neuveden

Pár hezkých citátů.

25.09.2020 3 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, četla se rychle a velmi mě bavila. I když už to byl 4.díl stále byl děj velmi pěkný. Drewa a Kate jsem si moc oblíbila a jejich příběh mě od začátku až do konce bavil.

13.09.2020 5 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Dráždivé a vtipné čtení

05.07.2020 4 z 5

Prázdniny pro Nikolu Prázdniny pro Nikolu Barbora Robošová

Tuto autorku mám velmi ráda. 5 hvězdiček dávám delším a o trošičku lepším románům, ale i tak je to moc příjemná kniha.

03.02.2020 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Moc pěkná kniha, doporučuji. Příjemná a oddechová.

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Takový typ knih mám hrozně moc ráda.

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Kniha se mi líbila.

Den co den Den co den David Levithan

Pěkná kniha a určitě zajímavý nápad. Konec mi však přišel poněkud zvláštní, ale i tak si to zaslouží 5 hvězdiček.

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Už se nemůžu dočkat na přečtení 3.dílu. Kniha se čte jedním dechem.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Určitě budu číst i druhý díl.

02.02.2020 4 z 5

Plakat jsem si zakázala Plakat jsem si zakázala Lucia Olrinková

NENENE! Takhle ta kniha přece nemůže skončit? Kde jsou další stránky? Kapitoly jsou krátké a napsané z pohledu obou hlavních hrdinů. Rosie mi přišla jako koketa a typická holka v dnešní době - drahé oblečení, kluci, alkohol, cigarety, party a zábava. Jediné v čem jsem s ní cítila bylo to, že nevystudovala vysokou školu. Ovšem ke konci knihy mi jí bylo moc líto a naprosto jsem chápala, proč se celou dobu tak chovala. Filip byl fajn, ale na konci knihy bych mu dala nejradši facku, aby se probral. Kniha se čte moc dobře. Ale ten konec jsem nečekala. Dávám 4,5 hvězdiček.

29.01.2024 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

I přes to, že už je to 4. díl stále má autorka o čem psát a stránky mi ubíhají rychle. První část byla řekla bych až drsná. Zjištění dlouholeté lži, odloučení, ztráta, vyrovnávání se se smrtí, vyčítání.. V tomto dílu jsem měla popravdě radši Hardina, začal se snažit a Tessa ho stále dokola odmítala.. Hardin se stal opravdu hodně lepším já. Konec byl tak dojemný...
Krásné zakončení série After!

01.12.2023 4 z 5

Síla naděje Síla naděje Barbora Walterová Benešová

Silná, bolestivá a tragická kniha s dobrým koncem (naštěstí). S tématem, které se zde řešilo jsem se ještě nesetkala a smekám, muselo být pro autorku těžké něco takového napsat.

21.06.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tento díl byl o malinko lepší než 1. Byla to sice stále strašná jízda na horské dráze, směs pocitů, ale už se jejich hádky a usmiřování nestřídaly ob stránku. Vím, že je to naprosto toxický vztah dvou mladých lidí, ale přece jen se mi to fakt líbí. Je to čtení, které vás baví. I přes 600 stran je to přečteno fakt hned. Střídání dvou pohledů - Tessy a Hardina - je naprosto skvělé. Pokud to ovšem čtou holky mladší 15 let, je to opravdu síla, ale mě to naprosto bavilo a pohltilo. Nesnáším otevřené konce, u 1. dílu to bylo něco hrozného, tady už to neskončilo tak moc otevřeně, ale přece jen trochu ano. Teď mě čeká film a co nejdřív si pořídím i další díly.

28.02.2021 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Úplně nevím, co o knize napsat. Moje myšlenky jsou zmatené. Tessa a Hardin - to by možná jako hodnocení stačilo. Něco jsem na knize fakt milovala a něco nesnášela. Pořád dokola hádky, usmiřování, zesměšňování, milování, žárlení, omlouvání... ale mě to prostě bavilo.
Nutně potřebuji 2.díl, protože potřebuji vědět, co bude dál! Naštvalo mě, jak to skončilo. Prostě neskončilo. Kniha je mnohem lepší než film!

25.12.2020 4 z 5

Usměvavá holka @ Tajnosti v dívčí škole Usměvavá holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Kdybych knihu četla v patnácti, určitě by se mi velice líbila. Teď už jsem trochu starší, tak to pro mě tolik nebylo, ale byla to hezká oddechovka :)

14.06.2020 4 z 5