Zuzana207 Zuzana207 komentáře u knih

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Vi ma opäť nesklamala! Príbeh bol pútavý, vtipný, iskrivý. Skvelá oddychovka, určite odporúčam. :-)

22.06.2020

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Na knihu som sa doslova vrhla, naladená z predošlých častí. Ale musím povedať, že Rosiina choroba bola pre mňa nemilým prekvapením. Žiaľ, pri práci som v kontakte s chorými ľuďmi, takže miesto oddychu som mala pocit akoby som zas prišla do práce. Inak príbeh je pekne spracovaný, oceňujem Deanov láskavý prístup k Rosie. Ale u mňa tentokrát to nie je na plný počet hviezdičiek.

22.06.2020 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tento príbeh mal takú trpkosladkú príchuť. Čítal sa dobre, dej ma zaujal od začiatku. Túžba odhaliť Viciousovu pravú tvár ma hnala stále vpred. Jeho postava bola zaujímavo vykreslená - najprv ste ho pol knihy nenávideli a potom ho ľutovali a obdivovali,ako to všetko dokázal prekonať. Knihu určite odporúčam.

22.06.2020 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Kniha ma zaujala hneď od začiatku. Autorka píše pútavo, nejasné vzťahy či situácie nútia čitateľa pokračovať ďalej,kým nenájde odpoveď. Melody dodáva príbehu šmrnc, Vicious temnotu a celé je to okorenené primeranou dávkou sexu. Fajn oddychovka,ktorá navnadí na ďalšie pokračovanie.

22.06.2020 4 z 5

My My Elle Kennedy

Milé, vtipné, iskrivé! :-) Knihu určite odporúčam, postavy si zamilujete, niektoré hlášky budú rezonovať v ušiach ešte zopár dní a po prečítaní budete ľutovať, že ste tak rýchlo čítali. :-))

21.06.2020 5 z 5

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá. Príbeh bol pekný, romantický, postavy sympatické, kniha sa rýchlo čítala. Ale aj tak to úplne nesplnilo moje očakávania. Správanie hlavných postáv miestami pripomínalo akoby boli stále na univerzite, autorka mohla pár riadkov venovať aj Bramovym kamarátom. Myslím, že by to trochu oživilo príbeh a nepôsobilo by to tak jednotvárne len Bram a Julie. Oceňujem snahu autorky, vtipné postrehy a sympatickosť postáv. Knihu ako oddychovku odporúčam,ale nemajte veľké očakávania.

21.06.2020 3 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Pekný, romantický príbeh odohrávajúci sa v prostredí horského hotelu. Dej ma zaujal od začiatku, je plynulý, nechýbajú humorné situácie. Knihu odporúčam, je to výborná oddychovka, ktorá aj pobaví.
Ale dávam o hviezdičku menej za obal knihy. Toto sa veľmi nepodarilo a povedala by som, že to knihe trochu aj škodí.:-(

11.06.2020 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá a musím povedať, že autorka ma opäť nesklamala. Hlavné postavy mi boli od začiatku sympatické, páčila sa mi húževnatosť hlavnej hrdinky bojovať proti osudu. Príbeh je pekne prepracovaný, priamo úmerne je dávkované napätie, humor i vášeň. Mafiánske prostredie dodávalo celému príbehu inú atmosféru oproti iným oddychovkám. Knihu určite odporúčam! :-)

11.06.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

U mňa zase na plný počet hviezdičiek! :-) Vyvážená dávka humoru, trochu drámy a hlavne veľa lásky = oddychovka ako má byť.
Hunterovi patrí môj obdiv, že v jeho veku dokázal stále rozmýšľať hlavou a nie rozkrokom.
A Demi preto, že silou vôle a pomocou priateľov dokázala "mnícha" znesvätiť. ;-)
P. S.: Po prečítaní tejto knihy si určite veľa dievčat rozmyslí, či si dajú "obří kruhy" do uší. :-)))

25.05.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Priznávam sa, že som nevedela, čo od knihy s gay témou čakať. Takúto knihu som ešte nečítala. Ale zas na druhej strane všetky knihy od týchto autoriek som priam zhltla. Takže musím povedať, že príbeh ma zaujal a kniha sa dobre čítala. Autorky priamo úmerne dávkovali romantiku, napätie, humor i sex. Oceňujem nápad písať o tejto téme. ;-)

Risk Risk Elle Kennedy

Ďalšia parádna kniha. :-) Čo dodať? Zas plný počet hviezdičiek, táto autorka to jednoducho vie. Brenna pôsobila dojmom bláznivej študentky s riadne podrezaným jazykom. Na začiatku knihy by som nepovedala, aké trápenie z minulosti v sebe nosí. Ale ukázala svoju silu a s pomocou Jaka sa s tým vyrovnala. A ten Conellyho sexepíl? ..... z tej knihy normálne sršal. :))

Lov Lov Elle Kennedy

U mňa to má Elle zase na plný počet hviezdičiek. :-) Jej štýl písania je vynikajúci, dej zaujme hneď od začiatku, takže kniha sa číta v podstate sama. Viaceré postavy sú charakterovo protichodné, čím dochádza k napätým aj vtipným situáciám. Oceňujem prepojenie so sériou Off - Campus, vďaka čomu som sa dozvedela viac aj o iných postavách v knihe.
Hoci som už školské lavice opustila pomerne dávno, rada si študentský život týmito sériami pripomeniem. :)

Láska online Láska online Penelope Ward

Na knihy od tejto autorky sa vždy veľmi teším. Ale u mňa to tentoraz nie je na plný počet hviezdičiek. Príbeh je pekný, romantický, ale od Penelope to vnímam ako takú rozcvičku. Kniha sa síce dobre čítala, je to úplná oddychovka, ale pre mňa mali jej ostatné knihy väčšiu iskru.

04.05.2020 3 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Pekná oddychovka, celá séria sa dobre čítala. Ale pre upevnenie romantického charakteru príbehu by som skončila svadbou a narodením dieťaťa.
Podľa mňa je záverečná scéna s Woodsovou priateľkou zbytočná. Myslím, že čitateľ by si skôr zaslúžil vedieť, čo sa stalo s Nan, ktorá dosť ovplyvňovala vzťah hlavných hrdinov. Tiež mohla autorka aspoň načrtnúť, čo by čakalo v budúcnosti Granta.

20.04.2020 3 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Na pokračovanie tohto príbehu som sa tešila a autorka opäť nesklamala. Dej sa vyvíjal zaujímavo, postupne sa odhaľovali rôzne tajomstvá, ktoré čitateľa nútili pokračovať v čítaní.
Jedine, čo ma štvalo, boli pasáže, v ktorých hlavná hrdinka vždy pomýšľala na útek v situáciách, ktoré boli iné, ako samozrejme vyzerali.
Ale inak by to nebola romantika a nemohlo by dôjsť k uzmierovaniu, však? :)

20.04.2020 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Keď som si túto sériu vybrala, nemala som veľké očakávania. Ale dej ma veľmi rýchlo zaujal, kniha je dobre písaná a číta sa v podstate sama. Myslím, že autorke sa podarilo do príbehu vložiť primeraný podiel romantiky, aby nepôsobila príliš "cukrovano," tiež intríg, aby nenudila a nútila čitateľa rozmýšľať nad ďalším vývojom príbehu.
Pre náročnejšieho čitateľa môže byť príbeh menej zaujímavý, ak očakáva viac akcie, napätia či tajomstiev.

20.04.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Táto kniha bola SUPER! Čítala sa v podstate sama, pútavý dej, neobvyklé letecké prostredie, hlavný hrdina na zabitie a na zožratie súčasne. :) Buď vás naštval alebo pobavil tak, že ste sa usmievali dva dni. Odporúčam prečítať.

09.04.2020 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Na túto knihu som sa veľmi tešila, lebo kníh z leteckého prostredia je na trhu pomerne málo. Bola som však sklamaná. Zdĺhavé opisy myšlienok a monológ hlavnej hrdinky ma unavovali a spomaľovali dej. Keďže som bola zvedavá na stretnutie hlavnej hrdinky s mužom jej srdca, tak som sa do čítania nútila. No keď sa po ďalších cca 50 stranách nič podstatné nezmenilo, tak som to vzdala. :( Oceňujem nápad autorky zasadiť dej do leteckého prostredia, ale podľa mňa knihe chýbal šmrnc.

09.04.2020 1 z 5

Posvätný pokoj Posvätný pokoj Audrey Carlan

Kniha sa mi čítala dobre. Tematika jogy robí knihu zaujímavejšou, tiež oceňujem vtipné situácie. Dej je síce jednoduchý a predvídateľný, no celkovo je kniha "čtivá."
Náročnejších čitateľov nemusí zaujať, pretože absentuje zápletka či nejaká tá dramatická situácia. Je to skôr taká víkendová oddychovka.

16.03.2020 3 z 5

Skok do neznáma Skok do neznáma Jessica Ann Redmerski

Veľmi pekná, romantická kniha s neobvyklým námetom. Je to taká oddychovka ku káve, takže nečakajte žiadne veľké drámy a nervydrásajúce situácie.
Kniha je pekne napísaná a dobre sa čítala.

16.03.2020 4 z 5