xindl007 xindl007 komentáře u knih

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Již jsem četla, ale mimoděk jsem na to zapomněla a vzala knihu opět do ruky. A napodruhé se mi líbila možná ještě víc. Jsem romantická duše. Občas si přečtu i vážnou tematiku, ale tou romantikou to musím vyvážit a to se mi s touhle serií daří.

23.11.2016 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Mám tenhle styl psaní ráda. Když se začtete, musíte to prostě dočíst a nejlépe na jeden zátah. Už se těším na pokračování.

23.11.2016 4 z 5

Učitel lásky Učitel lásky Robin Schone

Sáhla jsem po ní na doporučení kolegyně. Jsme zde svědky pozvolné proměny hlavní ženské postavy - kdy z úplně neznalé ženy, jež se bojí nahlas vyslovit byť jen jedno slůvko s erotickým podtextem se z ní stala žena, která je ochotná vše vyzkoušet a ničeho se nelekne. A detektivní zápletka knížku okořenila.

22.11.2016 4 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Stará dobrá Sandra,tak ji mám ráda. Knížka měla spád,četla se sama. I mě konec překvapil. Právem čtyři hvězdy a odpouštím autorce ten minulý přehmat

20.11.2016 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Tohle byla ale praštěná knížka. Myšleno v dobrém. Bavila jsem se, děj měl spád, nebyla nouze o vtipné momenty..

19.11.2016 4 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Jak bylo zmíněno níže. Hlavní hrdinka je velice osobitá.. Pobavily mě její vtipné poznámky.. Ale pořád je to takový průměr :)

16.11.2016 3 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Doposud jsem podobná témata nevyhledávala a měla jsem trošku obavy z toho, jak bude knížka napsaná, co asi za hnusárny se této dívce staly. Jak věci postupně vyplouvaly na povrch, už jsem nemohla dát knížku z ruky a musela jsem ji dočíst. Pocity smíšené, ale víc převládá wau - jsem ráda, že jsem ji četla a vím, že po ní kdykoli sáhnu znovu

15.11.2016 4 z 5

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Kathleen E. Woodiwiss

Ten obrázek na obalu je prostě strašný. Ale děj se mi naštěstí líbil, byl napínavý od začátku do konce. Červená knihovna, ale rozhodně příjemná .

13.11.2016 4 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Když jsem četla recenze,říkám super,tato knížka mě bude bavit. Ale jaksi ne a ne mě chytit a zaujmout. Hlavně hlavní hrdinka mi nebyla sympatická od začátku. Honí se za pravdou,jde přes mrtvoly.. O to víc mě překvapil závěr.

11.11.2016 3 z 5

Temný rubín Temný rubín Lisa Jackson

Souhlasím, ani mě tento příběh úplně nezaujal.

10.11.2016 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Teda, že mě tento příběh chytne jsem opravdu nečekala. Už se těším na další díl...

30.10.2016 4 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Knížka se rozhodně dala číst. Ale u této autorky jsem zvyklá na víc ,tak dnes jen 3 hvězdy.

03.09.2016 3 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Knížka se opravdu četla dobře. Indiánského astronauta jsem autorce odpustila , bratra Gabriela rovněž. Přece nemůžou být hlavními hrdiny pořád dokola jen bohatí milionáři, kovbojové nebo angličtí šlechticové :)

21.08.2016 4 z 5

Zrozená z hanby Zrozená z hanby Nora Roberts

Poslední díly bývají dotažené nejméně - tak už to nějak chodí. Knihu hodnotím kladně hlavně proto, že se tam člověk dočte i o těch předešlých sestrách, jak si dál vedou v životě , v partnerství... ale jinak tento díl je ze všech těch tří nejméně uvěřitelný. Ta duchařina atd... :(

18.08.2016 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Co mám dodat- Miluju Lincolna Rhyma, Amelii Sachsovou a další členy vyšetřovacího teamu. Čtu jedním dechem a nadšeně čekám další díly. :)

12.08.2016 5 z 5

Náhodný hřích Náhodný hřích Susan Johnson

Bohužel, nezbývá, než souhlasit s předchozími komentáři. Kromě věčně opilého hlavního hrdiny a sexuálních scén nebylo v knize nic

05.08.2016 2 z 5

Květ odvahy Květ odvahy Shannon Drake (p)

Nesedlo mi historické období (válka Jihu proti Severu mě nikdy nezaujala a asi se to nezmění) a hlavně mi nesedla hlavní hrdinka. Na mě už je tohle moc. Tři hvězdy jsou za tu Jeremyho trpělivost a lásku to s ní vydržet :)

22.07.2016 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Garwoodová mě prostě nikdy nezklame :)

16.07.2016 4 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Koukám, jak ti bratři Buchananové padají jeden za druhým do víru lásky a vášně :) Opět moc pěkné čtení a jak je mým zvykem na jeden zátah ..

28.05.2016 4 z 5

Křišťálový pramen Křišťálový pramen Ann Maxwell

Příjemné oddechové čtení :)

22.05.2016 4 z 5