Zaváté stopy přehled

Zaváté stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25805/bmid_zavate-stopy-Lkz-25805.jpg 4 184 184

Zatímco se všechny mladé herečky hrnou do Hollywoodu, Cilla utíká opačným směrem. Jako bývalá dětská hvězda si slávy užila vrchovatě a nyní touží jen po klidu. Usadí se na venkovském sídle své babičky a to se chystá opravit. Jednoho dne objeví dopisy staré několik desítek let, které neměla nikdy spatřit. Od té chvíle se kolem Cilly dějí hrůzostrašné věci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Tribute , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zaváté stopy. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
01.01.2023 5 z 5

Krásné napsaný příběh, který se sice odehrával pomalu, ale za byl krásný.
Celý příběh se točí okolo přestavby starého domu a jejich majitelích. Současně i minulé.
Mladá majitelka a bývalá dětská hvězda... Postava byla vykreslena docela pěkně i když mě místy pořádně štvala. Hlavně tím, jak si myslela že prokletí její matky i babičky musí ladnou i na ni. Každý je svým štěstím strůjcem.
Soused byl sympaťák. Takový tichý chlapík který dokáže naslouchat a pomoci. Jen nedokáže zatlouct ani hřebík.

pip11
23.12.2022 5 z 5

Moc pěkný příběh. Nese se na pomalejší vlně, ale ten konec…uf, to jsem nečekala.

Kudík
03.11.2020 4 z 5

Začátek mi přišel trošku zdlouhavý, ne že by plán na renovaci staré farmy po babičce nebyl zajímavý, ale přeci jen to po pár stránkách bylo trošku moc. Další překvapující věcí bylo, že se dětská hvězda Cilla stala tak výborným kutilem. :) Její babičky mi bylo upřímně líto, sláva vykoupená tím, že jí vlastní matka ládovala od 4let prášky, 3x jí přejmenovali a ještě přežije svého syna. Stejně líto mi bylo i "starého" Hennessyho. Kdo byl vyobrazen fakt skvěle byl Ford a jeho psík Spock. Autora dopisů jsem uhádla relativně snadno, ale i tak to byla celkem zajímavá zápletka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Láska tě otevírá, pokud je skutečná, proto může tolik ublížit.

Kniha Zaváté stopy v seznamech

v Právě čtených2x