Křišťálový pramen

Křišťálový pramen https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42156/bmid_kristalovy-pramen-hPp-42156.jpg 4 73 13

Osiřelá Hope má jedinou naději, jak zachránit sebe a svůj ranč: musí na svém pozemku najít vydatný zdroj vody. Rozhodne se riskovat a svěří vlastní osud do rukou samotářského Ria. Ten slibuje, že ví, jak vodu nalézt. Hope se nebojí investovat poslední peníze, ale brání se přidat i své city, neboť ví, že Rio u ní nemůže zůstat navždy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Beautiful Dreamer , 1985

petraj30
05.05.2021 4 z 5

Pěkné oddechové a romantické čtení na jedno odpoledne.
Oba hlavní hrdinové se mi moc líbili, ale Rio musel sám sebe hledat poněkud déle.
Vůbec bych se nezlobila, kdyby tam byla ještě nějaká konfrontace s Turnerem.
Ta romantická linka byla moc pěkná, ale popravdě se mi více zamlouval popis přírody a chodu na farmě.
Kniha se příjemně četla, i když se nabízeli možnosti, jak děj oživit a prodloužit.
Možná se k tomu za nějaký čas vrátím.

babiočka
28.08.2020 4 z 5

Hezká čtivá pohádka.

mariva
23.08.2020 4 z 5

Příjemná odpočinková četba z amerického západu, sympatičtí hrdinové kromě tvrdé práce na ranči a hledání vody prožívají romantický vztah - prostě pohodový příběh.

Jarysra
04.12.2019 4 z 5

Pohodové čtení.

havrmoni
31.05.2018 5 z 5

Abych se přiznala nic moc jsem nečekala a o to příjemněji jsem byla překvapena. Dokonce tolik,že dávám 5* a pustím se do čtení dalších knih této autorky.

Rozinka28
02.04.2018 1 z 5

Budu se lišit od předchozích komentářů: celý děj knihy je jen o tom, jak vozí a hledají vodu. Celou dobu jsem čekala alespoň drobný zvrat, všem nenastalo nic. Podruhé po knize už nesáhnu, dočetla jsem ji jen z trucu.

Evaho73
02.09.2017 5 z 5

Krásny príbeh o živote mladej ženy v drsnej prírode divokého západu. Hlavný hrdinovia mi boli sympaticky už od začiatku. Príjemné oddychové čítanie.

moudivlacek
03.07.2017 5 z 5

Krásný příběh Divokého Západu, ukázka drsného života farmářky a její boj o život svůj i jejího ranče, když není k dispozici voda.
Ale především ukázka nesobectví a to vše i za cenu obětování osobního štěstí.
Hlavní hrdinové vám okamžitě přirostou k srdci a vůbec nikoho nebudete odsuzovat.
Závěr vás odmění vaším úsměvem na tváři.
Užijte si to jako já.

xindl007
22.05.2016 4 z 5

Příjemné oddechové čtení :)

Ivetaa
05.03.2015 4 z 5

Jedna z mých oblíbených autorek a opět nezklamala.

zoja
26.04.2013 4 z 5

No jak už to tak bývá, Rio nakonec zůstane :-). Pěkná romantika, zvlášť ke konci. Co mi trochu vadilo bylo, že autorka občas o hrdinovi a hrdince mluvila stylem MLADÍK to a DÍVKA tamto. Klidně mohli být použity jejich jména a bylo by to jistě lepší. Jinak pěkný příběh :-)

Evaevelína
20.03.2013 4 z 5

kniha je moc pěkná, dějově i romanticky.Na konci jsem byla hodně dojatá..ale to si přečtěte sami.Jinak překlad byl dobrý až na to jak se co někde psalo špatně,ale to beru jako že tak ounač mluvily.

Paksenarion
10.02.2012

Kriste ježíši, to je zase překlad:(