xena2711 xena2711 komentáře u knih

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Humor Marka Ebena mám moc ráda. Je vtipný, milý, kultivovaný. Fejetony se četly samy. Ani jednu stránku jsem nevytrhla:-) Příště klidně jednou tolik.. Doporučuji. Je to pohlazení po duši.

12.01.2024 5 z 5

Zapomeňte na neděli Zapomeňte na neděli Valérie Perrin

Příjemný román, který se odehrává v několika časových rovinách a vypráví o spoustě lidských osudů.

07.01.2024 4 z 5

Nevlastní dítě Nevlastní dítě Nicole Trope

Noční můra všech rodičů. Příběh je lehce překombinovaný se spoustou postav, ale čte se celkem dobře.

26.11.2023 4 z 5

Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Alena Jakoubková

Hodně rychlá a naivní jednohubka. Mezi thrillery akorát na proložení.

22.11.2023 3 z 5

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Psychologický thriller, který má pomalejší rozjezd, ale konec stojí za to. Na konci je i pěkně vše vysvětlené. Doporučuji.

19.11.2023 4 z 5

Otočení klíčem Otočení klíčem Ruth Ware (p)

Pěkný psychologický thriller, který je občas i strašidelný. Konec určitě zajímavý a nečekaný.

03.11.2023 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Příběh tří kamarádek v nejlepších letech, čte se to samo. Kdo má rád Patrikův humor, tak bude nadšený. Je to klasická Hartlovina:-) Ananas, leštím si kondora a je toho určitě víc:-) Já mám jeho knížky moc ráda a tato se opravdu povedla.

25.10.2023 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Již třetí kniha od autorky a musím napsat, že jsou opravdu všechny skvěle psané. Nedá se od knih odtrhnout, mají spád, permanentní napětí. Prostě parádní. Krásná obálka.

20.10.2023 5 z 5

Rodinná dovolená Rodinná dovolená Shalini Boland

Trochu naivní rodinný thriller. Jsem zvyklá knihy dočíst, jinak bych asi odložila.

04.10.2023 3 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Jsem ráda, že jsem úplně náhodně "kápla" na další úžasnou autorku. Thriller je parádní, skvěle napsaný a má spád. Doporučuji.

25.09.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Super psychologický thriller. Zápletka skvělá a konec nemá chybu..

16.09.2023 4 z 5

Když se nikdo nedívá Když se nikdo nedívá Jennifer Hillier

Velmi čtivé psychologické drama, které je plné zvratů od začátku do konce. První knížka od autorky a jdu na další. Super.

08.09.2023 4 z 5

Můj drahý manžel Můj drahý manžel Kimberly Belle

Thriller Vás po celou dobu udržuje v napětí. Pěkně napsané. Doporučuji.

01.09.2023 5 z 5

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Parádní thriller. Každý byl chvilku vinen a na konci přišlo pěkný překvapení. Doporučuji.

30.08.2023 5 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Skvělý thriller, trochu předvídatelný, ale stojí za přečtení.

26.08.2023 4 z 5

Moje léto v Řecku Moje léto v Řecku Mandy Baggot

Oddychovka na letní večery.

23.08.2023 3 z 5

Tři životy Tři životy Natasha Lester

Mám moc ráda autorčiny knihy a tato novinka určitě není výjimkou. Prolínají se zde dvě časové roviny a jedna je zajímavější než druhá. Alix je nejen sirotek a špiónka, ale i pravá ruka návrháře Christiana Diora. Doporučuji..

14.08.2023 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Jsem moc ráda, že se mi kniha dostala do ruky. Je nádherná. Emilka měla těžký život od narození až po poslední cestu. Neuvěřitelně silná žena a krásný příběh.

01.08.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Joy Fielding je prostě sázka na jistotu. Parádní thriller se spoustou osob a zápletek. Jak jinak než skvěle a čtivě psané. Super. Doporučuji.

24.06.2023 5 z 5

Josefíně všichni lžou Josefíně všichni lžou Kateřina Pantovič

Tak já nejsem asi cílová skupina, protože mě kniha moc neoslovila.. Přečetla jsem, ale dalo mi to zabrat.

23.06.2023 3 z 5