Veronika2017 Veronika2017 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Byla jsem zklamaná, čekala jsem víc....

12.09.2017 2 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Trochu jiný žánr, ale proč ne? Kniha na mě působila uvolněně. Povedený rozhovor.

12.09.2017 3 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Povinná školní četba, tenkrát jsem jí nečetla, myslím si, že bych jí ani neocenila. Smutný příběh.

12.09.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

jednoduchý příběh, možná až moc jednoduše obyčejně americký...., čekala jsem víc

11.09.2017 3 z 5

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

povedená kniha, mám ráda příběh Jany Eyrové ( klasiku), ale i tahle nová, moderní je výborná

08.08.2017 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Výborná kniha, čtivá. Mám ráda tohoto autora.

08.08.2017 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

...i když tento typ knih nevyhledávám, tak musím "říct", že mě mile překvapil, dávkou emocí, humoru, představivostí, dokonce jsem při čtení měla pocit motýlků v břiše a záviděla zamilovaným...., ale taky jsem měla pocit, že jsem snědla alspoň tři čokolády na ráz, jak jsem byla přeslazená

07.08.2017 3 z 5

Coco Chanel Coco Chanel Henry Gidel

Ze začátku mě kniha bavila a ke konci jsem se musela přemáhat ji dočíst, to se mi už dlouho nestalo.Měla jsem pocit , že čtu strašně dlouhý novinový článek a určitě by autor neprohloupil, kdyby kniha obsahovala i nějaké foto.

25.07.2017 2 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Předčila má očekávání. Rozuzlení příběhu bylo pro mě překvapením.

29.06.2017 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Děj se nedá komentovat, to se musí přečíst!

17.06.2017 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Napínavé,napínavé,napínavé, místy až morbidní. Celý příběh promyšlený a bravurně napsaný. A že je zdlouhavý? Pokud je kniha čtivá, jako že tahle je, tak jsem jen ráda, že je obsáhlejší. Moje první a určitě nééééé poslední kniha od autorky. Akorát si teď musím přečíst něco od paní Monyové, abych si uklidnila pocuchané nervy.

12.06.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

No, nevím...nevím... přišlo mi to takové jiné a to severskou krimi mám v oblibě.., takové nereálné. Už jsem si myslela, že Harry umře. V tu chvíli jsem si říkala, že je autor "frajer", ale Harry žije a asi bude žít dlouho...co k tomu napsat, všeho moc škodí.
Omlouvám se Nesbovcům, ale já to tak cítím.

05.06.2017 2 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

moje první kniha od tohoto autora, určitě ne poslední...napínavý a velmi čtivý příběh.
Abych se přiznala, ze začátku jsem se musela přemlouvat, abych knihu začala číst, nějak se mi do toho nechtělo. Asi za to mohl přebal knihy, jenž zaváněl "duchařinou".
Ale jak jsem nastartovala, tak jsem jela na plný plyn....

19.05.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

byla jsem velmi zvědavá, jak může, něco, co skončí ,mít pokračování. Byl to od autorky risk, ale zajisté se ji vyplatil. Dokonce mi příběh připadal pravděpodobný....

12.05.2017 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

k této knize jsem se dostala omylem, nemám ráda roman.literaturu ( kromě knih ze st.Anglie)....a jsem ráda za omyl...Bylo to příjemné odskočení od všech Herry Holů, Joanu Linnu,....taková oddechovka, při které smáčíte kapesník....a pak jsem si musela koupit pokračování, neb mi to nedalo.....
Krásná odlehčená četba - lázně na nervy

12.05.2017 3 z 5

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

Skvělý román ( jako asi každý od Hardyho), překvapivě propletený. Autor je pro mě vyjímečný tím, že je muž. Obdivuji, že dokázal napsat takhle procítěné příběhy plné vášně , od muže bych to nečekala.

11.05.2017 5 z 5

Dráček Kokosáček a jeho dobrodružství Dráček Kokosáček a jeho dobrodružství Ingo Siegner

Naše oblíbené příběhy Kokosáčka a Matyldy, četli jsme je několikrát a vždy s napětím.
Druhý díl jsme si neoblíbili, první vede!!!
Doporučuji, určitě se bude líbit.

11.05.2017 5 z 5

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

Bylo to něco jiného než jsem zvyklá...chvílemi jsem měla pocit, jako by mi něco uteklo, nějaký díl před Dívkou o půlnoci..
Příští kniha od autorky se snad bude číst lépe, už se na to těším.

11.05.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

už asi dva týdny přemýšlím, co napsat. Mám pocit, že vše bylo již napsáno. Úžasně promyšlený příběh plný napětí a zvratů - jako na kolotoči..
Strašně jsem se těšila na novýho "Miniera" a další případy Martina Servaze . Jsem ráda, že jsem se zklamání nepoddala,knihu koupila a přečetla.
Ale stále doufám, že již brzy bude Martin Servaz opět hlavním hrdinou...

24.03.2017 5 z 5

Tess z d'Urbervillů Tess z d'Urbervillů Thomas Hardy

Krásný a silný příběh, plný citu, emocí...odehrávající se ve staré Anglii.. Obdivuji autora, že se uměl vžít do role Tess a dokázal psát,tak jako by si všemi úskalími života prošel on sám..
Jedna z mých nejoblíbenějších knih..

13.03.2017 5 z 5