Veronica Veronica komentáře u knih

Každý zná knihy nebo alespoň filmy o Harrym P. myslím,že VELMI propracovaná kniha!

17.05.2013 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kytice je dobré dílo,které by si každý měl alespoň trochu „přelouskat“ v některých částech i poučné.

17.05.2013 5 z 5

Zkouška neviny Zkouška neviny Agatha Christie

Knihu jsem četla,ale nějak mě nebavila.Asi to není můj šálek kávy.

17.05.2013

Diablo Můj vysněný kůň Diablo Můj vysněný kůň Gabi Adam

No kniha mě nenadchla,myslím si že tyhle knížky nejsou dobré a shazují pověst všech koňáků i koni škodí na kráse!

17.05.2013 odpad!

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Četli jsme je ve škole a potom i doma,jsou velmi zajímavé a pro lidi i dost poučné - co třeba Potopa??

17.05.2013 4 z 5

Staré pověsti české Staré pověsti české Alois Jirásek

Česká klasika kterou by měl znát každý Čech.Možná mi ze začátku nesedla starší češina.Ale stejně stojím za svým,každý Čech by si tuto kniha měl přečíst.

16.05.2013 4 z 5

Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Petra Braunová

Nápadem velmi bohatá,ale na mě moc krátka - nemám ráda knihy typu - ZAČÍT/STÁT SE/KONEC - Ale to už je asi každého věc,jinak autorka velice milá (měli jsme s ní besedu)

16.05.2013 3 z 5

Kůň jménem Zázrak Kůň jménem Zázrak Zuzana Holasová

Před pár lety jsem tuto knihu četla,ale nedočetla. Začala jsem se u ní nudit,podle mě nebyla dostatečně propracovaná.

16.05.2013 2 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

No ehm.... Pěkná knížka,i když lehce ujetá :D
Dostane to pěkný spád,samozřejmě tam nechybí ani láska (do jisté míry),ale i poslendí chvíle s Pivoňkou a ostatními nakaženými. A jak píše SafireDarkfire,taky jsem se domnívala,že je Selena.I když taky trochu ujetá scénka,hlavně prostředím.Ale možná tím vším podivným je ta kniha pěkná,takže na pokračování se těším.

16.05.2013 3 z 5

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Obsahově byla kniha zajímavá,ale v tomto díle mi začíná Ever „lézt na nervy“ už není taková co bývala,je jen jedna z dalšího tuctu nerozhodných a poblázněných puberťaček. Ovšem další díl si určitě přečtu,tuším že je to temný měsíc??

16.05.2013 4 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Knížka je moc zajímavá,napínavá a dobrá pro lehčí čtení.Mě se líbila,ale až po nějaké době jsem se do ní opravdu začetla.Přišla mi zbytečná spojitost mezi Tory a Temperance.

10.05.2013 4 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Knížka je má oblíbenná a podle mě jednou z nejepších dobrobrodružných knih na světě. Doporučuji všem,kdo se chtějí odtrhnout od dnešního poněkud zkaženého světa a uniknout do krásné Narnie. Rozhodně lepší než film!

09.05.2013 5 z 5

Tajemný ostrov Tajemný ostrov Enid Blyton

Po přečtení jsem zůstala v rozpacích,knížka je pěkná a zajímavá. Jen některé části mě přijdou nedokončené a na hrdiny,tedy děti,až moc nereálné.

09.05.2013 3 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Knihu jsem přečetla jedním dechem,dokonale vypracované a scénka s úmrtí Elsou mě velmi dojala. Taky jsem se přesvědčila jak dokonalý a neporušený může být vztah mezi zvířetem a člověkem.

09.05.2013 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Kniha mě dojala a snad i poučila. Člověk si musí dávat na lidi větší pozor,protože peníze z Vás udělají vždy buď NEJlepšího nebo NEJhoršího. Inkvizitorova postava mi připomíná tak trochu i dnešní dobu a naši vládu. Potěšilo mě ovšem příhoda - boží mlýny melou pomalu ale jistě . Knihu Vám všem doporučuji!

09.05.2013

Krysař Krysař Viktor Dyk

I když byla knížka obsahově hubená,četla se i poněkuď složitě.Neseděl mi obrácený slovosled.

05.04.2013 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha mě velmi obohatila!Po jejím přečtení jsem si mnoho věcí uvědomila,knihu vřele doporučuji.Je nejen zajímavá,ale poukazuje na to,jak člověk hledá dlouho to,co mu leží „před nosem“.

05.04.2013 5 z 5