v.e.v.er.ka v.e.v.er.ka komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tohle!!! Super... Knížka mě vytáhla z čtecí krize a po dlouhé době něco co jsem přečetla opravdu rychle... Nenáročná ale napínavá... Můžete si myslet že víte ale stejně za dvě stránky zase nevíte kdo to byl ????

25.10.2020 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Výborná

03.12.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě průměrný thriller, hezká zápletka dobře napsaný oceňuji že po dlouhé době kniha bez sexuálních scén... Dobre se cetlo ☺️

27.10.2019 4 z 5

1793 1793 Niklas Natt och Dag

Skvělé, skvělé... Líbili se mi paralelní příběhy, celé to dávalo smysl ... A navíc zbožňuju detektivky kde nevím kdo je vrah ptz nemůžu ani tipovat, jelikož se příběh rozplétá až při cteni a postavy se objeví až ke konci. Těším se na další dily

11.08.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Jako jooo tohle se mi opravdu líbilo.... Knížka napsaná úplně jiným stylem než jsem zvyklá, zadní detektivové ale místo nich vzpomínky

12.04.2020 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Skvělá

03.12.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

knizku jsem nedocetla ani po 200 stranach me nezaujala... zbytecne poeticka a uspavací...

13.02.2014 odpad!

Kruh Kruh Bernard Minier

Jako vždy skvělý minier

30.05.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi moc líbila, četla se sama.... Spisovatelka umí krásně vyprávět.... Pro mě nové neznámé prostředí, s citem popsané, ale i tak se pořád dala vycítit jeho krutost.... Určitě se podívám po surověji reálněji napsaných knížkách abych se dozvěděla víc.... Určitě doporučuji všem co o gulazích neví skoro nic tak jako já!

03.05.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Moc mě bavila napínavá od začátku do konce

30.09.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nedoporučuju číst nezadaným a případně neopětovaně zamilovaným... knížka fajn ale První díl byl mnohem lepší tohle na mě už bylo moc přeslazený a chyběla mi tam ta troufalost, nečekanost atd atd. co v prvním díle byla min. na 70% stran.
Ale z a mě dobré 4* si tak i tak zaslouží!
P.S jsem ráda že knížka skončila tak jak skončila a to čekání do září nebude tak k nevydržení jako na druhý díl :-)!

19.03.2013 4 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Z knih ruty nejslabší ale i tak moc hezky citelna

03.12.2019 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Super knížka, která se čte sama.... A konec? Kdy vyjde další díl prosím????

12.07.2019 5 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Skvělá detektivka která se četla sama

27.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jedna z nejlepších knih za posledních deset let... Už hodně dlouho se mi nestalo že musím něco dočíst a ten oběd prostě počká!

27.01.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

již jsem tady knížku jednou komentovala a teď přidávám situaci kterou způsobila.... před půl rokem jsme se s přítelem rozešli a nedávno se k sobě zase vrátili. V té době jsem již měla knížku přečtenou.... Netvrdím že nám to v posteli předtím neklapalo ale tušili jsme že by to mohlo být lepší... a teď ...přítel si myslel že jsem vystřídala X milenců a nabírala někde zkušenosti za tu dobu co jsme spolu nebyli... nedokázal uvěřit tomu že jsem se dle jeho slov tak zlepšila a zdokonalila sama od sebe.... ne samo od sebe to nebylo potřebovala jsem dodat odvahu a motivaci a tu mi právě tahle kniha dala... a možná ji právě za to budu nadosmrti vděčná.... Takže za mě velké díky a odvažte se též!!! :-)

19.05.2013 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Hezky se četla, film jsem ještě neviděla tak jsem nevěděla jak knížka skončí ale čekala jsem nějaký monstróznější konec.

02.05.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížka je úžasná.... málokterá mě dokázala takto strhnout jako tahle.... Myslím, že na tom zda-li se Vám bude líbit nebo ne hodně záleží i Vaše povaha, Vaše touhy a sny a taky to zda si některá "temná" zákoutí Vaší "sexuality" dokážete vůbec přiznat a jen se před nimi neschováváte ptž "to je špatné, zvrácené"! Myslím si že tahle kniha by mohla dokonce i některým párům pomoci trošku vztah oživit a je možná jednodušší pánům knížku předložit než si o tom povídat....Za mě hlavní hrdina mi hodně moc připomínal mého bývalého přítele svou povahou ne tím co dělal v ložnici.... ale i po té ložnici bych toužila! a i když to není tak dlouho co jsme se rozešli tak mi knížka pár věcí doobjasnila nejen o mě ale i o něm... a doufám že budu mít příležitost někdy někoho povahově podobného poznat a napravit jak moje tak jeho nedostatky....
Tahle kniha mi otevřela oči a dodala odvahu!!!
Za mě super!!! ale určitě nedoporučuji všem obzvláště ne puritánkám a také těm co mají doma upjaté muže kteří jim jejich touhy nikdy nesplní!!!

08.03.2013 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se mi mooc libila

15.03.2020 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Za mě super kniha, hodně silná a prostřední část hodně emotivní... Musela jsem ji na týden odložit pac to na mě bylo až moc ... Ne že by mě nebavila ale potřebovala jsem trošku pozitivnější myšlenky... Jinak zápletka dej skvěle propracované od začátku do konce... Teď si dám něco pozitivního a pak se vrhnu na předchozí díly kruh a mráz!

30.09.2019 5 z 5