Urbana Urbana komentáře u knih

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Neskutečně silný, emotivní příběh, doporučuji všem k přečtení !

14.05.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Krásná kniha, po celou dobu mně, držela v napětí ..... ten konec, ten bych nečekala !

23.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha Vás drží v napětí od začátku až do konce, úžasná !!!

19.04.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Opět, mně kniha od Moyesové nezklamala ..... doporučuji !

29.03.2017 5 z 5

Harém Harém Colin Falconer (p)

Napínavá, čtivá, za mně super, líbila se moc.

26.03.2017 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha mně zaujala zajímavým obalem, po přečtení recenzí, jsem věděla, že ji musím mít a nezklamala, naopak, překvapila mé očekávání, úžasná, dech beroucí, naprosto mně pohltila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, příběh Clary jsem doslova hltala a potřebovala jsem vědět, jestli přece jen, se Claře podaří přesvědčit, že v psychiatrickém sanatoriu Willardu, je držená z úplně jiného důvodu, než většina. Obdivuji její vnitřní sílu, že z takového prostředí, hrůzostrašným zacházením a praktikám léčení "pro její dobro" přežila ze zdravou myslí ......
přiznávám, i slzička ukápla. Dlouho jsem nečetla nic, co by mně takhle emočně dostalo, za mně prostě PECKA, mohu jen doporučit !

19.03.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Super, doporučuji.

17.03.2017 5 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Další otřesný případ, kam až drogově závislý člověk dostane sebe a druhé, co ho mají rádi, kniha stojí určitě za přečtení.

12.03.2017 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Kniha se četla velice dobře, nedala se odložit, silný, smutný, příběh dvou malých sester dvojčat, obdivuhodná síla Evy, .......krásně napsáno, určitě stojí za přečtení.

11.03.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Opět skvělá kniha, Moyesová to prostě umí, doporučuji!

09.03.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Od knihy jsem očekávala něco víc, příběh určitě zajímavý.

24.02.2017

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Krásně napsaný příběh, skutečný z kterého mrazí, neuvěřitelné, co zvládne někdo přežít, přetrpět ... knihu V šedých tónech jsem nedokázala odložit, tak mně pohltila, emoce, obdiv a husí kůži, tohle vše ve Vás zanechá, jednoznačně doporučuji si knihu přečíst.

28.12.2016 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Velice pěkná a čtivá, určitě doporučuji, kniha mně hned chytla a nepustila.

31.08.2016 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná kniha, čtivá, oddechová, za sebe doporučuji si ji přečíst.

04.08.2016

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Krásná kniha, se zajímavým příběhem dvou sester, sourozenecké lásky, která se dobře četla a nedalo se od ní odtrhnou.

14.05.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Za mně kniha "Dívka již jsi tu zanechal" úžasná, líbila se možná víc než kniha "Než jsem tě poznala" určitě stojí za přečtení, Moyesová nezklamala.

25.04.2016 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Kniha, kterou nechcete odložit, napínavá od začátku až do konce, určitě stojí za přečtení.

15.02.2016 5 z 5

Fatima: Neberte mi moje dítě Fatima: Neberte mi moje dítě Fatima Mirembe

Až neuvěřitelný příběh, kdy dokáže malé děvčátko unést otřesné zacházení a zvěrstva, příběh, který se čte jedním dechem a po přečtení Vám ještě dlouho zůstává na mysli.

25.01.2016 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Velice silný a smutný příběh děvčátka, čím vším musela projít a obdivuji její statečnost. O to více je mně líto, že okolí nevidí, neslyší.

23.01.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velice pěkná a čtivá kniha, od této spisovatelky má první kniha, určitě půjdu do dalších, které si ráda přečtu.

17.01.2016 5 z 5