Týnušxxx Týnušxxx komentáře u knih

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Nechápu, jak jsem tak úžasnou knihu mohla vyhrabat v Levných knihách za 50 KČ!! :O
Tahle kniha se vážně povedla! :-)

01.06.2015 5 z 5

Strach v hrsti prachu Strach v hrsti prachu John Ives

Kniha se mi moc líbila. Bylo to opravdu zajímavé :-)

01.06.2015 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Nejlepší kniha všech dob!!! Vtipná, děsivá, napínavá, čtivá... prostě perfektní!

31.05.2015 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Naprosto geniální kniha!

31.10.2015 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Jako první jsem tedy viděla seriál, který se mi velmi líbil a vzhledem k tomu, že nějakou dobu potrvá, než vyjde šestá série, tak jsem se rozhodla si tu dobu zkrátit čtením.
Kniha byla skvělá (stejně jako seriál, který by natočen do detailů podle knihy). Martin vytvořil naprosto úžasný svět a pro mě je to Pan spisovatel.

12.09.2015 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Napínavé, děsivé, čtivé, vtipné,... našla jsem zde vše, co mám ráda, takže jednoznačně pět hvězdiček :-)

30.06.2015 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Rozhodné originální nápad. Na můj vkus až přehnaně moc postav, ale aspoň si každý najde svého favorita. Kniha byla vážně skvělá! :-)

31.05.2015 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Nečekala bych, že po skvělém prvním dílu přijde tak dobré pokračování, které předchozí knihu možná i předčilo....

30.12.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Báječná kniha!
Vesmírná tématika mě sice moc nebaví, ale tohle bylo opravdu skvělé! Originální, všechno promyšlené do nejmenších detailů a hlavně zde figuruje velmi sympatický a vtipný hlavní hrdina.

05.12.2015 5 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Knížka celkem pěkná, až na to malé love story, to mě moc nebavilo.
Upřímně si nedokážu představit, o čem by měli být další díly.

02.08.2015 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Opravdu zajímavý a emotivní příběh. Musím přiznat, že místy už mě to přestávalo bavit, jak už vypadala Christiana fajn, a pak do toho najednou zase spadla.
To k tomu ale samozřejmě patří, takže bych si vlastně asi neměla stěžovat.
Tohle by měla být povinná četba ( učitelé by se asi nesmířili s takovou dávkou sprostých slov a raději nás budou nutit číst Babičku a Máj - jen ať drogy žijou dál )!
Je to opravdu odstrašující případ a spousty lidem by rozhodně otevřel oči.

25.07.2015 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Kniha měla opravdu zajímavý námět, ale nelíbilo se mi její zpracování. Bylo to psáno takovým až moc jednoduchým stylem a celé se to motalo okolo lásky dvou teenagerů.
Neustále jsem čekala na nějaký zvrat děje, něco co mi vyrazí dech a ono nic.
Každopádně když si to přečtete asi nic nezkazíte, za dvě hodinky to v pohodě přelouskáte.

16.07.2015 2 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Od knihy jsem čekala trochu více. Celkově mi přišlo, že se to zaobíralo až moc jednotlivými vztahy mezi lidmi.
Ale musím autorku pochválit. Zombie knihy mě moc nebaví, ale tady mi to nijak nevadilo.

15.07.2015 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Od této knihy jsem čekala podle toho Hra, která zabíjí trochu něco jiného. Nevím proč, ale představovala jsem si, že život postavičky a hráče bude nějakým způsobem propojen, když se stane něco hráči, stane se to i postavičce a obráceně :D
Ale tahle verze se mi líbila asi i více. Hra mě naprosto pohltila, chtěla jsem být její součástí. Jednou při čištění zubů jsem se dokonce přistihla, jak přemýšlím o tom, jakou postavičku bych si vybrala, a jak bych se zachovala v té a té situaci.
Autorka odvedla naprosto úžasnou práci!!! :-)

02.07.2015 5 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Opět jako předchozí díly - napínavé, úžasné, děsivé. Hvězdičku autorce strhávám za ten příšerný konec! :D
Bylo to až moc optimistické, všichni přežili, všichni se našli,... Aspoň někdo mohl umřít a nenajít se :D

06.06.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Knížka byla čtivá, ale často jsem se v ději ztrácela. Rozhodně bylo ale zajímavé sledovat Tobiasův vývoj z ustrašeného týraného chlapce ve svalnatého kočičáka :-)

02.06.2015 3 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Skvělé jako předchozí díl :-)
Začínám mít Warnera čím dál raději!

02.06.2015 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Moc se mi líbil styl psaní autorky. Je to něco nového a zajímavého. Moc se mi kniha líbila! :-)

02.06.2015 5 z 5

Kniha mě nebavila, dokonce jsem ji ani nedočetla :/ Prostě obrovské zklamání :-(

02.06.2015 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Mě se kniha moc líbila, obzvláště vzpomínání babičky. Konec mě opravdu dost překvapil, od začátku mi bylo jasné, jak se Sage rozhodne, ale tohle jsem vážně nečekala...

31.05.2015 5 z 5