tyna_01 tyna_01 komentáře u knih

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Kniha mne moc bavila, četla se téměř sama :) Prolínání postav během příběhu mne bavilo, kdybych měla číst první jednu a potom druhou ženu, nebylo by to pro mne tak zajímavé.
Byla to moje první kniha od autorky a určitě ne poslední. :)

04.10.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Z počátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale ve výsledku to byla dobrá oddechovka. :)

17.09.2021 4 z 5

Darovanému manželovi na zuby nekoukej Darovanému manželovi na zuby nekoukej Alena Jakoubková

Příjemné, oddechové čtení :)

29.06.2020 5 z 5

Tátovi a taky mámě Tátovi a taky mámě Vanda Schreierová

,,Překvapivě" jsem na knihu byla natěšenější než partner, ale kniha je psána takovým způsobem, že i chlap pochopí, co se v ženě může odehrávat. V knize se popisují zásadní a důležité body, které ocení například i žena, která se s novorozeným miminkem doposud nesetkala.

17.12.2019 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Super oddechové čtení :)

05.09.2019 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knížka se četla dobře, děj také chytlavý, bavilo mne to :)

05.09.2019 5 z 5

Matčiny dary Matčiny dary Cecilie Enger

Bohužel jsem na tuto knihu asi nebyla zrovna správně naladěna, velmi jsem se na ni těšila, ale ani jsem ji nedočetla...Nejspíše jsem čekala větší popis situace matky a Alzheimerovi choroby.

03.02.2019

První konec První konec Lauren James

Kniha byla velmi zajímavá. Občas jsem měla problém se zorientovat v době a v rolích, ale jinak se četla dobře.

24.09.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Reálné příběhy dvanácti žen, které může zažít kdokoliv z nás. Možná proto, že to byli starosti reálné, proto se kniha četla velmi dobře, vč. starostí, radostí a různých životních zvratů.

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Zbožňuji detektivky a tato se četla obzvláště rychle. Děj, který člověka nutí přemýšlet a proto pokračovat ve čtení a nepřestávat :)

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Parádní oddechovka, která podle mne zaujme všechny věkové kategorie. Líbí se mi, že si můžete vybrat, jestli začnete úhlem pohledu muže, nebo ženy :)

Lovec králikov Lovec králikov Lars Kepler

Lars Kepler - prostě srdcovka. Opět příběh, který musíte přečíst jedním dechem. Napínavý děj, když si myslíte, že víte, na které straně je to zlo, tak Vás Joona Linna přesvědčí o tom, že to tak vůbec není.

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Fajn příběh, kde se setkáváme s reálnými problémy. Celkově taková příjemná ,oddechovka", která se čte dobře.

24.09.2018

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Stejně jako u předchozí knihy této autorky - zajímá vás, jak příběh dopadne, děj je napínavý a nenechá vás knihu odložit. :)

24.09.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha, kterou opravdu nechcete během čtení odkládat a minimalizujete své každodenní povinnosti, aby jste věděli, jak to dopadne :)

Vykoupení Vykoupení Stacey Lannert

Hodně čtivá kniha a člověk se zamyslí nad tím, že opravdu není jen hodně dobra a málo zla..Toho zla je taky strašně moc, jenom se o něm nemluví a my o tom nevíme..Musím dát 5 hvězdiček už jenom proto, co Stacey dokázala.

24.01.2016 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Myslím si, že námět knihy byl super, ale bohužel jsem nepřišla na chuť stylu psaní. A hlavně mě vadila neustále opakovaná fráze: ,,Určitě víte, jak to myslím". Ovšem i přesto jsem knihu přečetla, takže hodnotím průměrem :)

10.01.2016 3 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Příjemná kniha, která se pěkně četla :)

04.10.2015 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Keplerovské knížky doslova hltám jedním dechem a tato kniha nebyla výjimkou :)

25.08.2015 5 z 5

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Do této knihy jsem se z počátku vůbec nemohla začíst, měla jsem pocit, že se to vleče. K nějaké ,,akci" došlo až v druhé polovině knihy. Občas jsem myslela, že knihu ani nedočtu, nebylo tam to, co by mě lákalo se ke knize co nejdříve vrátit :)

25.07.2015 2 z 5