Takhle to končí

Příběh lásky, kterou nikdo nečekal. Příběh lásky, která změnila život. Rok 2008, Dublin. Američan Bruno právě prišel o práci u Lehman Brothers, a tak se rozhodne splnit dávný slib a vydává se do Irska, otcovy rodné země, aby zde pátral po svých kořenech. Addie, architektka na volné noze, která se musí starat o zraněného otce, žije ž...celý text

Příběh lásky, kterou nikdo nečekal. Příběh lásky, která změnila život.

Rok 2008, Dublin. Američan Bruno právě prišel o práci u Lehman Brothers, a tak se rozhodne splnit dávný slib a vydává se do Irska, otcovy rodné země, aby zde pátral po svých kořenech. Addie, architektka na volné noze, která se musí starat o zraněného otce, žije život bez výhledu na šťastnou budoucnost. Seznámení Bruna s Addie odkryje oběma hlavním postavám dosud nepoznané krásy života. Působivý romantický příběh o síle lásky a všednodenní kráse života, na kterou se dá lehce zapomenout, ale jež nám dodává sílu čelit i těm nejtěžším překážkám. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/15_/153908/takhle-to-konci-153908.jpg 3.136

This Is How It Ends

Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2012 ...více

helenkan

Knížku jsem koupila ve slevách a musim říct,že jsem jí přelouskala za jeden den. Moc se mi líbila. Příběh opravdu ze života. A ke všemu má ještě krásnou obálku. :)

martiline

Nejdříve mi trvalo, abych se něčeho chytila a dychtivě četla. To přišlo až ke konci knihy, kdy se začalo rozvíjet "takhle to končí". Vlastně mne pak ovládl jen pláč, ale i pocit vcítění se a pochopení. Smutné. Ale trošku to i pomáhá po zavření knihy se rozhlédnout a ... vážit si všeho dobrého ... a hlavně žít.

amysa

Tak a další pěkný kousek ulovený z výprodeje... Sice je tu jen pár komentářů a přitom už tolik rozporuplných pocitů... Chápu, ne každému to asi úplně sedlo, ale mně se to vážně líbilo, dobře četlo a nuda tam nebyla vůbec.... Já jsem zkrátka vůbec nic neočekávala a asi i proto mne příběh zaujal a překvapil... Je to vlastně taková love story po irsku, tak kdo si rád čte příběhy o jiskření, lásce, rodinných vztazích, ale i o realitě, kterou nám bohužel život občas přináší, tak vzhůru do toho. ... Jo, a ještě bych ráda vyzdvihla, že knížka má moc hezkou obálku, ta mě mile potěšila... a to nejen proto, že mám ráda modrou barvu:-)

Tevik

Hezká kniha,ale nakonci jsem si poplakala.

Makaja

Trochu těžší bylo se začíst, ale nakonec jsem to přečetla celkem se zájmem, konec jsem bohužel tak trochu očekávala, vzhledem k názvu knihy. Neurazí, nenadchne.

rezaja

průměrné

vermac

Podle komentářů jsem knihu dlouho odkládala, čekala jsem nudný příběh, ale já nemůžu s komentáři souhlasit. Knihu jsem přečetla za jeden den a bavila mě od samého začátku. Ano, není to strhující román, je to klidné vyprávění, nudné mi nepřipadá v žádném případě. Posledních cca 80 stran je hodně dojemných a neubránila jsem se slzám, ale ano i takový je život. Já knihu doporučuji a rozhodně si ji někdy ráda přečtu znovu.

@agata

Kniha, ktorá neoslní, nezaujímavá, pre mňa sklamaním. Snažila som sa dať knihe šancu, úvod nudný a príliš rozpísaný, záver celkom ujde.

Beky

Kniha pro mě velkým zklamáním. Téměř jsem se musela nutit, abych to vůbec dočetla do konce... Pro mě málo zajímavý děj a vcelku nudný příběh.

vikimi
06.11.2015

Po knížce jsem sáhla, protože jsem si tak chtěla zavzpomínat na můj tříměsíční pobyt v Irsku, ale už od začátku to bylo depresivní, takže jsem ji ani nedočetla! Skončila jsem po pár stránkách.
Tohle není četba pro mě!

tyna_01
25.07.2015

Do této knihy jsem se z počátku vůbec nemohla začíst, měla jsem pocit, že se to vleče. K nějaké ,,akci" došlo až v druhé polovině knihy. Občas jsem myslela, že knihu ani nedočtu, nebylo tam to, co by mě lákalo se ke knize co nejdříve vrátit :)

Radka_p
24.07.2015

Knihu som čítala vlastne zo zotrvačnosti....200 strán sa v podstate nedeje nič a posledných 80 sa zrazu postavy začínajú posúvať. V podstate mám pocit, že som sa o nich aj tak nič nedozvedela, ani poriadne nedokážem uchopiť tento príbeh. Ale mojim najväčším sklamaním nebol ani "taký nijaký" príbeh ale čo urobila autorka so psom ma nahnevalo a veľmi !!!

NixooDy
08.06.2015

Kniha nebyla špatná, ale neuchvátila mě. Konec se mi líbil ze všeho nejvíce a nečekala jsem, že se stane tohle. Jinak se mi ale kniha moc nelíbila.

Daffodila
24.11.2013

Tahle kniha pro mne byla trošku zklamáním. Tedy - líbila se mi, aspoň první 3/4 knihy. Četla se mi dobře, ráda jsem se do ní nořila. Ovšem konec na mě byl trochu moc. Velmi jsem si oblíbila sestru hlavní postavy. Našla jsem si v knize i několik zajímavých úryvků a myšlenky, které mi něco daly. Bohužel celek nebyl takový, jaký jsem čekala. Myslím, že knížka měla na víc.

Lidka
03.09.2013

Někdy mám pocit, že ti, co píší anotace tu knihu ani nečetli. A tak člověk čte něco jiného než čekal. Viz tato kniha.
Začátek mne opravdu hodně nebavil, ale překlenula jsem to. Pak se děj začal trochu rozvíjet, ale bylo to jakési ploché, nedotažené. Mohu říct , že když jsem se dostala ke konci přišlo mi, že autorka zneužila silný motiv, aby nás dostala.

magnolia
31.07.2013

Mně tohle čtení docela zklamalo, a to rozhodně nemusím mít vždycky "šťastný konec". Čekala jsem jiný příběh, nějakou zápletku v rodinné historii - asi mně nějak zmátla anotace (dobrodružství?). A to jsem si hrdinku oblíbila, její zálibu v plavání, názory i její rodinu.

Lusik88
19.07.2013

Kniha se chvílemi vleče a občas je příliš popisná, ale takový závěr bych nikdy nečekala. Rozhodně nedoporučuji číst v období těžšího citového rozpoložení. Poslední stránky mne bolestně zasáhly (mimochodem, byly napsány moc krásně).

bookcase
06.06.2013

Wau! Smekám. Dojemný a silný příběh. Zpočátku mi trvalo než jsem se začetla, ale stálo to za to. Ještě teď mám pusu otevřenou údivem.

jasnenka
18.03.2013

Kniha mě dost překvapila, vypadalo to na tuctový příběh o lásce s mělkým překvapením,ale děj se nakonec strhl jiným směrem. Donutilo mě to přemýšlet o životě a existenci daných vzorců, které nás neminou. Rozhodně doporučuji přečíst!!!

Kathleen MacMahon

Kathleen MacMahon