Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Kniha bola skvelá. Premyslená, originálna, konečne niečo iné v tomto žánri. Žiaden predvídateľný dej. Sneijder bol prosté skvelý. Úplne som si ho obľúbila. Jednu hviezdičku dávam dole kôli Sabine, prvú časť som síce nečítala, ale prišla mi taká nemastna - neslana. Koniec knihy naznačuje veľmi zaujímavé pokračovanie série. Na ktoré sa už teraz teším.

16.03.2021 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha sa mi strašne páčila. Prečítané jedných dychom. Sem tam ma síce Bit rozčuľovala, ale dokonale to k nej patrilo. Dej mal hĺbku,nejedna sa len o klišé kde chlapec stretne dievča a šup sem šup tam. Určite odporúčam

02.03.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Úžasný a napínavý príbeh. Kniha sa čítala ľahko a rýchlo. Od prvej strany to gradovalo. A to "vysvetlenie" bolo úžasné. Uplne ma to prekvapilo.

27.02.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Úžasné, napínavé. Prečítané jedným dychom. Síce sa mi zdala trochu slabšia oproti druhej časti, ale to bolo asi len tým, že som ju čítala skor a tym pádom som vedela kto je vrah.

12.02.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak toto bola úplná pecka. Knihu som nedokázala vôbec odložiť. A vôbec mi nevadilo, ze som prvú časť nečítala. Ale keďže sayer bola skvelá, hneď to musím napraviť.

10.02.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Kniha bola úžasná. Prečítané jedným dychom. Koniec mal síce trochu rýchly spád, zaslúžilo by si to pár stran navyše( v takom rekordnom čase odpustiť).

16.07.2020 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Do knižky som išla s malou dušičkou a bez veľkých očakávaní (keďže z krve a popela ma nejako nenadchlo). Roth bol úplne úžasný. Bambi bola top. Doslova celú knihu tým zachránili. A kôli ním to vidím aj na pokračovanie. Hoci bol koniec strašne unáhlený a bez nejakého wau efektu. Kde Roth skonči som vedela od polovice knihy.

02.11.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Táto kniha sa mi hodnotí strašne ťažko. Na jednej strane sa čítala veľmi dobre. Tempo svižne, žiadne nudné pasáže. Kate bola úžasne vtipná, nebola to žiadna husicka, ktorá mu odpustila po pár slovách. Na druhej strane bolo pre mňa knihu dočítať hotové utrpenie. Ten skok od nenávidím k milujem bol proste "neuveriteľny". Nedokázala som im tu ich lásku uveriť. Prišlo mi to tam akokeby nasilu natlačené. A tie "scény" bolo ich tam strašne veľa a na škodu knihy. Kľudne stačilo aspoň o 100 strán menej.

20.10.2022 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Túto autorku mám veľmi rada. Kniha sa mi zdala slabšia ako predchádzajúce, ale tento štýl písania mne prosté sedí a tým pádom sa kniha čítala v podstate sama. Prišlo mi síce trošku nereálne že by nevedel s kým žije.

26.03.2021 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha bola úžasná. Prečítala som ju za den a pol a vôbec som ju nemohla odložiť. Postavy boli skvele úplne každá jedna. Jedine co mi na knihe vadilo bol strasne unáhlený koniec. Jednoducho mi tak ešte nejake zakončenie chybalo .

25.02.2021 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

(SPOILER) Prišlo mi to ako slabší odvar Amo Jones. Skok od nenávisti k láske bol strašne urýchlený. Vôbec som tomu neverila ako sa mohla Elsa tak rýchlo zamilovať do človeka ktorý jej tak dlho ubližuje. Podľa hodnotení som čakala niečo iné a ani koniec ma nijako nenalákal na pokračovanie.

06.11.2022 3 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Kniha sa čítala dobre, kapitoly neboli nijako dlhe. Síce, keby som prečítala nejaké hodnotenia, vôbec by som do nej nešla. Čakala som od toho trochu viac. Jedine co na tom bolo fakt zaujimave bol koniec. A najhorsie tie posledné vety. Normalne ma clovek chuť čítať aj pokračovanie.

11.03.2021 3 z 5

Obesenec Obesenec Daniel Cole

Kniha sa čítala dobre. Ale prvá polovica knihy bola strašne nudná taka nemasná, neslaná. Keby to nebol Cole tak ju ďalej nečítam. Ale som rada, že som ju dočítala, lebo druhá polovica sa konečne rozbehla, a bola úžasná.

05.02.2021 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Nemohla som ani zavriet knihu. Musela som čítať a čítať a ked som ju precitala normálne som mala chut začať odznova lebo uz bol koniec.

12.04.2019 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Autorku mám rada. Štýl písania mi sedí. Kniha sa čítala dobre , ale len sa čítala a čítala a čítala. Síce som vraha neodhadla, no pri zistení kto je to som si vravela" aha jasné to je logické". Žiadny nečakaný zvrat, žiadne napätie. Dej plynul rýchlo a zároveň pomaly.

05.07.2022 3 z 5

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Kniha sa čítala v podstate sama. Úplne od začiatku ako som sa začítala nemohla som knihu odložiť. Celý čas som bola na pochybách komu veriť. Knihu hodnotím veľmi kladne ale jednu hviezdičku musím ubrať pre ten prekombinovany koniec. To sa mi zdalo až prehnané.

12.09.2021 4 z 5

Útes Útes Nora Roberts

Prvá časť mi prišla taká nemastna neslana. Tate má hrozne štvala. Štýl písania to ale vyvážil. Druhá a tretia časť už boli o poznanie lepšie. Ako Tate vyspela, už som jej to viac verila. Bola to taká príjemná oddychovka. Veľmi sa mi páčil nápad s podmorským výskumom.

30.03.2021 4 z 5

E-maily Coco Pinchardovej E-maily Coco Pinchardovej Robert Bryndza

Bola to prvá kniha od tohto autora. Veľmi sa mi páčila. Bolo to vtipné. Dosť som sa aj nasmiala. Úplná oddychovka.

04.03.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Kniha bola skvelá. Čítala sa ľahko. Postavy som si dosť rýchlo obľúbila. Len mi ta zápletka prišla prirýchlo ukončená. Zhruba na dvoch stranách. A zrazu koniec knihu.

04.03.2021 4 z 5

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Kniha bola úžasná. Čítala sa velmi ľahko. Dej postupne gradoval. Nemohla som knihu odložiť. Hoci mi koniec prišiel trochu divný a nevedela som sa rozhodnúť či mám byť na Davida nahnevaná alebo nie.

28.02.2021 5 z 5