trynitrix trynitrix komentáře u knih

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Pořád to stejné honba za Neferet jak ji zničit a jak ona se mstít nic nového :-D I když tento 10 díl měl své kouzlo líbil se mi tak jsem zvědavá na další pokračování a opět ne určitě poslední :-D

29.07.2013 4 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Doplňujcí novela byla zajímavá, propojeda s příběhem Draka v mládí a součastnosti. Bylo pěkné poznat více Anastasiu i Draka. Četba na pár hodinek :-)

24.07.2013 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tohle byla paráda od začátku jsem byla natrní jak bude děj probíhat. Líbilo se mi vyprávění obou že se střídaly po kapitolách. A prostě jsem to shltla během dvou dnů snad ani to ne :-D

21.07.2013 5 z 5

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

Kniha 14 podob touhy vypraví o čtrnácti povídkách, kde se skrývají různé tužby a sexuální fantazie.
I když jsou příběhy krátké tak mají děj a spád ani vás pak na konci povídky nemrzí, že končí a těšíte se na další a určitě si né jednu povídku oblíbíte, jelikož jsou tam i vaše tajné skryté touhy.
MOJE RECENZE:

30.06.2013 4 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Dobrá uchylárna a měla jsem to přečtené za jeden den :-D

17.05.2013 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Opět strhujíc příběh Georginy moc se mi kniha líbila a už se těším na podzim na závěrečný díl jak to vše dopadne. :-)

17.05.2013 5 z 5

Příběh o Bilbovi a jeho cestě s trpaslíkama se mi moc líbil a pobavil, až na nějakou části mě pár věcí mrzelo ale někdy to nejde tak hladce :-)Knihu jsem začala číst na úkor filmu že mě naštvalo že to bude rozdělená na tři části a knihu mam hned přečtenou tak jsem byla zvědavá jak to dopadne :-D

04.05.2013 4 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Zase fajne příběh :-) pomalu se vše vyjasňuje :-D

19.04.2013 4 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Jj mírnej oddych od takzvaných pijavic :-D konečně se na Salvatora usmálo štěstí a ten konec mě dostal a to doslova :-)

11.04.2013 4 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Jako obvykle dobrý příběh :-)

08.04.2013 4 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Samozřejmě další dobrý příběh Temnoty :-)

22.03.2013 4 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Pohodové čtení taková oddychovka :-) zase romantický příběh kráska a zvíře :-D

12.03.2013 4 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Určitě se mi příběh líbil víc než předchozí ale pořád to není Marcy :-D ohledně příběhu a akčnosti tady to tomu chybí. Ale Annu jsem si taky oblíbila a samozřejmě i Charlese . A mrzí mě že se bude muset čekat tak dlouho na další díl :-D

05.03.2013 5 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Toto už bylo lepší co se týká onoho příběhu a hlavních postav jdou na to pozvolna ne jak Abby a Dante :-D tak se hned vrhne na třetí dílek :-)

24.02.2013 4 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Mam celou serii teď teda jsem začala prvním dílem asi takhle kdybych to četla před rokem možná by mě to nadchlo o něco více a za tu dobu jsem přečetla spousta podobných knih takže o hvězdičku ubylo ale jinak k příběhu nic nemam mam ráda tento žánr.

21.02.2013 4 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Nejdřív jsem uvažovala jestli si ji mam koupit jelikož je to 9 díl a pořad se tam omílá dokola Zoey a kluci a než se něco vyřeší je konec knihy a pak znova od začátku, ale tímto dílem neprohloupíte ze všech určitě nejlepší a hlavně ten konec jsem četla jedním dechem nečekané zvraty a jsem natěšená na desítku :-D tam Neferet rosekaj na cucky :-D

11.10.2012 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

jojo úžasný dílek a velice mě i překvapil ohledně některých postav jak chováním tak i jejich objevem :-) těším se na další pokračování a jsem zvědavá jak to dopadne mezi těma dvouma.

02.10.2012 5 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Určitě byl druhý díl lepší ohledně vznikajícího vztahu mezi Liou a Dimitrim, jen jsem zvědavá jak to pak vyřeší z Jamesem. Co se týče příběhu už to mělo trochu nějaký spád a ohledně proroctví zas nic pak až na konci ale Lia se snaží takže hned jdu na Kruh ohně :-)

14.09.2012 5 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Tak 19 století mám ráda takže jsem byla zvědavá ohledně fantasy, kniha není špatná co se týče příběhu ale hodně zdlouhavá, něž se k něčemu dokopaly tak byl konec, ale nápad o dvojčatech a proroctví proč ne nezní to špatně:-) (Jinak bestii bych spíš označila Alici:-D než Samaela)
Jen mě rozhodilo místo odehrání příběhu že se píše Anglie když je to Amerika a teď sem načala i druhý díl a tam mluví jako O New Yorku což v jedničce nebylo vůbec :-D Maj v tom hokej.

06.09.2012 4 z 5

Když přijde láska Když přijde láska Veronika Kabátová

Taková víkendová pohodička na čtení tenhle žánr jsme dlouho teď nečetla takže to přišlo k chuti si zavzpomínat :-)A co se týče příběhu tenhle se mi asi líbil více :-)

23.08.2012 4 z 5