tezzpoletsar tezzpoletsar komentáře u knih

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

vtipné, čtivé, ..na styl Buzíčků:)

13.06.2018 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Pořád jsem od toho asi čekala něco víc.. začátek byl zajímavý, pohled na život dvojčat, jejich napojení, možná záměna.. ale konec se mi nelíbil. Škoda.

12.06.2018 3 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Naprosto skvělá knížka! Bavilo mě střídání kapitol, Bárka/babička, jejich pohledy na věci a situace. Strašně vtipná (!!!), čtivá, vzala za srdce... Doporučuji!:)

12.06.2018 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

příjemná knížka, oddechovka, čtivá. Ze začátku jsem z toho byla zmatená, která je která, a kdo ke které patří, ale postupně jsem se zorientovala:) Moje druhá knížka od autorky a zase super:)

31.03.2018 4 z 5

nádherná knížka s nádherným příběhem!!!:) úžasné ilustrace! zhltla jsem ji asi za slabou hodinku:) určitě doporučuji i větším čtenářům:) já jí pořídila pro malou neteř, tak doufám, že se jí bude líbit:) miluje totiž jednorožce!!:) mrk, mrk, mrk..

13.03.2018 5 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

díky Bohu za civilizovanou zemi bez těchto drastických zásahů/zvyků/náboženství... obdivuju Khady, že se nedala a celou dobu se rozvíjela a rostla.. i přes nepřízeň osudu, podmínek a všeho. Velký obdiv za to, co zvládla a že bojuje za ostatní dál!

29.12.2017 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Krásná kniha, ovšem velmi smutná. Hrozné, co si lidé museli zažít a protrpět. Silný příběh. Velmi čtivé. Moc doporučuji...

11.12.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Právě jsem knížku dočetla a neubránila se slzám. Naprosto úžasná knížka s ještě úžasnějším příběhem.. Lidská, vtipná, k zamyšlení... Doporučuji.

14.11.2017 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Krásná knížka. Občas mi i slza ukápla. Určitě si přečtu i pokračování!:)

12.09.2017 5 z 5

Právě jsem knihu dočetla a jednoznačně říkám SKVĚLÁ!!! Knížka mě bavila od začátku do konce. Hltala jsem každé slovo a potřebovala vědět, co přijde dál a jak to dopadne! Na konci jsem měla husí kůži, moc krásné, pohádkové, originální & jemné. Jsem nadšená!! Doporučuji!!
+ krásná obálka!

30.08.2017 5 z 5

Moc hezké čtení, oddechovka. Autor dává nahlédnout do svého života a spojuje zde své vášně - psaní & běh. Velice inspirativní.
Můj první Murakami a určitě ne poslední :)

25.08.2017 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Moje první knížka od Viewegha a tak nějak nevím, co si o ní mám myslet :)) Ale asi mu dám ještě šanci, někdy.

15.08.2017 2 z 5

Zmrzlinová královna Zmrzlinová královna Susan Jane Gilman

Souhlasím s tím, že první část knihy se mi líbila více. Celkově moc hezký příběh.

15.08.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Bavila mě!! Doporučuji:)

15.08.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hltala jsem každou stránku. Úplně jsem se vcítila do Christiany a zajímalo mě, co s ní bude.. Knížku jsem četla před 7 lety a vím, že mě hodně vzala. Silný příběh, určitě doporučuji.

Ošklivý konec hezkého začátku Ošklivý konec hezkého začátku Jana Javorská

Přečetla jsem jí jedním dechem!

15.08.2017 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Velmi čtivé a hezké příběhy, hlavně ten první! Nemohla jsem se odtrhnout.

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Knížka se mi moc líbila, četla se krásně. Takový příběh jsem ještě nečetla, takže mě to oslovilo a prožívala jsem to s hlavní hrdinkou, která mi byla sympatická. Konec mě docela dojal, celkově smutnější ale moc pěkné.
ps. krásná obálka!

14.08.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Skvělá, propletená, ze života, vtipná, dojemná, čtivá a bavila!:)

11.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Za mě absolutní pecka! Knížka propletená jak vánočka. Ze života. Bezprostřední, jako autor sám:) Bavila mě moc!!

11.08.2017 5 z 5