tezzpoletsar tezzpoletsar komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Skvělá. Patrikovy knížky & jeho styl psaní mě prostě baví:) Takové propletence ze života. Super oddechovka. Doporučuji:)

27.08.2019 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

hezky zachycené osudy jedné rodiny, ze začátku jsem se sice nemohla začíst a měla jsem problém s autorčinou neoznačenou přímou řečí ale pak jsem si zvykla a postupně se začetla. takže nakonec super.

28.07.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knížka se hezky četla, potřebovala jsem pořád číst, protože mě zajímalo, jak to dopadne.. Trochu víc smutná & depresivní ale jinak super.

24.06.2019 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Vtipná, ze života.. ale občas mi to přišlo stejné pořád dokola, jak si to aktérka představovala vs. realita. Jinak ale pohodové čtení.

18.06.2019 4 z 5

Jedna musí z kola ven Jedna musí z kola ven Helena Kratochvílová

Moc fajn knížka i příběh, čtivá, hodně ze života, ale na to, jak je slabá, tak jsem tam objevila docela dost chyb a zapomenutých slov:) Ale přečtena jedním dechem + krásná obálka!

18.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná! Zároveň hodně mrazivá, šílené, co si museli lidé vytrpět... Tuhle knihu si budu asi hodně dlouho pamatovat. Doporučuji.

20.04.2019 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Naprosto dokonalá!! Bez jediné chybičky, krásně se četla, úžasný příběh! Těším se, až shlédnu film!:) Doporučuji všemi deseti!!!:)

03.04.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Thrillery nejsou úplně žánr, který bych často vyhledávala ale tato knížka se mi velmi líbila. Měla spád, a to hlavně ke konci, to jsem se nemohla odtrhnout:) Dobře se četla. Doporučuji:)

17.03.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Průměr, 3* hlavně za ilustrace a obálku:)

11.01.2019 3 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

naprosto geniální! Markéta to prostě umí! vážně skvělá knížka, pohltila mě. Doporučuji!

04.01.2019 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Geniální! Ze začátku mě úplně nezaujala, tak nějak se táhla ale druhá půlka mě naopak úplně pohltila a hltala jsem ji! Potřebovala jsem vědět, jak to je, jak to dopadne. Rozhodně to není knížka, u které byste předem věděli, jak dopadne. Dlouho jsem netušila, mátla:) Vynikající, i slza ukápla. Doporučuji!

19.12.2018 5 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Nijak zvlášť mě neoslnila. Stručná, celkem čtivá. Moje první od Coelha.

06.11.2018 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná, čistá láska. Líbilo. Klasika přečtena ve 30ti. Stydím se též!.)

31.10.2018 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

pro mě nejslabší od Třeštíkové.

25.10.2018 3 z 5

Kam zmizel můj sýr? Kam zmizel můj sýr? Spencer Johnson

Skvělá, milá, vhodná pro lidi, kteří jsou na nějakém životním/pracovním/vztahovém rozcestí. Motivační, otevře oči, popostrčí:)

24.10.2018 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

čtivá, líbila se mi, trochu víc smutná a depresivní, občas vtipná, líbilo se mi i přeskakování kapitol minulost/přítomnost/pohledy aktérů. Moje čtvrtá knížka od Třeštíkové a řadím jí na druhé místo, za Bábovky:)

24.10.2018 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Skvělá knížka!:) Hrozně čtivý, vtipný příběh, ze života, takové ty hezké vztahové začátky:) uplně jsem to prožívala s hlavní hrdinkou a hltala každé slovo, až jsem jí to záviděla:)) Konec smutnější ale jinak super! Určitě si ráda přečtu ještě něco dalšího od autorky.

23.09.2018 5 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Krásná knížka s krásným životním příběhem, i když to ne vždy krásné a šlehačkové bylo. Tereza toho prožila&zažila hodně, až se stydím, že já (stejně stará), toho tolik snad ani nestihla.. :) Tereza je prostě holka, která se toho nebojí!:) Určitě inspirace. Díky!

16.09.2018 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Moc mě knížka bavila, vtipná, milá, čtivá. Byla jsem přímo zažraná do děje a tak nějak se do hlavní hrdinky uplně vžila a prožívala to s ní, až je mi líto, že je konec:) Potřebuji dalšííí:)!

05.08.2018 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

potřebuju nutně druhý díl!!!!!! skvělá, ze začátku mě nějak moc neupoutala ale postupem času si mě získala, vtipná, čtivá. Doporučuji!:)
p.s. hned druhý den jsem si musela jít koupit druhý díl, takže asi tak:)

18.07.2018 5 z 5