terikus terikus komentáře u knih

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Knížka super, hlavní hrdinové byli skvělí, četlo se to dobře. Taková jednohubka, ale je vidět, že autorkám to spolu dobře funguje :-)

25.09.2022 5 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Další pecka od Jay! Zeba nejde nemilovat a Say neobdivovat, celý příběh dobře plynul, až jsem se lekla, že už jsem fakt na konci. Těším se na další příběhy, hlavně na Poppy, takže si držme palečky, aby nám je přeložili :-)

21.09.2022 5 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Určitě lepší, než první díl. Ten konec, to je zabiják a já se modlím, aby se podařilo vydat další díl, protože jinak to nepřežiju :-D

18.09.2022 5 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Takže jsme se dočetli, že jsme se ničeho nedočetli :-D to mám dost :-D

14.09.2022 4 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

50 odstínů trošku jinak, hodně jsem to v tom viděla, ale jinak to bylo fajn.

12.09.2022 5 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Krásný a dojemný příběh, hodně čtivý a skvěle napsaný, člověk se do hrdinů hned vcítí a až mi je teď z toho smutno, že už to končí...

11.09.2022 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Skvělý příběh, Ava si mě hned získala svojí silou a odvahou. Knox mě zaujal až později svojí starostlivostí. Oba dva zlomení, oba svádí boj, bohužel potkali se ve špatný čas. Knížka je čtivě napsaná, sjela jsem jí na jeden zátah a moc jí doporučuji

04.09.2022 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Byla jsem napnutá celou dobu a když vyšla pravda najevo, tak jsem byla v šoku. Hodně velká parádička...

31.08.2022 5 z 5

99 dní s tebou 99 dní s tebou Catherine Miller

Z toho konce mě bolelo srdce....

30.08.2022 5 z 5

Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Natálie Soldátová

Potenciál tam je, na prvotinu dobrý. Zápletky i postavy by chtělo víc propracovat. Snad se autorka nenechá odradit, načerpá slovní zásobu a zkušenosti a bude to zkoušet dál :)

29.08.2022 3 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Knížka spíš pro ženy, které už žijí rodinným životem. Já tenhle případ jsem a hodně jsem se nasmála, je to fajn oddechovka.

29.08.2022 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Miluju romanťárny z hudebního prostředí! Pro mě tohle byla super knížka a moc doufám, že budou díly i o dalších členech kapely, hlavně o Ethanovi...

20.08.2022 5 z 5

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

Moderní Hříšný tanec, bylo to krásný, milý, ve člověku to zanechá jen pozitivní pocity :-)

16.08.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Noo...co na to říct...záležitost Brant vs. Lee jsem odhadla už když se poprvé objevil, ale každopádně jsem byla napnutá, dlouho jsem nevěděla co si o tom mám myslet a pak ten zvrat no....jen řeknu tohle, když jsem knížku začala číst, nečekala jsem, že se tam stane taková divočina :-D a už jenom proto stojí za to si ji přečíst

08.08.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tenhle díl byl lehce slabší, než ten předchozí, ale i tak jsem se dobře bavila a dobře si početla.

07.08.2022 5 z 5

Road trip Road trip Beth O’Leary

Krásně napsaná kniha, moc jsem od ní nečekala a mile mě překvapila. Prolínání dějů bylo fajn, postavy dobře vymyšlené, celkově to bylo čtivé. Hlavní postavy mi sedly...ale Marcus...to je kapitola sama o sobě :-D

05.08.2022 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Za mě nejlepší díl z trilogie. Kniha byla dost napínavá, čtivá, nebyly tam zbytečné pasáže, které vás nutí knížku odložit. Zoey byla skvělá postava, stejně tak Dylan. Opravdu skvělý závěr série.

02.08.2022 5 z 5

Vlk Vlk J. R. Ward (p)

Další super dílo od Wardky, jsem ráda, že se tam často objevoval Vishous, protože ho žeru. Příběh byl super, Rio byla drsňačka a Lucan nezklamal, jako skoro žádná mužská postava od autorky. Jen mě mrzí, že si zase budeme muset počkat na pokračování. Těším se na ten závěrečný hukot :o)

31.07.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Skvělá knížka. Měla v sobě všechno, co od knížek očekávám - vtip, smutek, romantika, erotika, překvapení. Erotiky je tam hodně, ale v tomhle případě to v žádném případě neomrzí. Opravdu se mi tahle série líbí, trefila se mi do noty. Tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Spisovatelku házím do oblíbených a doufám, že si od ní počtu více děl.

29.07.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Další skvělá knížka od Brittainy. Tahle autorka je mi čím dál víc sympatická, umí skvěle rozebrat těžší témata a čtivě z nich vykouzlit knihu, jejíž příběh člověka chytí za srdce. Maggie se statečně potýkala s traumatem, s rodiči, kteří situaci moc nezvládali a s nevlastní sestrou, která byla do určité části knihy vážně na pěstí. Brooks je hrdina se vším všudy. Knihu doporučuji všema deseti.

25.07.2022 5 z 5