terikus terikus komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Guse mi bylo vážně hrozně líto...

10.08.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Moc jsem se nasmála, taky jsem si pobrečela a taky je to jedna z těch knížek, po jejichž přečtení nevím co si počít se životem. Tuhle sérii miluju a určitě se k ní vrátím.

09.08.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Na Colea jsem se těšila už od druhého dílu a nezklamal mě. Miluju tuhle sérii a už se těším na Sama!

05.08.2023 5 z 5

Někdo jako my Někdo jako my Estelle Maskame

Celá série byla pěkná, poslední díl asi nejlepší, jen bych brala nějaký epilog, nebo tak, abychom se dozvěděli to, co jsme se nedozvěděli...

04.08.2023 5 z 5

Začína sa to nami Začína sa to nami Colleen Hoover

Je třeba k příběhu přistupovat trošku jinak, než jako k ostatním knihám od Colleen. Mně se to moc líbilo, jsem ráda, že jsme dostali šanci zjistit, jak to vlastně dopadlo.

10.07.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Krásný příběh, překvapilo mě, že se tam nestal žádný extra zvrat a všechno se dělo tak nějak rychle. Prostě fajn nenáročná oddychovka.

08.07.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Krásná knížka o uzdravení ze ztráty blízkého člověka. Nebyla tak vtipná, ale to se dalo očekávat. I tak mě některé pasáže rozesmály. Těším se na další díl a tento určitě doporučuji.

06.07.2023 5 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

V tomhle díle nebylo žádné velké drama jako v prvním, ale ta jejich láska, to bylo něco tak krásného, že z toho budu čerpat ještě dlouho.

04.07.2023 5 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

No Hector byl teda pěknej psychouš, nějak to pořád nemůžu rozdejchat. Tyhle sekty mi způsobují nervový záchvaty. Calder a Eden byli boží a já jdu hned na další díl, protože to skončilo tak blbě, že lituju všechny, co knížku četli hned a nepočkali na další díl.

03.07.2023 5 z 5

Princ Princ Devney Perry

Další skvělý díl ze série, která neztrácí dech. Už se těším na Lea.

02.07.2023 5 z 5

Královsky tvá Královsky tvá Emma Chase

Knížka super, jen jsem trošku rozpolcená mezi tím, jestli bych byla radši, kdybych si tento díl přečetla jako první, nebo ne...hodně věcí bych pak v ostatních dílech brala asi jinak...no vážně nevím :-D

26.06.2023 5 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tennessee byla kráčející pohroma a Cruz zlatý hoch, dokonalý doktor. Do obou jsem se zamilovala. Rodina Ness byla šílenost, vlastně celé město. Všechny bych je zabila :-D. Příběh byl plný nespravedlnosti vůči Tennessee, děj předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo. Často jsem se u knihy zasmála a splňovala všechno, co jsem očekávala. Další důkaz toho, že L.J.Shen to umí (alespoň pro mě).

16.06.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Dobrý čtení, Troy byl pěknej hajzl, takový v knížkách miluju! Samozřejmě, jak už to bývá, vyměkl. Zrzka mě moc bavila! L.J.Shen prostě umí a nezklame.

08.06.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Čtení téhle knihy jsem dost oddalovala, protože jsem nechtěla číst o nikom jiném, než o Poppy a Casteelovi. Jaká to byla chyba! Chytlo mě to snad víc, než Série Z krve a popela. Jen teda mi teď chybí to pokračování no...

03.06.2023 5 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Myslím, že u téhle knížky jsem překonala svůj osobní rekord v rychlosti čtení. Přečetla jsem ji jedním dechem, zjistila jsem, že jsem se nedozvěděla to, na co celou knihu čekám a že nutně potřebuju další díl! Tyhle otevřený konce bez dalšího dílu jsou utrpení. Miluju knížky z hudebního prostředí a tahle splnila moje očekávání.

27.05.2023 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

(SPOILER) Musím se přiznat, že jsem čekala nějaký epický souboj na závěr a zklamalo mě, když jsem se ho nedočkala. Celý díl byl napínavý, takže jsem čekala nějaký boom...a nic :-D. Každopádně celkově série byla dobrá, ale upřímně pro mě nic, co by se mi zarylo pod kůži, jako třeba série ACOTAR a Skleněný trůn.

02.04.2023 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Podlý král je opravdu podlý. Opět jsem čekala víc romantiky, ale co už, snad se dočkám v dalším díle :-D. Celkově to bylo lepší, než první díl, konec mě hodně překvapil a napjatě čekám, jak to nakonec dopadne.

31.03.2023 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Čekala jsem víc romantiky, míň politiky, ale vcelku mě to chytlo a jsem zvědavá na další díl.

29.03.2023 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

(SPOILER) Klasika slow burn jak jsme zvyklí, byl to hezký příběh. Ne ten nejlepší, ale byl fajn. Epilog mě docela zklamal, chtěla bych si ještě chvilku počíst o době po odjezdu Ruby, třebas i o následném shledání.

23.03.2023 5 z 5

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Fajn počtení, jen by Márty mohl být trochu míň zženštilý, ale to je jen otázka vkusu, takže za mě 5*

21.03.2023 5 z 5