terikus terikus komentáře u knih

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Nejlepší knížka ze série, Vaughn byl skvělá postava. Člověk tak nějak tuší, co se mu asi stalo, že je takový jaký je, ale stejně se to pak těžce čte. Celá série byla super a já si fakt přeju, aby u nás vyšla série s Hunterem :-)

28.06.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Skvělé ukončení série a super epilog. Byla jsem překvapená z toho, kdo byl nakonec Lagarto. A také doufám, že si přečteme knihy o Magnolii.

25.06.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle bylo fakt bomba! Skvělej humor, super příběh, kapesníčky potřeba! Knížka se opírá o citlivá témata, je tam pár nečekaných věcí, obzvlášť jedna, ta mi zlomila srdce. Knížku doporučuju všema deseti!

23.06.2022 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Moc jsem od téhle knížky nečekala, ale nakonec byla fajn. U druhého epilogu jsem si zaslzela...

21.06.2022 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Tahle knížka mě hodně dostala, což jsem vůbec nečekala. Mata jsem si zamilovala. Určitě doporučuji.

15.06.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

To byla pořádná jízda! Hodně silný a emocionální příběh, který se čte sám a nedá se od něj odtrhnout. Určitě jsem ho nečetla naposledy a na ty dva a jejich příběh jen tak nezapomenu.

13.06.2022 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

První část trošku nůďo, ale pak jsem se nemohla odtrhnout, dokonce jsem si párkrát pobrečela...trošku mi vadí, že se tam nepřekládají určitá anglická slova, v češtině by to vyznělo líp... každopádně doporučuju a hlavně se nenechat odradit začátkem

12.06.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Opět super, přečetla jsem jí na jeden zátah...a moc doufám, že vyjde spin-off této série

09.06.2022 5 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Nápad s kartami super...ale ten překlad, nebo jestli to tak bylo napsané, to byl zase jednou děs...

08.06.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Ježíši to je zase konec...tahle autorka má na ty
opravdu konce talent...a já si díky ní okoušu všechny nehty :-D

07.06.2022 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tohle je tak krásnej a smutnej příběh, tolikrát jsem bojovala se slzama, že nevím, jestli se mi to stalo u nějaké jiné knížky. Jsem nadšená, opravdu stojí za to si tuhle knížku přečíst i víckrát.

02.06.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Mně se prostě nejvíc líbil Cole, což jsem nepředpokládala...a těším se na 4.díl, který bude o něm

31.05.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Nejlepší knížka série!

30.05.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

S klidným srdcem můžu říct, že tohle je nejlepší knížka, kterou jsem od Mariany četla. Nemohla jsem se odtrhnout, četla až do rána, v práci pak umírala, ale rozhodně to stálo za to!!!

26.05.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Příběh byl krásný, smutný a dobře se četl.

22.05.2022 5 z 5

Nasleduj ma Nasleduj ma Michaela Zamari (p)

Nápad super, příběh super, akorát dávám hvězdu dolů za některé zdlouhavé pasáže...a tak nějak tuším o kom bude další díl :-)

08.05.2022 4 z 5

Šéfom môjmu šéfovi Šéfom môjmu šéfovi Michaela Zamari (p)

Nel mi už šla většinu knížky na nervy, pořád se urážela a Tomasa jsem litovala. Celkově mě moc nebavilo jak se pořád rozcházeli a zase scházeli...

24.04.2022 3 z 5

Šéf môjho šéfa Šéf môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Knížka se čte dobře, začátek trošku pomalejší, ale to nevadí. Jsem zvědavá, co z nich obou nakonec vyleze

21.04.2022 5 z 5

Rivalové Rivalové Emily Wibberley

Krásná oddechovka typu hate to love. První polibek neměl chybu. Možná bych brala nějaké pokračování, jak to s nimi dopadlo třeba po těch obávaných 10 letech

19.04.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Tohle už skoro byla Elle jak jí známe. O dost lepší než první díl a těším se na další...

18.04.2022 5 z 5