Kam se poděl můj sexuální život?

Kam se poděl můj sexuální život? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491707/bmid_kam-se-podel-muj-sexualni-zivot-LX4-491707.png 3 92 26

Sestry Callaghanovy série

Probouzím se, oči mám ještě slepené. Jsou to dva roky, šest měsíců a tři hodiny, co jsem si naposledy holila nohy. I kalhotky s lamami, které mám na sobě, zažily už lepší časy. Máme sedm minut, než se probudí děti, a manžel se ke mně přisouvá blíž. „Au,“ vykřikne, když v zádech ucítí kostku lega. Pak se na chodbě rozsvítí světlo. Po schodech slyšíme kroky malých nožek a dětský hlas: „UDĚLÁ MI NĚKDO SNÍDANI?!“ Veškerou naději na nějaký ten čas ‚jen pro nás dva‘ zabije přemýšlení o tom, jestli máme ještě lupínky a kolik prádla na mě čeká. A zapomněla jsem na popelnici. Už zase. Prostě typické pondělí u Mortonů… Tedy až na to, že když dnes ráno scházím v županu dolů, něco objevím. Najdu něco, co patří mému muži. Něco, co ve svatebním slibu určitě nebylo. A buď nás to spojí… nebo zlomí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Has Anyone Seen My Sex Life , 2020

ZůzaSomolka
12.12.2023 4 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Byl obětován na čtení této knihy. A nelituju. A teď vážně. Kniha se mi líbila a bavila mě. V hlavní postavě se musí zhlédnout snad každá matka vícero dětí. Ze začátku mě trochu mátla samomluva hlavní hrdinky, která v hlavě komentuje vše, co se kolem děje (jako my všechny holky) - nebylo to totiž odlišeno od normálního textu. Bavila bych se už jen u popisu běžných situací života se třemi dětmi, ale kniha má i zápletku a záhadu a obsahuje spoustu zvratů, takže je napínavá. A ačkoli není úplně tenká, zhltla jsem ji za chvíli. Doporučiji všem matkám, bezdětní asi moc neocení.

sidonka
18.09.2023 3 z 5

Po dlouhé době kniha, kterou jsem měla několikrát sto chutí odložit, ale vždy se objevila drobná "zápletka", že jsem tomu dala šanci, dočetla jsem do konce, ale druhý díl mě opravdu neláká

petulkapeta
03.09.2023 4 z 5

,,Den, kdy uslyšíte svého partnera před dveře koupelny, je dnem, kdy láska překročila práh navždy."
Pobavila a zasmala jsem se to určitě a taky jsem četla o tomhle druhu umění poprvé. Řekněme že tajemství jseou zradná a můžou napáchat velé škody...

Drnkla
14.05.2023 3 z 5

Kniha je přesně taková jak napovídá její název i obálka. Ale vlastně proč ne.

cerna7151
03.05.2023 3 z 5

Asi mi tato kniha nezůstane v paměti a po pár přečtených knihách si ani nevzpomenu, o čem tato byla, přesto jsem se u ní nasmála...Některé části byly zbytečně zdlouhavé a kazily celkový dojem. Jako oddychovka to nebylo úplně špatné, přesto jsem ráda, že ji mám za sebou.

Slůník
20.04.2023 4 z 5

Čekala jsem humoristickou knížku a vyklubala se z toho celkem seriózní knížka o manželství a toleranci s vtipnými momenty - u mě dobrý :-)

Skodinka89
20.04.2023 odpad!

Vydržela jsem to číst do stránky 111 a pak už jsem uznala, že je to ztráta času. Ačkoliv mám doma 2 potomky, tak hlavní hrdinka je totální hysterka :D. Vidí problém tam, kde není.
Takže za mě žádná sláva

Terkasup
17.02.2023 2 z 5

Od dechovka na zasmání z vtipnými hlášky a zajímavým sexuálními urážkami

hadenka
08.01.2023 4 z 5

Není to kniha,která vás k sobě připoutá a dokud ji nepřečtu,tak ji nepustím. Ale u knihy jsem se pobavila,zasmála. Je to odlehčené čtení pro vylepšení nálady.

Parwana
19.12.2022 odpad!

Tohle opravdu nešlo. Jakž takž bych přežvýkala sáhodlouhou předlohu, jež byla popisem vysokoškolských mejdanů končíčích ostudou, jaké asi někdy zažil každý z nás, ale to nebylo nic oproti tomu, co přišlo potom. Toto téma není pro mě nic, o čem bych musela nutně číst, zvlášť když se mezi plnými plenkami, zanedbanou maminou, rezavým domáckým pošťákem a dalšími dvěma dětmi kromě zmatků, stereotypu a nebetyčné únavy nic neděje.

Doubravka1975
25.11.2022 5 z 5

(SPOILER) Na cvičící - relax víkend s ženami, na který jezdím 2x do roka, vždy potřebuji úplně nenáročnou knihu a tahle mě zaujala na první pohled už podle názvu :):):)
Fajn vtipná oddechovka a i když některé situace trochu přitažené za vlasy, dostala jsem víc než jsem čekala.
Úplně souhlasím s komentářem od Ellinek a souhlasím s Nobelovkou pro Dannyho za to prohlášení, které už zmiňuje ve svém komentáři Ellinek, ale i pro Stua za prohlášení: Jde o to, najít někoho, s kým chceš strávit život. Zabíjel bych pro to , co mají M+D

MilackovaN
18.11.2022 4 z 5

Taková fajn oddechovka s úsměvnou zápletkou, která ale podle mého názoru přispěla k zachování manželství. Vtipně napsané.

Verčule88
03.11.2022 5 z 5

Musím tedy říct, že ač čtu převážně thrillery, tak tahle knížka mě nadchla o to víc a byla to příjemná oddechovka. Neskutečně jsem se pobavila, někdy i nad tím, že jsem v hlavní hrdince viděla občas i samu sebe. Hlavně, co se týče bujné fantazie. :-) Za mě tedy některé pasáže daleko lepší než Padesát odstínů...

romika
27.10.2022 3 z 5

Asi jsem čekala trochu víc scén z rodinného života,v podstatě vůbec nevím jak Meg vše zvládá,když nemá doma strejdu. A že přijde z práce večer,kdy už jsou děti v pyžamech,no pro mě asi dost nepředstavitelné....vím,že ve VB to tak chodí a mají všichni chůvy a aupair. Jinak ano manželský a sex. život se po příchodu děti změní,pokud nepiji děti na noc odvar z makovic a nemáte odhlučněnou aspoň ložnici,tak jste jako matka furt ve střehu,aspoň první rok,dva....takže jsem se i zasmála,prostě oddechovka.

Petass
04.09.2022 3 z 5

Bylo to hodně "americké", příběh jedné ze "zoufalých manželek". Záchvat smíchu jsem dostala hned na druhé straně, ale pak už jsem se sem tam pousmála. Ale musím říct, že se mi postavy a vztahy líbily, nebylo to úplně hloupé. Podobný příběh (ne doslova) asi řeší spousta párů... Určitě je to kniha pro vdané/ ženaté s dětmi. Singl čtenář nemůže knihu docenit. Meg, Danny i Stu byli fajn, někdy si je možná vezmu s sebou na dovolenou.

Komentář od A_sbtv je vyčerpávající.

terikus
29.08.2022 5 z 5

Knížka spíš pro ženy, které už žijí rodinným životem. Já tenhle případ jsem a hodně jsem se nasmála, je to fajn oddechovka.

knizni.taurus
28.08.2022 3 z 5

Za #recenznivytisk děkuji @knihydobrovsky

Máte rádi Bridget Jones? Tak tohle je za mě ještě trochu praštěnější verze a navíc s bonusem v podobě dětí.

Na první dobrou, po prvních pár stránkách jsem si říkala: “až na ty vulgarismy, tohle bude pecka”. No jo, ale skončil prolog z bezstarostného období bez dětí (tedy období, které je mi blízké) a zapluli jsme do rodinného života. :D
Jasný, já vím, anotace mi přece nastiňuje děj a ta říká, že tady se bude řešit nedostatek sexu v manželském životě a jedno tajemství, které by mohlo ovlivnit jejich doteď fungující láskyplný vztah. Takže vzhůru do toho.

Jedno pidi doporučeníčko ode mě hned ze začátku: pokud máte už sami děti, tak je to kniha pro vás. Neříkám, že si tuhle oddechovku nemůžou užít bezdětní (i já jsem byla s knihou poměrně spoko), ale za mě se ti, co už ten “hektický” rodinný život sami prožívají, lépe vcítí do některých situací, které se tam naskytnou a přece jen jim vše okolo dětí bude bližší. ️

Popis rodinného života je tady jedno velké plus. Za mě je tady totiž velmi dobře vyobrazený, není příliš přikrášlen a (podle mě) vystihuje rodinná dramata velmi věrohodně a upřímně. Neříkám, že to občas nebylo přitažené za vlasy, to určitě ne. V knize totiž najdete několik situací, kdy si říkáte: “tak na tohle by byla i Bridget krátká”. :D

Další plus: je to velmi pohodově napsané. Čte se to dobře. Žádné květnaté věty tady nečekejte, ale spíše něco, jako by vám vaše kamarádka sepsala svou životní (komickou) etapu. Velmi originální je tady koníček hlavního hrdiny, který je tady i zároveň hlavním zpestřením celé knihy.

Co se mi teda nelíbilo? Kniha je bohužel obohacena i vycpávkovými momenty a konec je klasicky klišé. Na druhou stranu, kdo by chtěl jiný konec? Občasné vulgarismy a i ten všudy přítomný sarkasmus mi přišel někdy nemístný. Hlavní hrdinka byla občas na ránu. :D

PS: kniha není pro stydlivky, přece jen je to kniha o sexu a je tady zmiňován v různých formách skoro na každé straně :D

TerkaM
24.08.2022 3 z 5

Jakože smála jsem se, ale asi prostě nejsem cílovka... pokud máte minimálně jedno dítě a manžela, dost možná se v tom najdete, ale za mě bohužel. Nějak mě to neuhranulo.

sebemi
24.08.2022 4 z 5

Nazvala bych to náhled do manželské reality :D Kniha se mi moc líbila, zasmála jsem se, v hodně situacích jsem se viděla, je to prostě všude stejné :D. Konec už přeslazený, nedoporučuji číst svobodným a bezdětným, k pochopení je nutno mít manžela a aspoň jedno dítě :D

lucisa.n
22.08.2022 3 z 5

Kniha, od které jsem měla docela velká očekávání. Myslela jsem, že se budu smát od začátku do konce. Ale úplně tomu tak nebylo. Začátek mě překvapil, nemile. Byl hodně vulgární a vůbec mi nesedl. Postupně těch vulgarit ale ubývalo a přibývalo vtipu. Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem se u knihy nesmála. Smála jsem se, a docela dost :D Hlavně uprostřed knihy. Ale konec byl opět nic moc. Nudný, zdlouhavý a vycpávkový. Myslím si, že bych ale knihu ocenila více, kdyby sama už děti měla :D Takhle je to průměr.

2022  65%Kam se poděl můj sexuální život?
2023  81%Můžu reklamovat svého manžela?

Kniha Kam se poděl můj sexuální život? je v