Kam se poděl můj sexuální život?

Kam se poděl můj sexuální život? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491707/bmid_kam-se-podel-muj-sexualni-zivot-LX4-491707.png 3 92 92

Sestry Callaghanovy série

Probouzím se, oči mám ještě slepené. Jsou to dva roky, šest měsíců a tři hodiny, co jsem si naposledy holila nohy. I kalhotky s lamami, které mám na sobě, zažily už lepší časy. Máme sedm minut, než se probudí děti, a manžel se ke mně přisouvá blíž. „Au,“ vykřikne, když v zádech ucítí kostku lega. Pak se na chodbě rozsvítí světlo. Po schodech slyšíme kroky malých nožek a dětský hlas: „UDĚLÁ MI NĚKDO SNÍDANI?!“ Veškerou naději na nějaký ten čas ‚jen pro nás dva‘ zabije přemýšlení o tom, jestli máme ještě lupínky a kolik prádla na mě čeká. A zapomněla jsem na popelnici. Už zase. Prostě typické pondělí u Mortonů… Tedy až na to, že když dnes ráno scházím v županu dolů, něco objevím. Najdu něco, co patří mému muži. Něco, co ve svatebním slibu určitě nebylo. A buď nás to spojí… nebo zlomí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Has Anyone Seen My Sex Life , 2020

Ren95
14.08.2022 2 z 5

Na tuhle knihu jsem se velmi těšila, ale bohužel mě strašně zklamala. Moc jsem se u ní nepobavila a vůbec mi neutíkala.. chyběla mi tam nějaká jiskra.

Pípasek
05.08.2022 5 z 5

Kniha je humorná, jak již napovídá název plná erotiky, nedoporučuji stydlínům

a_sbtv
01.08.2022 4 z 5

Kde začít?
1. Kniha je mířená lidem, kteří se rádi zasmějí a dokáží si udělat ze života srandu a neberou vše, tak vážně a nebojí se témat jako je právě například sex a věcí okolo :)
2. Není to žádný velkolepý román a dle mého ani nikdy neměl být. Spíše příjemná a vtipná (dle mého názoru) oddechovka.
3. Kniha se mi četla velice dobře a několikrát jsem se upřímně zasmála nad jistými situacemi. Nemám děti a ani manžela, ale některé věci si dokážu dost barvitě představit a nepřijdou mi tak nereálné, proto kniha na mě působila vcelku milým dojmem.
Výsledek?
Kniha je vtipná, oddechová záležitost, děj plyne hezky a pořád se něco děje. Za mě je to fajn počtení na dovolenou nebo prostě na odreagování od všedních starostí. K této knize musíte přistoupit s tím, že se máte zasmát, odpočinout si a né k dílu, který má změnit dějiny literatury. Pokud to od toho čekáte, tak je jasné, že v tu chvíli budete zklamáni. Nebojte se toho a prostě to zkuste! Kniha vás třeba mile překvapí, tak jako mě.

EvikU.
27.07.2022 4 z 5

Kniha se mi hodně zamlouvala. Přečetla jsem si ji v rámci štafety.

Za mě je hodně trefně napsaná. Měl by ji ale opravdu číst, kdo je ve vztahu s dětmi. Protože ač chceme nebo ne, když chceme být, alespoň trochu dobrý rodič, ustupuje vášeň a sex až na druhé nebo několikáté místo. Na prvním jsou děti a jejich potřeby, nemoce, bolístky.

Každý z partnerů by měl mít svůj koníček na odreagování a musí tam být láska. Sex je krásný, ale v dlouhodobém vztahu nestačí. Musí tam být víc, jo kniha se mi zamlouvala. Doporučuji.

Ellinek
16.07.2022 5 z 5

Mně to naopak ubrečené nepřišlo. Bylo to svěží, vtipné a radosti a strasti matky tří dětí pochopíte, i když děti nemáte. Malá Eve sjetá gumídky Haribo byla vážně poděs. :D Sestry Callaghanovy jsou parta holek, která se toho nebojí a já se těším na další díly, zvláště na ten s Emmou. Co na knize kvituji nejvíc, jsou dvě věci. První: krásně jde zde zobrazeno sesterské pouto, pětice holek stojí při sobě a poskytují si to, co zrovna potřebují, protože tomu může rozumět jen sestra. Takže když potřebujete, jedna vás vyslechne, druhá peprně okomentuje daný problém a další vás třeba kopne do zadku, abyste se už vzpamatovala. A o tom to je. Druhá věc, která mě potěšila nejvíce: příběh krásně zobrazuje mimo vnímání lidského těla také manželskou lásku, která i po dvanácti letech nabízí útočiště. Za Dannyho prohlášení, že v tomhle těle vyrostly jeho tři dcery a je pro něj nádherné, přestože to tak sama Meg nevnímá, by měl dostal klidně i Nobelovku za mír. Tohle je přesně to, na co každá žena musí přijít, ale většinou se nám to nedaří. Líbí se mi, jak kniha přistupuje k tomuto tématu, takže mnohem více než román postavený na sexu mi to přišlo jako citlivé vyprávění o lásce a sexualitě. Být jiný není špatné, rodina je navždy a když se milujete, nerozhází vás ani nějaké erotické umění. :) Opravdu krásný příběh, ve kterém jsem toho našla mnohem více, než jsem si původně myslela. :)

DominaCZ
01.07.2022 odpad!

Trapný kydance o tom, kterak bylo před děckama vše nej a teď je po děckach všechno v.
Zas jeden prototyp neschopné matky, která nezvládá nic a pak se diví, když si manza odběhne no.
Trapas, ale pro dnešní slepice to je mantra, už to hromadně objednávají.
(jo a pokud nemaj sexlajf tak pak nechápu, kde přicházejí pořád k novým děckám s novýma chlapama...)
Ufňáganá trotlovina

2022  65%Kam se poděl můj sexuální život?
2023  81%Můžu reklamovat svého manžela?