Dokonalé léto přehled

Dokonalé léto https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491265/bmid_dokonale-leto-O5I-491265.jpg 4 169 169

Avery vždycky hudbu využívala jako únik. Ale po tom, co ji její nejlepší kamarádka zradí, dokonce ani dokonale sestavený playlist nestačí na to, aby zapomněla, co se stalo. A co hůř, rodiče ji spolu s její sestrou závislou na sociálních sítích odvezli do odlehlého rodinného tábora, aby si tam užili dva měsíce „zábavy“. Když už to chce Avery s tímhle létem úplně vzdát, potká Brookse, záhadného a k naštvání okouzlujícího kluka, který ale na táboře pracuje – a tím pádem je zakázané zboží. To, co začalo jako katastrofa, se promění v… něco jiného. Okolní svět zmizí a Avery se vydává na cestu sebepoznání. A když jí Brooks nabídne příležitost, jaká se v životě moc často neopakuje, musí přijít na to, jak daleko je odhodlaná zajít, aby zjistila, co chce a kým se touží stát.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sunkissed , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé léto. Přihlašte se a napište ho.

Karin94
21.03.2024 3 z 5

„Ty jsi tam měl, že ,láska je jen dětská hra pro hlupáky a snílky. A na to jsem navázala: ,Chceš po mne celou skládačku a nedáš mi dílky.

Vždy keď mám chuť na nejaký YA žáner, je jasnou voľbou buď Kasie West, Miroslava Varáčková alebo od našich susedov Petra Martišková. Toto sú pre mňa naozaj vynikajúce spisovateľky tohto žánru.

Kniha Dokonalé léto nie je moja prvá, už mám od Kasie prečítaných niekoľko a žiaľ musím povedať, že táto bola zatiaľ najslabšia.

V podstate ani neviem čo mi vadilo, pretože rozumové zmýšľanie a konanie hlavných postáv bolo zodpovedajúce ich veku. Ale chýbalo mi tam niečo, čo neviem presne definovať. Celé to bolo stále o tom istom a vlastne o ničom. Hlavná postava Avery ide s rodičmi a sestrou na dva mesiace do kempu, aby zistila čo v živote chce a kým sa chce stať.

Bolo to také nejaké nezáživné, ale ako letná oddychovka niekde pri mori, prečo nie?

Googies
14.03.2024 4 z 5

Takovy novodoby Hrisny tanec zamereny na zpev, takze spis Hrisny zpev? Nejvic me dodelalo, kdyz si tam chteli zazpivat i nejakou pisnicku z Hrisneho tance :D
Ale jinak takova pohodova knizka k odreagovani.

monika0181
04.01.2024 4 z 5

Od autorky jsem již četla některé knihy a další mám v plánu. Tohle bylo příjemné letní čtení.
Víc to asi bude bavit YA, je to taková návrat k Hříšnému tanci v podání teenagerů.
Jednoduché, bez vážných komplikací. Jako jednohubku si příběh jistě užijete.

Ozvěny run, Muž bez tváře a další knižní novinky (31. týden)

31.07.2022

Jedeme v tom spolu, Dokonalé léto a další knižní novinky (29. týden)

17.07.2022

Kniha Dokonalé léto v seznamech