Tenssi Tenssi komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Je to velice dobrá knížka. Nikdy jsem nepatřila mezi rychlé čtenáře, ale tuto knihu jsem přečetla skoro za jediný den. Nejvíce jsem se vyžívala v komických scénkách, co se Americe přihodily. Sice mě párkrát Amerika i naštvala, ale přes to všechno mohu říct, že první díl skončil dobře a netrpělivě čekám na Elitu. Velice mě zajímá, jak to dopadne s princem Maxonem, jehož jsem si v této knížce velice oblíbila, tak doufám, že mě v dalším díle nezklame. :)

23.09.2014 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Druhy díl jsem četla s roční pauzou od toho prvního s naději, ze nebudu muset dlouho čekat do dalšího dílu. S pochopením a lítosti však chápu v jaké situaci se autorka nachází a přeji pevné nervy!!! Ale teď ke knize!
Já tu spisovatelku doslova zeru! Opravdu uzasne! Nedokázala jsem se proste od knihy odtrhnout. Popis jak vypadají nížiny, kapitanova tajemství (jak já toho chlapa od začátku miluji, není ani možné! Úžasná postava! A ta to někdy Ilen nemám rada, ze ho tak proklina, ale pak si vybavuji, ze to je přece jen dítě, malý vzdorny teenager) a to nemluvím o tom zakončení! Já jen doufám, ze se potvrdí všechny mé teorie a kapitán bude tak úchvatným a ze se na nej ve trojce moc neopomene. Zboznuji ty jejich hádky a to jak jsou si ve směs podobní.
Teď už jen počkat, dokud nevyjde třetí díl. Zatím se mohu utesovat jen tím, ze si to vše mohu znovu přečíst od začátku, dělat si své ilustrace a čekat až se všechny záhady rozlusti!
Velká poklona uzasne spisovatelce!

05.02.2019 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Kniha mě hlavně zaujala názvem a námětem. Ze začátku, se mi kniha četla dobře, říkala jsem si že se z toho určitě něco vykouzlí, ale bohužel ne. Hrdinka mi přišla moc ukňouraná a postupem času se mi začala protivit. (Mini Spoiler) V jednu chvíli beznadějně touží po Travisovi a když už je s nim konečně sama, tak na něj kašle...
Knihu jsem s námahou dočetla a na další díly už se doopravdy nezmůžu.

05.08.2016 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Pár lidí mi říkalo, že tato knížka byla strašná, ale podle mého názoru, je tato kniha jedna z nejlepších, co jsem četla. Byla vtipná, dojemná a jedna z mála u který jsem brečela jako malé dítě, kterému praskne balónek. Knihu bych s ochotou doporučila všem, jelikož se stala mou srdcovou záležitostí a těším se, až si ji budu moct zase přečíst!

20.10.2014 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Nepatrné spoilery:
Měla jsem tolik různých závěrů, jak by tato knižní série měla skončit, ale James Dashner mě mile překvapil. Sice jsem byla naštvaná, že mi umřeli některé oblíbené postavy, ale díky tomu to získalo na dramatičnosti, podle mého mínění. Knižní sérii všem doporučuji! Vážně úchvatná!

05.07.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Bože, kde je další díl! Tak bych okomentovala jednou větou tuto knihu. Od této knihy jsem se nedokázala odtrhnout, když už jsem si říkala že půjdu spát a toto bude má poslední kapitola, co si přečtu, mýlila jsem se. Každá kapitola končila tak napínavě, že jsem prostě nemohla přestat číst. Hltala jsem každé slovo a těšila se, kdy celou záhadu rozlousknu. Doporučuji všem tuto knihu. Hlavně lidem, co se líbila kniha Hunger Games!

28.10.2014 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Knihu jsem si koupila na dovolenou a až později si přečetla recenze na databázi knih. Od knihy jsem tedy nic moc nečekala, ale velice mile mě překvapila. Bylo to zajímavé a dodatky pod čarou mě někdy hodně pobavily! Byla to prostě typická oddechovka od Johna Greena. Toho spisovatele po pravdě zbožňuji. Píše, tak jak to v životě prostě vypadá a probíhá a to se mi velice líbí! Nemá to žádný sentimentální happy end, jako v každém americkém příběhu. Všem knihu doporučuji, myslím se, že je to skvělá kniha na uklidnění.

02.09.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Kniha byla krásná, příjemně se četla, byla nenáročná a prince Maxona prostě zbožňuji! Na celé této knižní sérii se mi líbí nápad. Krásné šaty, dokonalý princ a krásný bývalý přítel. Sen každé dívky! Co mě však zklamalo, bylo zakončení celé série. Nevím, prostě jsem čekala více. Čekala jsem, že tam bude více akce, více se bude řešit politická stránka příběhu. Nakonec se z dobrého nápadu stala obyčejná oddychovka se skvělou reklamou a dokonalým obalem. Kniha se hodí pro chvíle, kdy prostě chcete na chvíli vypnout, uvolnit se a nechat se okouzlit krásou princeznovských šatů a samozdřejmně úchvatným princem Maxonem!

07.10.2015 3 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Na Jamese Dashnera jsem trochu naštvaná, píše tak úžasně, že se od jeho knížky prostě nedokáži odtrhnout! Skvělí příběh, zajímavě promyšlený a jsem zvědavá jak to bude pokračovat! Všem moc doporučuji! Úchvatná knížka!

05.07.2015 5 z 5

Bec Bec Darren Shan (p)

K této knize jsem se musela ze začátku nutit. Nějak se mi začátek prostě nezamlouval. Ale jakmile jsem překousla několik desítek stránek, děj se začal pomalu rozjíždět a já byla zvědavá jak to skončí. Bylo to něco úplně jiného, jiná doba, jiné zvyky, jiná hrdinka, která se mi i z části zamlouvala a pro to mě také překvapil ten konec. Čekala jsem něco jiného. Byla jsem hodně překvapená. Kdybych mohla, dala bych tři hvězdičky a půl. Jsem zvědavá, jak celá série vlastně dopadne.

02.09.2015 3 z 5

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Grubbise mám ráda, takže jsem byla šťastná, že mohu číst další knihu z jeho pohledu, sice byla slabší než obě předešlé, ale těšila jsem se jak to vše dopadne. Jsem zvědavá jak to bude v daších dílech a jak to vše nakonec dopadne!

14.08.2015 4 z 5