Bec

Bec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118249/bmid_bec-LZp-118249.jpg 4 234 22

Demonata série

Jako malá bojovala Bec o život. Coby učednice kněžky se touží stát součástí kmenu, který sice potřebuje její schopnosti, ale zároveň se děsí její síly. A když se zjeví démoni, z boje je najednou válka. Dokud Bec nepotká druida Drusta, je její magie slabá a netrénovaná. Pod jeho vedením a s malou skupinkou válečníků se vydají na dlouhou cestu nepřátelskou zemí, aby konfrontovali Demonata přímo u pramene. Ale závěrečná bitva si vyžádá příliš hroznou oběť…... celý text

VlkzCally
VlkzCally
24.12.2022 5 z 5

Tajemná atmosféra, napětí a zrada. Tohle je snad nejlepší příběh v sérii. Doslova jsem nasával ponurou atmosféru.

Luigi1
Luigi1
01.02.2021 5 z 5

Pěkné počteníčko,měloto spád i šmrnc

MaťoCZ
MaťoCZ
04.02.2020 5 z 5

V rámci dielov 1-4 je tento diel zďaleka najtemnejší a autor akoby až v tejto časti dával najavo, že to skutočne nemá byť rozprávka s prvkami hororu. Prakticky jediným občasným odľahčením je postava Brana - inak je tam cítiť napätie od začiatku až do konca.

SPOJLER SPOJLER SPOJLER

Táto kniha je prvou zo série u ktorej veríte, že nakoniec to všetko dobre dopadne a vaše obľúbené postavy to predsa len nejakým spôsobom prežijú - keď však postupne začnú umierať, začnete si uvedomovať, že to tak možno nakoniec vôbec nebude. Vysoko oceňujem autorovu odvahu presunúť túto ságu z "napoly teen, napoly adult" do "100% adult".

Za mňa 5/5, keby sa dalo tak 6.

denniys
denniys
29.04.2019 5 z 5

u minulého dílu jsem přihodila hvězdičku a nyní bych nejradši přihodila další :) "Bec" je dle mého názoru zatím ten nejlepší díl série..návrat mnóóho let zpět mi vůbec nevadil, naopak jsme se zase leccos dozvěděli..závěr knihy byl strašně silný a upřímně jsem nečekala, že bude tak drsný, slzička ukápla..těším se na další díly jako malá holka :) což tak mám u všech dobrých sérií a tato rozhodně dobrá je!!

Tesinka_Laufey
Tesinka_Laufey
04.09.2018 4 z 5

Příběh není úplně špatný, ale prostě mi nějak nesedl ke knížkám, které jsem přečetla předtím. Pár věcí sice vysvětlil, ale dovedu si představit, že by to šlo i bez nich. Čekala jsem něco trochu víc po přečtení předešlých dílů.

Zelený_Drak
Zelený_Drak
08.11.2017 2 z 5

Sérii jsem se rozhodla číst v chronologickém pořadí, takže Bec byla moje první kniha ze série i od autora. Nejsem už věkem zrovna cílová skupina, takže jsem knihu "četla" v rámci sebevzdělávání jako audioknihu v originále (jako první audioknihu anglicky určitě lze doporučit). Celkově mě ale příběh moc nezaujal. Rozjezd byl velmi pomalý a knihu jsem měla rozečtenou dlouho. Není tam nic vyloženě nepovedeného, ale celek na mě působí jako kniha psaná na zakázku. Trochu jako Hohlebein a jeho Kronika nesmrtelných, jen mě to bavilo o chlup míň. Vzhledem k tomu, co jsem si přečetla v komentářích ale určitě zkusím ještě další díly série. Zdá se, že Bec sice je chronologicky první, ale zaujme spíš čtenáře, kteří již četli tři dříve vydané díly.

Viki0
Viki0
28.01.2017 5 z 5

Začátek knihy byl trochu slabší, ale postupně přibývá napětí a tajemno. V tomto díle se poodkryje spousta tajemství a naleznete tu odpovědi na mnoho otázek, které jste si možná kladli u předchozích dílů. Přestože u mě stále vede Grubbs, Bec mi byla sympatická a získala si mě o něco víc než Pecka.

KnihomolkD
KnihomolkD
02.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha!

Shira27
Shira27
15.12.2015 5 z 5

Zatím asi nejčtenější kniha z prvních čtyř dílů. Četla se mi dobře a konec byl hodně smutný. Myslím, že v sedmé knize se s Bec ještě potkáme, takže nevím jestli mám opravdu věřit tomu, (SPOILER) že na konci umřela.

Tenssi
Tenssi
02.09.2015 3 z 5

K této knize jsem se musela ze začátku nutit. Nějak se mi začátek prostě nezamlouval. Ale jakmile jsem překousla několik desítek stránek, děj se začal pomalu rozjíždět a já byla zvědavá jak to skončí. Bylo to něco úplně jiného, jiná doba, jiné zvyky, jiná hrdinka, která se mi i z části zamlouvala a pro to mě také překvapil ten konec. Čekala jsem něco jiného. Byla jsem hodně překvapená. Kdybych mohla, dala bych tři hvězdičky a půl. Jsem zvědavá, jak celá série vlastně dopadne.

filiptucek
filiptucek
07.06.2015 5 z 5

Konec jsem opravdu nečekal. Je to změna od předchozích dílů. Kniha se mi líbila.

Avatar Aang
Avatar Aang
28.01.2015 5 z 5

Skvělá kniha.

Adam Bartoš
Adam Bartoš
10.08.2014 3 z 5

Tento díl se mi asi líbil nejmíň. Jiné prostředí, jiní hrdinové kromě Lorda Lítosta.

SáraV.
SáraV.
08.04.2014 5 z 5

Zajímalo by mě, jak na tuhle knihu budou navazovat ostatní díly Demonat, ale věřím, že si s tím Darren už nějak poradí.

Allebith
Allebith
30.01.2014 3 z 5

V celku pěkné čtení. Neoslovila mě sice tolik jako předešlé kusy, ale dá se.. =)

kilometr
kilometr
09.01.2014 4 z 5

Po nepovedené třetí Demonatě,velmi příjemné čtení a návrat ke "kořenům".80%.

minimonisek
minimonisek
11.12.2013 4 z 5

Tato kniha mě překvapila hlavně závěrem, nečekala jsem, že skončí zrovna takhle.... Jako ostatní Demonata je psána velice čtivě.

petrisca
petrisca
15.10.2013 5 z 5

Tento díl nemá na 1. a 2. ale konečně nebyl dobrý konec a něco se stalo :)

Katka35
Katka35
22.09.2013

Pro mě teda taky nejslabší díl, chvílemi jsem dokonce uvažovala, že dál číst nebudu, ale pak se to zlomilo a opět se to četlo dobře a konec moc chválím, konečně žádný happy end!

Kerdix
Kerdix
29.01.2013 5 z 5

Konečně byla hlavní hrdinkou dívčí postava.Děj se mi líbil a konec byl sice smutný ale knize to rozhodně hodnocení neubralo.