Styblice Styblice komentáře u knih

Cesta k opravdovému jídlu Cesta k opravdovému jídlu Eva Ehrenbergerová

Úžasné recepty a skvělý obsah v oblasti zdraví, fitness a výživy. Prostě takové základní informace ohledně makroživin, kalorického deficitu, cvičení a jiné. Kniha Vám nenutí žádná chia semínka, rýžové chlebíky a bílky od rána do večera! Jen OPRAVDOVÉ jídlo. Doporučuji mít doma ️

13.08.2021 5 z 5

Kniha je úžasná ! Skvěle a logicky vyvrací všeobecně známé mýty, recepty jsou skvělé a jednoduché! Opravdu jediná kniha o jídle, kterou potřebujete ????

28.12.2020 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Komplikovaná zápletka, chvílemi se příběh táhnul a největší problém mi dělala jména - kdo je kdo. Dívka ve vlaku se mi líbila více :)

15.01.2020 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha s nádhernou obálku, krátké kapitoly se čtou samy, zajímavé a poutavé metody vyšetřování. Kniha určitě po Šelmě nezklamala. Hvězdičku ubírám za velice rychlý konec, čekala jsem nějaké “drama”. Těším na další díly :)

12.04.2019 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Ach! ♥️ Netřeba slov..

25.02.2019 5 z 5

Český ráj Český ráj Jaroslav Rudiš

Celou dobu jsem čekala, až se něco stane, ale nedočkala jsem se. Takové chlapské kafrání, starosti a radosti v dnešní době. Asi jsem neobjevila "skrytý smysl" knihy, za mě rozhodně zklamání.

31.10.2018 2 z 5

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Celkem mě až obtěžovaly pasáže s úryvky jiných knih či citátů. V knize jsem se ztrácela a dočetla jsem ji v podstatě z donucení, protože se mi hodí do čtenářské výzvy. Za mě zklamání ...

23.10.2018 1 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha, která bere dech do poslední chvíle aneb typická Moyesovka!

14.10.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Velice příjemné počtení, kniha mne překvapila! Spoustu lásky, napětí, radosti i šílenství! Maličko mě zamrzel otevřený konec, ale přesto bych ji každému doporučila :-)

11.10.2018 3 z 5

Kuchařka pro dceru Kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Naprosto úžasná kuchařka do začátků, ale i pro pokročilé! Z internetu se ne vždy všechno povede, proto jsem ráda, že mám po ruce v kuchyni tuto pomocnici! :-)

07.10.2018 5 z 5

Fitness pro ženy - anatomie Fitness pro ženy - anatomie Fréderic Delavier

Super pro fitness začátečnice. Vše je hezky vysvětleno, popsáno a ilustrováno :)

07.10.2018 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Čtivé, poutavé, napínavé, kruté, úsměvné .. takový je život. Super knížka !

07.10.2018 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Občas jsem se od srdce zasmála, zejména díky moravštině, ale celkově knihu hodnotím jako oddechovku bez konce :-)

02.10.2018 2 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Nádherný, bohužel smutný příběh. Klidně si knihu za pár let přečtu znovu.

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Tuto knihu bych dala přečíst všem, aby se nad sebou zamysleli.. Poutavý příběh, který vás postupně stahuje do hlubin..

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Má první kniha od Sparkse po které jsem zjistila, že musím přečíst všechny! Krásný romantický příběh. Film také nezklamal, ale bylo tam spoustu nesrovnalostí v porovnání s knihou.

Nemocnice, aneb bolnica Nemocnice, aneb bolnica Marta Bednářová

Můžeme být rádi za to, jaká je dnes doba..

24.08.2016 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu všude vychvalovali, ale za mě to taková bomba není. Bylo tam moc postav, že už jsem pak ani nevěděla, kdo je kdo. Navíc jsem se občas ztrácela v čase a příběhy jsou v podstatě bez konce. Knize by prospělo, kdyby obsahovala méně postav a příběhy byli dokončené. Tak třeba bude pokračování.. Ale jako letní počtení k vodě, proč ne :)

24.08.2016 3 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Musím říct, že i po přečtení všech Holleovek kniha nezklamala. Bylo to něco jiného, ale skvělého. Těším se na film :)

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Velmi zajímavá kniha, která se rychle čte. Byla to má první kniha, kterou jsem od autorky četla, ale určitě si přečtu i další.

24.08.2016 4 z 5