Cesta k opravdovému jídlu

Cesta k opravdovému jídlu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422840/bmid_cesta-k-opravdovemu-jidlu-5oe-422840.jpg 4 49 6

Když se spojí láska ke kvalitnímu jídlu s touhou podat pomocnou ruku při změně životosprávy, nemůže z toho vzniknout nic jiného než unikátní průvodce zdravým životním stylem. Jestli chcete porozumět zákonitostem výživy a zároveň načerpat inspiraci na zdravá, chutná a vyvážená jídla, jste na správném místě. Kromě desítek receptů ze slané a sladké kuchyně se podíváme na zoubek základům jídelníčku, mýtům o stravě, výživovým směrům, sportovní výživě a především tomu, jak konečně najít svou cestu k opravdovému jídlu. Pojďme společně odhalit kouzlo zdravé kuchyně a jednou provždy zformovat dlouhodobě udržitelný životní styl, ze kterého už nikdy nebudeme muset dělat žádné ústupky. Markéta a Eva... celý text

Manifest blech
07.08.2023 5 z 5

Skvěle srozumitelně sepsaná teorie ohledně základních živin, a dalšího. Super jednoduché, dostupné suroviny na recepty.

Styblice
13.08.2021 5 z 5

Úžasné recepty a skvělý obsah v oblasti zdraví, fitness a výživy. Prostě takové základní informace ohledně makroživin, kalorického deficitu, cvičení a jiné. Kniha Vám nenutí žádná chia semínka, rýžové chlebíky a bílky od rána do večera! Jen OPRAVDOVÉ jídlo. Doporučuji mít doma ️

MagdaFish
15.07.2021 3 z 5

Vizuálně i obsahově je tahle kuchařka konvenčně hezká. Recepty jsou pěkně rozepsané, měrné jednotky nekolísají mezi gramáží a špetkama, což velmi oceňuji. Nejvíc mě ale nadchlo, že autorky VŮBEC nepoužívají chia semínka (aspoň jsem si tedy nevšimla). Bravo! :D

clare01
13.12.2020 3 z 5

Kniha je vizuálně velmi povedená. Kromě receptů obsahuje i základní informace a rady o výživě, z nichž některé v ostatních knihách nenajdete. Co se týče receptů, tak jich kniha obsahuje opravdu hodně. Já však dávám přednost zdravým a praktickým receptům z běžných surovin před recepty, které se snaží být sice zdravé, ale i "fancy". V tomto mi kniha nesedla, ale věřím, že si určitě své oblíbence najde. Zkrátka mám radši recepty bez avokád, kokosových olejů a proteinových prášků.

Gooverka
30.06.2020 5 z 5

Skvělé recepty i celkově text okolo. Před rokem by mi kniha asi zásadně změnila život, dnes mi připomněla to nejdůležitější a ujistila mne, že jdu správnou cestou. Moc oceňuji rozepsané kalorie u každého receptu, až si je zase začnu počítat, určitě mi to hodně pomůže a ulehčí práci.

Edith_17
31.01.2020 5 z 5

Jsem za tuto knihu velmi vděčná. Moc se mi líbí, že spojuje jak zdravé recepty, tak i rady pro správnou výživu. V tomhle má pro mě největší plus oproti běžným kuchařkám. Taky musím zmínit hezký design a hezky nafocené recepty.

Kniha Cesta k opravdovému jídlu je v