romca4180 romca4180 komentáře u knih

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Musím říct, že jsem se dlouho u knížky tak nebavila. Těším se na další díly :)

28.04.2021 5 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Musím říct, že takhle jsem se dlouho u knížky nebavila :-D.. Příběh je klasika, ale od první kapitoly jsem se nepřestávala smát.. Super na odreagování a zlepšení nálady :-)

29.07.2022 5 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Chtěla jsem dát tři hvězdy, ale nakonec po zvážení příběhu jsem se rozhodla pro dvě.. Asi mě takovéto knihy už přestávají bavit :-/.. Nebo to nebylo tak záživné? (to spíš)

01.07.2022 2 z 5

Král Král Devney Perry

Jo, tohle vůbec nebylo špatné.. Dokonce si dovolím být tak troufala a tvrdit, že je to čitelné i víc než jednou.. Mělo to všechno hned od prvních stránek.. Jsem zvědavá na další díl.. Za mě palec hore :-)

30.05.2022 4 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Nebylo to úplně špatné ;-).. Jen ten konec mi přišel, já ani nevím :-/..
Ale co mi vadilo, a prala jsem se s tím asi do půlky knihy, byla jména Wayne a Warden.. Vím, že si zase tak moc podobná si nejsou, ale mně se to motalo :-D

12.05.2022 4 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Za mě by mohla být kniha víc rozepsaná.. Tenhle příběh měl spád, jen to chtělo aspoň na dva díly, aby to nebylo takové šup šup a je konec

04.05.2022 4 z 5

Může mi někdo říct, jestli se nechystá třeba druhý díl? Jako jak to s hlavní hrdinkou nakonec dopadne? Na konci knihy je spousta nevyřešených otázek, safra:'( :-D

18.04.2022 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

První díl je první díl, ale tohle má taky něco do sebe.. Sice mi tam nesedělo pár věcí, ale při přimhouření očí se to "dalo uvěřit" :)

22.03.2022 4 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Četlo se relativně dobře, ale podle názvu bych čekala něco jiného

14.03.2022 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Ani jsem knihu nedočetla.. Myslím, že další díly vyhledávat nebudu a tuto pošlu dál do světa ..

08.03.2022 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Jako oddechovka dobrý, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je to podobné sérii Božský, řekla bych

18.01.2022 3 z 5

Limea Limea Lin Rina

Noooo, tak nějak nevím, co napsat... Myslela jsem, že to bude záživnější, ale zhruba za půlkou jsem přestala číst a ani mě moc nebere, jak to dopadne... Ještě že nejprve čtu e-knihy a pak teprve kupuju tištěnou... Tohle by mě mrzelo

12.01.2022 1 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Za mě dobrý.. Původně jsem myslela, že se bude jednat o duchařinu, ale... Sakra co to... Teď se jen dočkat dalšího dílu

10.11.2021 4 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Nebylo to ani špatné ani dobré.

Jen, jsem jediná, komu to připomínalo seriál Legacies?

20.05.2023 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Jako první je potřeba říct, že se jedná o oddechovku..
Jinak, příběh by se dal určitě víc rozepsat, takže by se dal tak o 30% vylepšit a nebylo by to takové šup šup..

19.02.2023

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Za mě snad ještě lepší, jak první díl.. Jen, fakt nejsou další díly? Ten otevřený konec mě teda pěkně štve :-/

17.06.2022 5 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Ani špatné ani dobré.. Co se týče fantasy světa, chtělo by to víc rozebrat, popsat jak funguje a tak.. Z knihy jsme se toho moc nedozvěděli, což mi přijde jako škoda..

15.06.2022 3 z 5

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Jako nebylo to úplně špatný, ale všiml si tu někdo něčeho zajímavého? V předchozím díle se James zmiňuje, že pokud zůstane Poppy jen u dvou výměn krve, bude z ní něco jako zombík (pokud si dobře pamatuju). Tady si Mary-Lynette (nebo jak se to safra píše) dvakrát vymění krev a je to jakože cajk? Trochu to asi nechápu, nebo mi něco uteklo.

13.05.2022 3 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Jen mě zaráží, že celou dobu řeší, jak nemůžou být spolu a na konci knihy už je to úplně jedno a nepadne ani slovo, jak to teda vyřešili? Ten konec je nějaký nevím :-/

04.05.2022 3 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Musím souhlasit s předchozími komentáři, že se to až nápadně podobá Bratrstvu.. Jen s horším slohem.. Ani nevím, jestli mám po tomhle chuť na další díl :-/

26.04.2022 2 z 5