Reniee Reniee komentáře u knih

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha se mi líbila. Vrah jde odhadnout, ale autorka se stále snaží přivést na jinou stopu, takže člověk váhá a stejně do poslední chvíle neví.

11.03.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Krásná série, moc mě bavila.

05.06.2022 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Cress moje asi nejvíc oblíbená z celé série. Jako předchozí dva díly od počátku do konce napínavé a skvělé.

24.04.2022 5 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Slabší než první díl, ale jinak v pohodě. Určitě chce přečíst, když už přečtěte první díl.

27.12.2021 4 z 5

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Jediná výtka této knize, a to, že je slabá a nemusela být na pokračování, kor když pokračování ještě není vydané. Minulé díly byly i daleko tlustší a tak nechápu teď tohle rozdělení. Nejspíš asi víc vydelanych peněz za knihy.

12.02.2021 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Klasicka kráska a zvíře. Moc pěkně napsané, bavilo mě to. Film jsem viděla před několika lety a s knihou se opravdu nedá srovnavat. Navíc v tom filmu netvor nebyl žádný netvor, ale jen normalni kluk s tetováním na obličeji.

26.01.2020 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Mě tato kniha příliš nenadchla. Četla jsem ji hodně dlouho a pokaždé jsem se do ni musela nutit. Celá kniha mi přišla nudná, možná až na ten závěr, tam jsem se teprve chytla, ale jinak nic moc.

10.09.2019 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha. Vybrala jsem si ji do knižní výzvy, protože byl dle ní natočen seriál a nelituji. Určitě si od této autorky přečtu více titulů.

20.10.2018 5 z 5

Tento příběh má své kouzlo, a hlavně v sobě skrývá i důležitou myšlenku o lidské povaze a o člověku vůbec. Doktor Jekyll uznávaný, vzdělaný, lidmi oblíbený člověk a na druhou stranu pan Hyde, hrůzu nahánějící karikatura, u které cítíte zlo v pouhém pohledu na ni, ...a ve skutečnosti jedna a tatáž osoba...Zajímavý, temný příběh s jakýmsi ponaučením a moudrostí.

21.09.2018 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Kniha na můj vkus moc tlustá. Příběh byl táhlý a často se v něm opakovaly stejné věci. Kdyby autorka zkrátila knihu na polovinu, o nic bychom nepřišli :) Knihu hodnotím jako průměrnou, nenaplnila úplně má očekávání.

25.05.2018 3 z 5

Předobrý život Předobrý život J. K. Rowling (p)

Vydaný projev jako kniha? Celou knihu jsem přečetla za 10 minut a absolutně nevím o čem to bylo. Nic to ve mně nezanechalo. Tahle kniha jsou vyhozené peníze. Možná může mít smysl jako upomínka pro ty studenty Harvardu, pro které byl projev určen, ale jinak...nechápu, že tohle vydali.

24.05.2018 odpad!

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Z knihy mám rozporuplné pocity. Bylo to hodně zamotane a rozuzlení velmi překvapivé. Kniha se mi četla velice dobře a rychle, a co mě na ni bavilo?.. ty kuriózní vraždy, kterým jsem se musela fakt smát.

09.04.2018 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Další pěkný příběh od této autorky. Pro všechny romantické dušičky, co mají rádi tento žánr, určitě skvělá volba. První část - v knihovně, byla lepší i napínavější než část "po knihovně"...ale i tak se mi příběh líbil. Je to příjemná oddychovka.

16.03.2018

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Mě kniha tolik nenadchla. Téma super, ale mohlo být lépe zpracované. Ale všechny ostatní recenze na ní pějí chválu, tak je to asi jen můj osobní pocit :) V každém případě přečtěte a uvidíte sami ;-)

12.02.2018

Skvělé a naprosto nečekané rozuzlení a závěr příběhu. Očekávala jsem od knihy úplně něco jiného, prostě zamilovaný román, jeden z mnoha, ale není tomu tak. Tahle knížka mě fakt dostala.

07.12.2017 5 z 5

Spřízněni volbou Spřízněni volbou Veronica Roth

(SPOILER) No tak jsem asi jediná, kdo tuhle knihu moc nepochopil. Po přečtení jsem zde četla komentáře, jestli je na tom někdo jako já..ale asi ne. Já jsem prostě některé věci nepochopila a něco mi přišlo úplně nesmyslné. Například jsem nepochopila, proč už na zemi, když s ním bojovali poprvé, jim temný neřekl, že chce umřít...a pak jsem nepochopila, proč na genetrix povolavali různé vyvolené z jiných světů a posílali je na Moxe, když nakonec od něj chtěl, aby ho zabil. A hlavně potřeboval k tomu jehlu...tak na co byli ti ostatní vyvolení?....To jsem prostě nepochopila a postrádalo mi to smysl.

08.08.2023 3 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Fantasy je můj oblíbený žánr, takže mě tato kniha nadchla. Zpočátku bylo těžké zorientovat se v nových slovech a podobně, ale to jen na začátku, pak se člověk chytne.S chuti čtu druhý díl.

07.01.2022 5 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Napřed jsem nechápala, pak byl děj takový neutrální, pak se z romantického příběhu stalo krimi ..a pak to najednou skončilo. Jako celkově docela pěkné, ale začátek táhlý a když to začalo být zajímavý, tak to rychle skončilo.

07.07.2021 3 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Skvělá kniha a skvělý příběh. I když mi v hlavě koluje spousta otázek k příběhu, moc se mi to libilo a těším se na pokračování.

29.02.2020 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

O něco lepší než umění předstírat. Fajn oddychovy středoškolský románek.

24.02.2020 3 z 5