Prateri Prateri komentáře u knih

Žena v mramoru Žena v mramoru Mary Higgins Clark

Rozjezd knihy byl trošku pomalý, ale následující děj všechno prima vylepšil.

31.10.2014 4 z 5

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Prima kniha, napínavý děj. Četla jsem tuto knihu z edice Klokan 2010, byla plná překlepů, písmenka ve slovech chyběla a někde zase přebývala - asi aby se udržovala rovnováha. Výtisk jak po flámu.

16.10.2014 4 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Líbilo se mi, jako všechny knihy od paní Körnerové.Prostě jsem její fanda:-)

13.10.2014 4 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkné počteníčko. Ten konec mi přímo nabízí pokračování, už se těším :-)

06.10.2014 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Moje první kniha od J. Picoult. Zajímavý příběh mě chytil a nepustil, i když těžko chápu jednání mladých hrdinů knihy, milovat někoho tak, že mu splním přání, které otřese životem nejbližších, to bylo na mě příliš. Duel právníku u soudu (kde snad ani nešlo o skutečnost) také dobrý.

04.10.2014 4 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Můj víkend byl ve znamení Řeky osudu a díky této knize se mi líbil. Paní Erskinová mě nezklamala.

22.09.2014 5 z 5

Důchodkyně nestřílejte Důchodkyně nestřílejte Marcela Mlynářová

Hrdinka knihy je čupr důchodkyně. Dobrovolně přiznávám, že já jsem trochu naodstřel. Jinak, kniha se čte pěkně.

17.09.2014 3 z 5

Život na úvěr Život na úvěr Jaroslav Kříž

Ke knize mě nalákala paní knihovnice, obálka mě nijak nenadchla, přesto obsah knihy mě chytil a nepustil. Žádný thriller se nekonal, ale jen obyčejný život, který s věkem bývá pěkná makačka.

14.09.2014 5 z 5

V oblaku dezinfekce V oblaku dezinfekce Ivanka Devátá

Bylo to fajn, i jsem se zasmála :-) Hned se mi půjde snáze k doktorovi.

11.09.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Mně se předchozí díly líbily víc. Podle reakcí ostatních čtenářů ale asi chyba nebude v knize, bude u mně:-), tak se nedejte odradit.

09.09.2014 3 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Druhý díl není horší než první, možná je i lepší.

06.09.2014 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Nenáročné, ale čtivé.

31.08.2014 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Úžasná kniha. Vypravěčka, kterou většina z nás (ne-li všichni) nemusí, vypráví příběh - a její popis situací i obyčejných věcí - to je skvost. Klobouk dolů před Markusem Zusakem.

27.08.2014 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Knížka o tom jak život, na kterém tak lpíme, umí s námi pěkně zamávat, ale i podat pomocnou ruku.

19.08.2014 4 z 5

Aiša - Perla harému Aiša - Perla harému Sherry Jones

Teda ty harémy to je věc. Dát dohromady víc než dvě ženské je odvaha. Ony intrikují, soupeří o přízeň jednoho mužského atd.
Dobře, že to u nás není.

17.08.2014 4 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Kdybych nečetla čtenářské ohlasy na tuto knihu, asi bych ji nikdy nezačala číst. Život Afghánců není žádná procházka růžovým sadem. Mě kniha nezklamala. Také je to mé první setkání s Hosseinim, určitě ne poslední.

10.08.2014 4 z 5

Smrtící klon Smrtící klon J. D. Robb (p)

Poručík Eva Dallasová opět boduje!

08.08.2014 4 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Pěkné čtení, akorát běžné nebývá, že člověk má okolo sebe tolik úplně cizích lidí, kteří mu nezištně pomáhají postavit se znova na vlastní nohy.

01.08.2014 4 z 5

Na konci duhy Na konci duhy Virginia Cleo Andrews

První tři díly této tetralogie se mi líbily víc, poslední díl není tak napínavý, ale čte se dobře.

29.07.2014 3 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Zdolán další díl - a těch mrtvých při těch střetech! Já si dám pauzu, než začnu číst pokračování.

27.07.2014 4 z 5