pip11 pip11 komentáře u knih

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Pěkné zakončení série. Jen doufám, že by přece mohlo být ještě další pokračování.

23.12.2018 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Skvělé, opět přečteno jedním dechem. Doporučuji.

19.12.2018 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Perfektní. Už s prvním dílem jsem věděla, že musím přečíst celou serii.

19.12.2018 5 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Četla se skvěle, líbila se mi víc než jsem původně předpokládala. Moc se mi historické romány této spisovatelky zamlouvají.

19.12.2018 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Skvělé :) příjemně dobrodružné a romantické. Moc se těším na další knihy série.

05.12.2018 5 z 5

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Pěkné a laskavé, takové pohlazení. Líbily se mi procházky Benátkami.

14.11.2018 4 z 5

Hodina po půlnoci Hodina po půlnoci Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá kniha. Tento příběh byl báječný, včetně válečné části, protože ta prostě do knihy patří, když hlavní hrdina je voják.
Od začátku to bylo velmi napínavé a celých 648 stran jsem si nesmírně užila. Dávám 5* ani o špetku méně.

11.11.2018 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Silný příběh o tragickém dětství osamělé Eleanor která se snaží přežít, přes veškerou hlubokou bolest a smutek. Život se ji konečně začne měnit, není to jednoduché a někdy bolestně těžké, ale dostává pomocnou ruku. Začíná objevovat svět o kterém vlastně nic pořádně neví a svým vlastním způsobem ho zkoumá, což někdy vede k úsměvu, hluboký smutek se střídá s vtipem. Nalezne pravé přátelství a začne bojovat s minulostí, aby už konečně vykročila k lepší budoucnosti. Je to neobyčejná kniha o originální Eleanor.

06.11.2018 5 z 5

Na trhu pro vraždu Na trhu pro vraždu T. E. Kinsey

Další zábavné vyšetřování lady Hardcastle a její služebné Flo. Jejich vztah se vymyká běžným zvyklostem, jsou přítelkyně které se i na veřejnosti chovají naprosto praštěně,mám ráda jejich dialogy :D Opět skvělý, suchým britským humorem protkaný příběh. Je to zábavné čtení které je plné záhad ,které čekají na vypátrání. Nečekejte slečnu Marplovou, tyto příběhy jsou více odlehčené a dost vtipné, dokonalá odpočinková četba.

02.11.2018 5 z 5

Dům u ústí řeky Dům u ústí řeky Victoria Jones

Obě časové roviny se mi líbily. Krásně se oba časy propojovaly, smutnější a tajemný historický a pozitivnější ten současný. Příběhy to byly poutavé a napínavé, takové smutně krásné.

28.10.2018 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Všechny tři díly byly pěkné, první předválečný, druhý z období první války, třetí poválečný. Celá sága se mi moc líbila, nemám co vytknout.

21.10.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Forma dopisů mě velmi mile překvapila, bylo to více intimnější takto sledovat celý příběh.
Kouzelná a laskavá atmosféra plná optimismu, skutečná přátelství a krásné prostředí. Moc krásně se to četlo, doporučuji.

18.10.2018 5 z 5

Léto s vůní čerstvého chleba Léto s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Moc pěkné pokračování :) Příběh se plynule vyvíjí a ke konci nabírá na napínavosti. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit negativními komentáři.

18.10.2018 4 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Má první kniha od této autorky. Vážně se mi to líbilo, dala jsem ji za den a už se koukám po jejich dalších.

13.10.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha byla výrazně vtipná až do závěrečné části. To jako fákt? No u klidnějšího průběhu by mi ten závěr nevadil, ale po tom co jsem se celou dobu smála, to bylo krapet divné.

11.10.2018 3 z 5

Víkend s panem Darcym Víkend s panem Darcym Victoria Connelly

Pěkný Austenovský víkend :) Bylo to milé a pohodové.
Jak bylo řečeno alzbeta4340 ,,Jedná se spíš o romantickou hříčku"
to určitě a mě se to líbilo.

10.10.2018 5 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Skvělá kniha, zapůsobila přesně jak měla. Děj byl vlastně jednoduchý, ale moc příjemně se to četlo.

09.10.2018 5 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Pěkná kniha, zajímavý příběh. Je to poklidné a nenáročné čtení.

09.10.2018 3 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Nina George

Krása, tento příběh neměl chybu. Doufám že i další knihy budou stejně skvělé.

01.10.2018 5 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman