pip11 Online pip11 komentáře u knih

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Pěkná a milá kniha. Ovšem než jsem se prokousala první půlkou do druhé, již čtivější části, musela jsem se trochu nutit. Jinak je to hezké čtení.

05.02.2019 3 z 5

Až se tě život zeptá Až se tě život zeptá Cecelia Ahern

Zvláštní příběh, ale pěkný a milý. Kniha se mi líbila, jednoduché odpočinkové čtení s kapkou životní filozofie.

31.01.2019 4 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Krásný příběh, příjemně poklidné čtení o běžném životě na novém místě. Hezký popis Cornwallu a domu, který si získal srdce nových obyvatel. Moc pěkné.

29.01.2019 5 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Skvělá kniha, byla poutavá, tajemná a neobvyklá. Od začátku to bylo příjemné čtení, v polovině knihy už to bylo napínavé a nebylo snadné ji odložit. Kouknu se i po dalších titulech této autorky.

26.01.2019 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Další kniha, kterou jsem si od této spisovatelky vychutnala. Děj je svižný, napínavý a čte se moc příjemně.
Hezký děj, hezká kniha, moc se mi líbila.

24.01.2019 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Velmi poutavá kniha, oba příběhy byly vážně zajímavé.

24.01.2019 4 z 5

Láska a zášť Láska a zášť Hana Marie Körnerová (p)

Příjemná, napínavá oddychovka. Kniha je sice kratičká, spíše povídka než kniha, ale rozhodně opět skvěle vyprávěná.

19.01.2019 4 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Příběh to je pěkný, ovšem poněkud rozvláčný. Prvních 150 stran mě stálo velké úsilí zdolat, potom už to celkem šlo. Zajímavý příběh, plný líčení dopodrobna všech vztahů, emocí a událostí.

18.01.2019 3 z 5

Magdin osud Magdin osud Hedwig Courths-Mahler

Velmi krásná a dojemná kniha. Děj se odehrává v Belgii a Africe. Hlavní hrdinka Magda je sympatická, milá a inteligentní dívka. Doporučuji romantickým duším:)

14.01.2019 5 z 5

Ve stínu erbu Ve stínu erbu Hana Marie Körnerová (p)

Další moc podařený historický příběh. Opět nechybí trocha romantiky a spousta napětí :)

13.01.2019 5 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná kniha i detektivní zápletka se povedla. Dávám ale raději přednost historickým,ty se mi líbí více.

12.01.2019 4 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Parádní kniha, skvělý příběh. Spousta napětí, která mi nedovolila knihu s klidem odložit. Opět paní spisovatelka nezklamala.

08.01.2019 5 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Nora Roberts

Má první od Nory Roberts. Velmi povedená kniha, nemohla jsem ji odložit a určitě se k ní opět vrátím. Velmi dobře pojaté téma reinkarnace a duchů, skvěle popsané až reálně. Mohu rozhodně doporučit je to skvělý příběh.

07.01.2019 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Pěkný styl vyprávění, napětí v obou časových rovinách a přesvědčivý příběh. Kniha je čtivá i když je konec odhadnutelný.

05.01.2019 4 z 5

Ve svitu plynových lamp Ve svitu plynových lamp Steven Price

Skvělý příběh z viktoriánského Londýna, který nás také přivádí ve vzpomímkách do Jižní Afriky a americké občanské války. Postava Williama Pinkertona je skutečná a celá jeho rodina taktéž. Adam Folle je už smyšlený. Celý román je neskutečně čtivý, vtáhne vás a pomalu vás provádí tímto již uplynulým časem.Tuto knihu jsem si nesmírně ráda vychutnala.

02.01.2019 5 z 5

Vánoční pohlednice Vánoční pohlednice Dilly Court

Mile mě tato kniha překvapila. Upoutala mě od samého začátku a celý příběh je moc pěkně napsán. Příjemné čtení na zimní období.

27.12.2018 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Pěkné, milé a pohodové. Doporučuji :)

27.12.2018 5 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Pěkné zakončení série. Jen doufám, že by přece mohlo být ještě další pokračování.

23.12.2018 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Skvělé, opět přečteno jedním dechem. Doporučuji.

19.12.2018 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Perfektní. Už s prvním dílem jsem věděla, že musím přečíst celou serii.

19.12.2018 5 z 5