pip11 pip11 komentáře u knih

Tajomstvo domu na Foster Hille Tajomstvo domu na Foster Hille Jaime Jo Wright

Kniha mě velmi mile překvapila.Thriller, který je napsán ze dvou pohledů, ve dvou rozměrech, které se vzájemně proplétali. Román v tajemné a napínavě mrazivé atmosféře, ktera mě nutila stále dál obracet strany. Skvělý debutový příběh.

25.03.2019 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Skvělá detektivka, jako všechny z pera Agathy. Příjemné čtení a napětí až do konce.

22.03.2019 5 z 5

Tichá guvernantka Tichá guvernantka Julie Klassen

Pěkný a poutavý román, je v něm napětí, tajemství, láska, zrada a spousta dalšího. Příběh je bez zdlouhavých popisů, přesto se v ní stále něco děje. Kniha mě nezklamala, zajímavé jsou také citace před každou kapitolou. Život guvernantek byl v reálu vážně osamělý a smutný.

20.03.2019 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Zamilovaný příběh se smutným koncem. Krásné a dojímavé.

19.03.2019 5 z 5

Mizera Mizera Barbara Cartland

Pěkná kniha, hezky se četla. Je to má první od této autorky, možná si přečtu ještě nějakou další.

18.03.2019 4 z 5

Zámek u řeky Zámek u řeky Chloe Duval

Dva příběhy ve dvou časových rovinách, s extra dávkou romantiky. Minulost i současnost se odehrává na zámku a v okolí Loiry. Je to kouzelně romantický příběh o Alexandře, která ve Francii hledá příběh své prababičky Gabrielly a nalezne i svůj.

16.03.2019 4 z 5

Šľachtická rošáda Šľachtická rošáda Kristi Ann Hunter

Zábavný a čtivý román, lady Miranda se snaží chovat, jak se na dámu sluší a to dle matčiných lekcí, ale opravdu jí to moc nejde. Její tajemství modrých dopisů, které neměl nikdo znát, naruší příchod komorníka Marlowa… Velmi vtipné scény. Těším se na další knihy, hlavně o Mirandiných bratrech.

14.03.2019 5 z 5

Výnimočná krása Výnimočná krása Tamera Alexander

Druhý díl Příběhů z Belmontu, je stejně poutavý a čtivý jako první. Bylo tam pár přehnaných částí, ale i tak to bylo pěkné.

11.03.2019 5 z 5

Nezmazateľný dojem Nezmazateľný dojem Tamera Alexander

Krásný příběh, kniha se četla skvěle a snadno i když má 500 stran.
Vtáhlo mě to velmi rychle do děje, příběh byl velmi poutavý. Těším se už na další knihy v sérii.

11.03.2019 5 z 5

Učiteľova dcéra Učiteľova dcéra Julie Klassen

Velmi jsem si oblíbila knihy od Julie Klassen, která je výborný vypravěč. Nejsou přeslazené, mají napětí a tajemno, prostě svělá atmosféra. Kniha Učitelova dcéra je moc pěkný příběh, spousta napětí a tentokrát i spiknutí a nebezpečí.

06.03.2019 5 z 5

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Pěkné, čtivé, asi se poohlédnu po třetím díle.

04.03.2019 4 z 5

Sophie Sophie Georgette Heyer

Bláznivá romantická komedie, která mě velmi pobavila . Hlavní hrdinka, je vskutku neobvyklé povahy na tehdejší dobu. Smála jsem se nahlas, závěrečné dvě kapitoly byly obzvlášť zábavné a komické. Určitě si zaslouží plný počet ***** Knihy Georgette Heyer jsou opravdu skvělé.

01.03.2019 5 z 5

Maliarova dcéra Maliarova dcéra Julie Klassen

Opět krásný, něžný a dojemný příběh. Psáno velmi poutavě a mám problém knihy Klassenové odložit, dokud nejsem na konci.

26.02.2019 5 z 5

Tajomstvo Pembrooke Parku Tajomstvo Pembrooke Parku Julie Klassen

Nádherný, a skvěle barvitě vyprávěný příběh. Od začátku až do konce je plný napětí, tajemna a zvratů. Postavy mají vypracované charaktery a plynou zde živé dialogy. Kniha má poutavou, napínavou, i romantickou linii, která je moc krásná. Čtení jsem si báječně užila, děj mi běžel před očima jako film, rozhodně moc doporučuji.

23.02.2019 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Další příjemná kniha od paní Kornerové. Obtížná cesta k lásce a porozumění, slova ať už vyřčená nebo nevyřčená…, nepochopení, hádky…. Pěkně a lehce se četla.

20.02.2019 5 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Hezký příběh o pravdě, co je v životě opravdu důležité.

19.02.2019 4 z 5

Kočárová cesta Kočárová cesta Jana Klimečková

Krásné psaní o historické Vídni a dvoru Marie Terezie. Dopodrobna popisovaný život tehdejší doby, z pohledu služebnictva byl zajímavý. Příběh je poutavý a lehce čtivý, doporučuji.

17.02.2019 4 z 5

Služebná z hostince Služebná z hostince Dilly Court

Na plný počet to není, ale je to pěkný příběh. Svižné čtení, plné dobrodružství a napětí, spousta zajímavých postav. Těším se na další knihy Dilly Court.

14.02.2019 4 z 5

Elinor Elinor Georgette Heyer

Celý rychle se rozvíjející příběh, je bláznivě vtipný a napínavý. Kniha je spíš detektivkou s jemnými romantickými náznaky. Velmi příjemné čtení.

12.02.2019 5 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Pěkná oddechová kniha. Příjemné čtení prodchnuté magií a kouzelnou zahradou, v níž má své místo neobvyklá jabloň. Četlo se hezky a pohodově.

12.02.2019 4 z 5