Zahrada nových začátků přehled

Zahrada nových začátků https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374308/bmid_zahrada-novych-zacatku-WGA-374308.jpg 4 144 144

Lilian je už tři roky matkou samoživitelkou – od té doby, co při autonehodě přišla o manžela. Nebylo to pro ni jednoduché, ale o jedno zhroucení a několik depresivních večerů později se konečně začíná smiřovat se svou situací. Naštěstí ji baví její práce ilustrátorky učebnic, která přináší spoustu zajímavých zážitků – jako když Lilian její šéfová přihlásí do zahradnického kurzu. Vypadá to, že aby člověk mohl ilustrovat knihy o zelenině, musí si ušpinit ruce… doslova. Každé sobotní ráno tedy Lilian tráví na kurzu pěstování zeleniny, kam ji doprovází její dvě dcerky a sestra. Postupně i díky sympatickému instruktorovi a svérázné skupince studentů zjišťuje, že ať už chceme, nebo ne, po každém dešti nakonec vysvitne slunce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Garden of Small Beginnings , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada nových začátků. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
19.04.2024 4 z 5

Zkoušet něco nového někdy bolí, že? Ale někdy je bolest způsob, kterým ti tělo říká, že je lepší se něčemu vyhnout.

Skvělý nápad se zahradnickým kurzem, tam bych se přihlásila hned.

Marcik7
23.12.2023 4 z 5

Kniha, která vás trochu poučí o zahradničení, je i o tom, jak se vyrovnat se ztrátou blízké osoby i o vztazích mezi sourozenci, rodiči a dětmi, muži a ženami různých věkových kategorií, prostě o životě .

Kory98
25.06.2023 3 z 5

Myslím, že tohle není typická červená knihovna nebo romance, spíš bych řekla knížka o životě. Za jak dlouho je člověk připraven na novou lásku a dalšího partnera, když ten první mu zemře? Myslím, že tohle je věc velice individuální. A navíc, když jsou ve hře děti. Příběh sám o sobě mi nepřipadal špatný, zakomponovat do knihy lásku k zahradničení je určitě dobrý nápad, jen nevím, kolik čtenářů to úplně nadchne. Ale jinak toho ve mě kniha asi moc nezanechá a za pár dnů možná nebudu vědět o čem byla. I takové knihy si člověk ale občas přečte.

Knižní novinky (7.5. - 20.5.)

07.05.2018

Kniha Zahrada nových začátků v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x