Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Poslední noc Poslední noc Riley Sager (p)

Bála jsem se knihy,která se odehrává během jedné noci. Ale byla jsem velmi mile překvapená. Mělo to šmrnc a závěr byl taková třešnička na dortu.

10.01.2024 5 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Půlku knihy jsem měla husí kůži. Dokonale napsané. Rozuzlení geniální.

06.01.2024 5 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Napínavé od začátku až do konce. Četlo se to samo.

29.12.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Další krásný příběh. Nevím jak to dělá, že jsem měla neustále potřebu číst a číst. A závěr krásnej.

22.12.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tak nějak nevím, co si o tom vlastně myslet a vlastně se ani nedokážu rozhodnout, jaký pocit z toho mám. Dost se to ve mně pere a zajímalo by mě, co tím spisovatelka chtěla říct. Téma zajímavé a rozhodně k zamyšlení, jen si myslím, že by si to určitě zasloužilo více stránek a začínám se přiklánět k tomu, že ten konec byl vlastně nedotažený.

15.12.2023 3 z 5

Trošku jsem se bála, že to nebude záživné a že mi nepůjde se začíst. Naštěstí jsem se spletla a četlo se to dá se říct samo. Byl to zajímavý náhled do života někoho, kdo se jako dítě stal hvězdou a pak se s tím snaží nějak žít.

08.12.2023 5 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Taková třešnička na dortu na závěr

03.12.2023 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Závěr série se mi opravdu líbil. I to, jak jsme se dostali X let poté.

30.11.2023 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

I když spousta lidí odsuzuje, že je to pořád dokola to samé, tak mně se tyhle knihy líbí. Člověk se nechá unášet příběhem a nemusí nad ničím moc přemýšlet.

21.11.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tohle se čte prostě samo. Jen Tessa je opravdu hodně naivní. A když se vrátím k prvnímu dílu a filmu. Ten film mě opravdu zklamal. Ani nemám chuť psát v čem konkrétně. Ale tohle filmové zpracování se opravdu nepovedlo. A samotnou mě to překvapuje, ale na další díl se koukat nebudu.

07.11.2023 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tahle knížka se dá zařadit mezi ty hodně čtivé. Člověk je fakt zvědavý, co se bude díl dál. Ale Hardin je fakt hajzl. Nechápu, jak mu Tessa může pořád odpouštět. A není divu,že každá holka chce tak trošku mizeru. Protože nás všichni krmí příběhy, kde holka toho mizeru změní a budou spolu šťastní až do smrti.

29.10.2023 5 z 5

Ztracená města Ztracená města Matthew Reilly

Zase parádní jízda od začátku až do konce. Ale ten konec... takhle to přece nemůže utnout! Jen doufám,že na další díl nebudeme čekat dalších 6 let. Měl by si pospíšit, když to takhle ukončil.

19.10.2023 5 z 5

Top Dog Top Dog Jens Lapidus

Rozhodně nejlepší ze série. Napínavé už od začátku a oceňuji i uzavření všech linek hlavních postav.

15.10.2023 5 z 5

Stockholm Delete Stockholm Delete Jens Lapidus

Na rozdíl od prvního dílu to bylo napínavé už od začátku. Těším se na finále.

07.10.2023 5 z 5

Pouze pro VIP Pouze pro VIP Jens Lapidus

Jedna hvězdička dolů za hoooodně pomalý rozjezd. Opravdu mi trvalo možná víc jak půlku knihy se začíst. Ale potom už to nabralo jiné otáčky a četlo se to skoro samo. Jsem zvědavá, jak to bude dál. Teddy je sympaťák, tak snad to s ním dopadne dobře.

30.09.2023 4 z 5

Vdovy Vdovy Pascal Engman

Takovýhle konec?! To jako vážně?! Tohle by se spisovatelům mělo zakázat. Doufám, že brzo bude další díl!

12.09.2023 5 z 5

Krysí král Krysí král Pascal Engman

Super. Strašně fandím Nicolasovi. Je to frajer.

08.09.2023 5 z 5

Ohňová země Ohňová země Pascal Engman

Řekla bych, že začátek další povedené série. Líbí se mi jak Vanessa, tak Nicolas.

02.09.2023 5 z 5

Na hraně Na hraně Danielle Girard

Tak druhá kniha mě přesvědčila o tom, že Kylie není taková, jak na mě působila na začátku první knihy. Velmi dibre se kniha četla. Doufám,že brzy bude další díl.

21.08.2023 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Na začátku se mi detektiv opravdu nelíbil. Přišla mi povýšená, na všechny kouká z patra a chce mít vše hlavně rychle hotový, aby mohla dostat místo jinde. V závěru knihy už jsem z ní takový pocit neměla. Ale uvidíme v dalším díle.

16.08.2023 5 z 5