Top Dog

Top Dog https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389278/bmid_top-dog-MUk-389278.jpg 5 14 3

Teddy & Emelie série

< 3. díl

Už několik desetiletí dochází ve Švédsku k brutálnímu zneužívání mladých dívek. Každý pokus o odhalení viníků je brutálně potlačen, chapadla rozvětvené chobotnice totiž sahají do těch nejvyšších společenských pater. Okolo Teddyho a Emelie, nesourodé dvojice elitní právničky a bývalého kriminálníka, se definitivně stahuje smyčka. Kdosi se je svými extrémními metodami snaží dostat z cesty, a když se po stopě zločinecké sítě vydává i policie, násilí nabývá naprosto nebývalých rozměrů. V podobném nebezpečí se ocitá i studentka Roksana. Chtěla se vlastně jen dostat mezi vyvolené, získat trochu uznání a patřit mezi ty, kteří se vyznají… Jenže teď po ní jde korunní princ drogového podsvětí. A jestli neudělá něco naprosto šíleného, živá nevyvázne. TOP Dog je dechberoucí finále dramatu, které Jens Lapidus napínavě rozehrál v románech Pouze pro VIP a Stockholm Delete.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kniha Zlín

Top dogg , 2017

Peťulka3
15.10.2023 5 z 5

Rozhodně nejlepší ze série. Napínavé už od začátku a oceňuji i uzavření všech linek hlavních postav.

stanislav0373
01.05.2022 5 z 5

Naprosto skvělá série s dechberoucím finále. Jedna z nejlepších knižních sérií, které jsem kdy četl. Podsvětí Stockholmu, stejně tak jako jeho nevyšší vrstvy čtenáři otevřou svá tajemství...nechci psát více, nevyhnul bych se spoileru, každopádně doporučuji všem.

ChodzikCZ
26.01.2020 5 z 5

Parádní zakončení celé trilogie, určitě doporučuju k přečtení.

Jens Lapidus
švédská, 1974