Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Tuhle knihu jsem přečetla jako první ze série a rozhodně nelituju. Všechny povídky mě bavily a musím říct, že mě to hodně nalákalo na celou sérii, která mě teď čeká.

22.04.2024 5 z 5

Někdo jako my Někdo jako my Estelle Maskame

Mně se tyhle knížky hrozně líbí. Je to čtivé, je tam určité napětí, akce,zvraty. Prostě všechno, co by v knize mělo být. A to,že je to dost předvídatelné? To určitě neubírá na kráse.

15.04.2024 5 z 5

Někdo jako já Někdo jako já Estelle Maskame

Mělo to spád. Člověk se pořád dozvídal něco nového. A ten konec? No,třetí díl bude určitě zajímavý.

13.04.2024 5 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Jednoduché čtení. Svým způsobem vše předvídatelné. Ale příběh je napínavý a člověka chytne.

11.04.2024 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Je to majetnickej magor,ale čte se to hezky.

06.04.2024 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Je to prostě čtivé a krásně nepravděpodobně dokonalé.

01.04.2024 5 z 5

Nejjasnější hvězdy Nejjasnější hvězdy Anna Todd

Pomalejší rozjezd, ale myslím si,že příběh má potenciál a proto neubírám hvězdičku. Těším se na další díl a vzhledem k závěru soudím, že tam se na plný plyn pojede už od začátku. Odpočinková kniha,která se čte sama.

29.03.2024 5 z 5

Větrní jezdci Větrní jezdci P. C. Cast (p)

Tohle byla jízda. Já ty příběhy se zvířaty miluju, i když se vždycky bojím, aby se jim něco nestalo. Tohle spojení mezi lidmi a zvířaty mi přijde krásné. Těším se na další díl a doufám, že vše dobře dopadne.

25.03.2024 5 z 5

Řetěz z trnů Řetěz z trnů Cassandra Clare (p)

Zase skvělá kniha. V jednu chvíli jsem chtěla číst dál a dál. Pak jsem si říkala, že snad radši nechci číst dál,protože jsem se bála, co se pokazí. Užila jsem si to od začátku do konce. Krásné zakončení další série a já doufám,že tohle není poslední kniza ze světa lovců stínů.

20.03.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Vůbec mi nevadilo,že je to kniha mimo obvyklé série. Četlo se to velmi dobře. Zápletka byla zajímavá a měla jsem potřebu vědět,jak to nakonec dopadne.

07.03.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Další skvělá kniha do série. Doufám, že pan spisovatel bude psát jak na běžícím páse.

02.03.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Dokonalá oddechovka. Knížku jsem si fakt užila. Žádný velký přemýšlení, prostě život.

28.02.2024 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tohle byla bomba. Další bomba abych byla přesná. Člověk musí číst dál a dál, aby konečně zjistil proč. Dávalo to smysl,vlastně všechno.

25.02.2024 5 z 5

Země snů Země snů Nicholas Sparks

Celou dobu jsem čekala na tu chvíli, až se příběhy propojí, protože jsem si říkala, že k tomu prostě dojít musí. Tohle mě teda upřímně vůbec nenapadlo. Příběh to byl hezký, čtivý. Myslím,že si nezaslouží tak slabé hodnocení.

21.02.2024 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Další kniha typu: no to si ze mě děláš srandu. Posledních 100 stránek bylo samé aha,dobře, cože, jo takhle,no to snad ne. Četlo se to samo. Harry nezklamal a sice nám už stárne,ale další díl určitě ještě bude. Aspoň v to doufám

10.02.2024 5 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Zase velmi čtivý příběh. Od této autorky už ani nic jiného neočekávám.

29.01.2024 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Riley Sager (p)

Tak tady byl v podstatě jeden zvrat za druhým. A i když to mělo náznak "duchařiny", tak mi to v příběhu nijak nevadilo.

25.01.2024 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tak tohle! Tohle byla jízda. Jako absolutně mě nenapadlo,že by to mohlo dopadnout takhle. Koukala jsem jak péro z gauče. Doporučuju.

19.01.2024 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

To byla zase jízda! A ten konec?! Je skvělý narazit na takového spisovatele.

14.01.2024 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Riley Sager (p)

Bála jsem se knihy,která se odehrává během jedné noci. Ale byla jsem velmi mile překvapená. Mělo to šmrnc a závěr byl taková třešnička na dortu.

10.01.2024 5 z 5