Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Viděla jsem film a už ten byl krásný. To samé jsem čekala od knihy a splnila mé očekávání.

17.10.2022 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

No to bylo zase něco! Super, super a super. A ten konec? Četla jsem ho v metru a myslím,že lidi si mysleli, že mi hráblo

16.10.2022 5 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Ač takové knihy nečtu, tak se mi to moc líbilo.

09.10.2022 5 z 5

Ať se rozhodneš jakkoli Ať se rozhodneš jakkoli Jakub Szamałek

Musím říct, že mě to mile překvapilo. Zase úplně jiný "svět". Dost děsivý svět, ve kterém vlastně žijeme. Těším se na další díl.

05.10.2022 5 z 5

Koruna věčného soumraku Koruna věčného soumraku James Rollins (p)

Tak tohle byla jízda! V některých částech jsem řvala jak želva, takže děj si člověka opravdu získá. Už aby byl další díl.

25.09.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Zase super. Když člověk narazí na skvělého spisovatele, tak ani nic jiného neočekává.

10.09.2022 5 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Zase super. Všechny jeho knížky mají ten správný spád a člověka to nutí číst a číst. Je super, že ty postavy se neustále vyvíjejí...doufám, že to se všema dopadne dobře.

03.09.2022 5 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Musím souhlasit s komentářema ohledně chybějící akce. Fakt se tam nic moc neděje. Ale zase si nemyslím, že by to knihu nějak sráželo k zemi. Je to takový oddech. Člověk chce jen vědět, jak se mají a co dělají. Předpokládám, že bude další díl a tam ta akce přijde. A zároveň se teda moc těším na filmovou verzi.

28.08.2022 5 z 5

Ztracená Bílá kniha Ztracená Bílá kniha Cassandra Clare (p)

Zase super. Myslím,že Lovci stínů mě nemůžou zklamat. Natož Magnus.

25.08.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Napínavý. To je asi to správný slovo, který to vystihuje. Jede to v podstatě od začátku do konce. Jasně, člověku dojde jak to skončí. Ale na tom, že člověk musí číst a číst, to vůbec nic nemění. A tyhle knížky já miluju. Když vás každá stránka nutí pokračovat.

20.08.2022 5 z 5

Syn času Syn času Deborah Harkness

Líbilo se mi, jak jsme se vrátili zpátky k Dianě a Mathewovi. Jak děj pokračoval a dozvěděli jsme se, jak to bylo dál. Stejně tak se mi líbila část o Phoebe, která vlastně taky pokračovala tam kde skončila a nakonec se spojila s linkou Diany a Mathewa, kde byl Marcus. A nakonec i Marcusova minulost určitě stála za to. Bylo by super kdyby bylo ještě nějaké pokračování. Myslím, že rozvíjet je určitě co.

18.08.2022 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Seriál byl super, ale kniha byla mnohem mnohem lepší.

11.08.2022 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Lepší jak seriál. Mnohem více detailů.

01.08.2022 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Krásné připomenutí seriálu. Moc se mi kniha líbila. Doplnila detaily,které se do seriálu nevešly.

06.07.2022 5 z 5

Železné puto Železné puto Cassandra Clare (p)

Hrozně se mi líbí svět stínů. Takže knížka suprová. Občas jsem si rvala vlasy, jak jsem postavám chtěla vynadat, co to vyvádějí. Doufám, že další díl bude co nejdříve.

26.06.2022 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Zase super. Prostě další severská série, která rozhodně stojí za to.

11.06.2022 5 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Hrozně se mi líbí svět lovců stínů, takže jsem si knihu užila stejně jako všechny ostatní. Těším se na další díl. Jen bych ocenila, kdyby v každé knížce byly napsány rodokmeny. Už s v těch jménech začínám ztrácet.

02.06.2022 5 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

Začátek trošku nudnej, proto ta hvězdička dolů. Ale jakmile se to rozjelo, mělo to grády. Bylo to napínavý, pořád se tam něco dělo a nakonec...tohle by byl slušnej průser, kdyby se jim to povedlo.

23.05.2022 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Paráda, paráda a zase paráda. Jedna z těch knížek, která se "čte sama". Miluju tuhle partu lidí, kde každá dvojice má svůj příběh, ale nakonec se zase všichni sejdou. Doufám, že Mona bude v téhle sérii ještě dlouho pokračovat.

16.05.2022 5 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Hezky ucelený pohled na celou Středozemi. Tak nějak se to vše propojilo dohromady a hned je mi vše mnohem víc jasnější.

09.05.2022 5 z 5