Petula.N Petula.N komentáře u knih

Přání Přání Nicholas Sparks

Páni, to bylo nádherný !! U knížek téměř nebrečím, ale tady jsem slzu uronila...

14.01.2024 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Kdyby to šlo, dám víc jak 5 hvězd. Jojo prostě nikdy nezklame. Úžasný příběh !!

17.11.2023 5 z 5

Matky Matky Brit Bennett

Nedočteno. Jsem ani ne v půlce a nebaví. Bohužel.

03.10.2023 1 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Naprostá pecka. Přečteno jedním dechem.

08.02.2022 5 z 5

Nikdy se nepřestala usmívat Nikdy se nepřestala usmívat Martin Štefko

Kniha mi byla doporučená kamarádem, moc se mi do ní nechtělo, ale nelituji. Naprosto skvělý příběh. Knihu jsem četla jedním dechem a nejde se od ní odtrhnout. A pak ten konec...spadla mi brada :-D knihu doporučuji všema deseti :-)

03.08.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Krásná obálka, krásný příběh. Oddechová kniha. Byla jsem napnutá až do konce :)

03.08.2021 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Když jsem dočetla třetí díl, tak jsem přemýšlela, zda se pouštět do pokračování...nakonec čtvrtý a pátý díl nebyl tak špatný, ale ten poslední byl fakt pecka :) Jsem ráda, že jsem sérii četla a třeba se k ní jednou zase vrátím.

05.05.2021 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Nechápu, proč jsem tuto sérii odkládala tak dlouho....Sice nejsem cílovka, ale strašně moc mě to chytlo. 3. díl byl zatím úplně nejlepší a já jsem ani nechtěla jít spát a potřebovala jsem to dočíst. Za mě (zatím) nejlepší díl !!

09.04.2021 5 z 5

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Jak už bylo níže napsáno - Joy to umí líp. Přišlo mi, že se celou knížku témě nic neděje. Jess mi byla neskutečně nesypmaticka....ale konec byl napínavý a překvapivý.

21.03.2021 3 z 5

Smrtonosný virus Smrtonosný virus Vince Flynn

Čekala jsem, že když se to jmenuje Smrtonosný virus, že se příběh bude odehrávat úplně jinak. Bohužel kniha nesplnila moje očekávání. Jak se říká: nebyl to můj šálek kávy.

17.03.2021 2 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Příběh jako takový byl zajímavý, ale ten překlad, to bylo něco strašnýho....kvůli překladu musím dát nižší hodnocení, strašně moc to kazí celkový dojem z knížky. Škoda....

13.03.2021 3 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Moje první kniha od Murakamiho....a ještě teď to rozdýchávám, takhle kniha mi zůstane v paměti ještě hodně dlouho. Neskutečný příběh, neskutečně napsaný, nechtěla jsem aby příběh skončil. Opravdu se od knížky nešlo odtrhnout. Určitě to není moje poslední kniha od Murakamiho.

09.02.2021 5 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Kniha má celkem vysoké hodnocení, tak jsem se do ní pustila..i přes to, ze má zajímavý námět, mě prostě moc nebavila..škoda.

20.01.2021 2 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Opět pecka, nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Víc takových knih :)

08.01.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Zatím tedy nejlepší díl, jsem zvědavá na další :)

20.11.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Nooo tentokrát jsem teda knížku četla dost dlouho, nějak mi to nešlo, nebavilo, pořád jsem jí odkládala. Další díl si už nejspíš nepřečtu, škoda.

12.10.2020 2 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

K tomu není co dodat. Opět pecka !

27.07.2020 5 z 5

Příběh: Kniha bílá Příběh: Kniha bílá D. D. Gabrová

Ze začátku mě knížka moc nezaujala. Ale pak jsem se přistihla, že se nemůžu odtrhnout. Jediné co mi trošku vadilo, bylo, že kniha je bez kapitol...možná proto to pak láká číst dál a dál :-D knížku doporučuji !!

15.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

No, žádný wow se nekonalo, ale špatné to taky úplně nebylo. Snad poprvé jsem uhádla vraha i já :-D

22.06.2020 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons