Petula.N Petula.N komentáře u knih

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nebylo to tolik wow jako u Vi o tobe, ale i tak skvely :)

29.04.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super, super, super :)

23.04.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Super, napínavá knížka. Bavila mě od začátku do konce :)

03.04.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Chvílemi mě knížka bavila a chvílemi ne, trvalo mi dlouho, než jsem konečně knížku dočetla. Pro mě zbytečně natahované, určitě by děj šel zkrátit na méně stránek. Nejvíc mě vytáčí když se vyšetřovatelé do něčeho pouštějí sami, aniž by informovali svoje kolegy...No zkrátka už jsem četla lepší knížky.

03.04.2019 2 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Ani jsem nečekala, že mě to tak bude bavit. Celou sérii mi půjčil kamarád. Moc jsem od toho neočekávala, když je to "pro děti", ale zrovna pro děti čtení mi to nepřijde teda :-D ale opravdu mě to nadchlo a přečtu si celou sérii :)

04.03.2019 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Co na to říct :) je to King, netřeba slov.

01.02.2019 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Mě knížka bavila :) občas mě štvalo, že se tam některé věci opakují pořád dokola, ale to asi k té nemoci patří...a hlavně zajímavé téma, nic podobného jsem ještě nečetla :)

23.01.2019 3 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Za mě super, byla jsem napnutá od začátku do konce :)

13.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Na knížku jsem se těšila, ale bohužel. Námět jako takový byl super, nic podobného jsem nečetla ještě, ale některé situace byly absurdní...kam se na hlavní hrdinku hrabe terminátor :-D No ale jako zase musím přiznat, že ke konci jsem se nemohla odtrhnout, protože mě sakra zajímalo jak to dopadne s Jay.

11.01.2019 2 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

No čekala jsem od toho víc. Mnohem víc.....jediný plus, že byly kapitoly kratký a tak se to četlo rychle. Ale žádný wow nepřišlo no...takže nic..knížka se mi nelíbila....

07.01.2019 1 z 5

Musím říct, že se mi knížka líbila nejvíc z těch tří dílů. Od začátku do konce to bylo neskutečně napínavé ! Doporučuji

05.01.2019 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělý skvělý skvělý !!! Lepší než první díl. Už se vrhám na další díl. Dvojka měla otevřený konec, tak jsem sakra zvědavá jak to vše bude dál.

28.12.2018 5 z 5

Temné struny Temné struny Val McDermid

Moje druhá knížka od autorky a za mě super. Bavila mě

26.11.2018 5 z 5

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Trošku zdlouhavé, ale jooo dobrý. Ale celou dobu jsem byla přesvědčená kdo je vrah a na konci jsem koukala jak puk. Zkusím další díl.

20.11.2018 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Na Yrsu jsem narazila úplnou náhodou. Toto je moje první knížka od ní a jsem opravdu mile překvapená. Miluju duchařinu a tohle byl naprosto skvělý příběh. Napínavé od začátku až do konce. Můžu doporučit.

06.11.2018 5 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Moje pátá kniha od Connellyho, první čtyři knížky jsem přečetla, vždycky jsem litovala, že jsem začala číst další díl Mickeyho Hallera, ale vždycky se děj rozjel, ale bohužel u páté knížky jsem nevydržela...kolikrát jsem se přistihla, že nevím co čtu, tak jsem knížku musela odložit.

06.11.2018 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Páni to byla jízda. Za mě naprosto super ! Jak tu již už pár lidí napsalo, děj se dal občas očekávat, ale stejně....víc takových knížek.

31.10.2018 5 z 5

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

Moje třetí kniha od Connellyho, druhý díl mě moc nebavil, ale Zrušený rozsudek super, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Bylo to velmi napínavé až do konce.

23.10.2018

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

No pááni, nemam slov. Tak tohle jsem opravdu nečekala.....téměř na konci jsem si říkala "né takhle to nesmí skončit" a najednou rozuzlení, kde mi spadla brada až na zem. Knížka me sakra bavila a můžu doporučit

18.10.2018 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Nemám slov, začátek mě moc nezaujal, ale děj se pak rozjel, že jsem se nemohla odtrhnout, opravdu skvělé čtení. Pustím se do celé série Mickeyho Hallera :)

11.10.2018 5 z 5