Petula.N Petula.N komentáře u knih

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Musím říct, že cca do půlky jsem se nemohla začíst a zrovna dvakrát mě příběh nebavil, ale pak najednou dostala knížka spád a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přečteno za dva večery. Ale jooo stojí za to si ji přečíst ☺

03.10.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mám z této knížky rozporuplné pocity...chvílemi mě to bavilo a chvílemi ne, konec jsem nečekala, to jako zase né. Už jsem četla lepší thrillery, ale nejhorší to nebylo.

01.10.2018 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Noo jako dobrý - jako oddechovka. Ale abych pravdu řekla, tak jsem se těšila až to dočtu.

25.09.2018 2 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Já prostě Jojo miluju :) i přes nižší hodnocení mě to neodradilo a nelitovala jsem. Opět skvělý příběh :)

20.09.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížku mám rozečtenou. Nerada odcházím od rozečtených knih. Ale tato mě opravdu, ale opravdu nebaví. Příběh mi nepřipadá zrovna originální a vadí mi forma psaní. Ale dočtu to...zajímá mě jak to dopadne :-D nooo ale určitě bych si jí už znovu nepřečetla...:)

03.07.2018 1 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Trošku jsem čekala, co se tam bude odehrávat, ale občas mě i knížka překvapila. Líbilo se mi, že příběh vykresluje příběh jedné postavy a pak druhé. Člověk vidí příběh z obou stran. Super knížka.

03.07.2018

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knihu mi doporučila kamarádka a musím říct, že jsem se od ní nemohla vůbec odtrhnout. Jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla. Skvělý příběh a ten konec...čekala jsem všechno, ale tohle opravdu ne :-D Můžu jen doporučit :)

03.07.2018 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Mám z knížky rozporuplné pocity. Ale knížka se četla rychle a docela mě i bavila, až na ty zdlouhavé popisy. Za mě za 3.

21.11.2017 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trošku jsem se bála když jsem knížku kupovala, protože je tu dost negativních komentářů, ale jelikož mam od Liane všechny knížky, tak jsem samozřejmě potřebovala do sbírky i tuhle :) a musím říct, že mě se teda knížka líbila. Sice jsem trošku čekala jak to dopadne, ale to nevadí :)

21.11.2017 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

No páááni!!! Ze začátku jsem se dost ztrácela, ale když jsem se začetla, nešlo přestat. Myslela jsem, že třetí díl vynechám, ale ne!! Musim přečíst i ten. Kniha mě naprosto pohltila, skvělý příběh. Doporučuji :)

22.04.2017 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha mě zaujala jak obalem, tak různými recenzemi na internetu - takže jsem si jí samozřejmě musela hned koupit. Jakmile jsem začala číst, už mě od knížky nikdo neodtrhl. Je to zajímavý nápad a takových knížek by chtělo víc. Doporučuji přečíst !!

18.11.2016 5 z 5