Petula.N Petula.N komentáře u knih

Hráči se smrtí Hráči se smrtí Simon Scarrow

Za mě naprostá pecka. Téma originalní, nic takového jsem ještě nečetla. Od knížky se mi jen těžko odcházelo. Víc takových knih ! :)

02.06.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Noo moc mě to nebavilo...některé postavy mě vyloženě vytáčeli. Těšila jsem se až knihu konečně dočtu.

31.05.2020 2 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

No chvílemi mě to bavilo a chvílemi ne, ale konec byl pecka, to zase joo :)

12.05.2020 3 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Když jsem začala číst Svědectví, ani jsem netušila, jak moc podobné to je situaci, která se děje teď. Příběh je super do té doby, než se tam začne objevovat nadpřirozeno, to bych asi dala do jiného příběhu. Myslím, že by se kniha dala zkrátit, jejich časté schůze mě nudily..ale jinak dobré, dobrý námět.

04.05.2020 4 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Nemůžu jinak, než opět dát 5 hvězdiček. Má to spád, je plná napětí, sice tam občas nějaká chybka je, ale což. Já jsem se stala na této sérii závislá.

28.02.2020 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Vždycky než začnu číst knížku, tak si přečtu o čem to je a pár komentářů...a docela mě mrzí, že tu někteří z vás vyzradí věci, o kterých bych se raději dozvědela až v knížce...např. návrat jednoho z hlavních postav...někteří napíšou alespoň POZOR SPOILER...někteří bohužel ne....asi raději přestanu číst komentáře předtím než přečtu knihu...škoda

18.01.2020 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Rollins mě fakt baví, ale dám si od něj asi na chvíli pauzu...nejvíc mě vytáčí, že jsou všichni superhrdinové, všechno přežijou, na všechno přijdou...a kam se hnou, tak je někdo pronásleduje - všude a pořád..."zlý" a "hodný" se předhánějí,kdo bude o krok napřed, ale jinak fakt dobrý, baví mě to :)

06.01.2020 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Mám ráda tento žánr, takže za me super čtení :) ale ten konec byl až moc zdlouhavý, autor by mohl ubrat těch příliš dlouhých popisů jak míst, tak pronásledování na poušti....atd. ale těším se další díl :)

25.12.2019 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Joo docela dobrý, ale četla jsem od Liane lepší knížky...a ten konec..na mě to už bylo moc.

25.11.2019 3 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Tak tahle knížka pro mě byla zatím nejslabší. Cca do půlky to byla samá porada a opakovalo se tam pořád to samé, až konečně za půlkou už to začínalo být trošku napínavý....ale byla jsem ráda, že už to mám dočtené. Ufff..... Jsem zvědavá na další díl.

18.08.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Ale joooo, mě to bavilo... :)

29.07.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha plná překvapení a zvratů. Líbila se mi o dost víc než spi sladce. Určitě si přečtu další knížky od této spisovatelky.

18.07.2019 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Do půlky super, napětí jak to všechno je a není a pak nůďo...ale ke konci se to zase trošku rozjelo...

12.07.2019 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Panebože to byla jízda :) jen mě dost mrzí čekání na další díl :(

07.07.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Naprosto skvělý !! Příběh plný zvratů a nečekaných událostí. Pro mě za poslední dobu jedna z nejlepších knížek :)

01.07.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

CO ?? To ta knížka opravdu skončila takhle ? Ale příběh jako takový se mi líbil, ale ten konec ? Dávám 3 hvězdy....

19.06.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Od Yrsy jsem četla Pamatuji si vás všechny a z toho jsem si fakt sedla na zadek, ale DNA...no nevim, pořád jsem čekala ten wow moment a najednou byl konec....ale četlo se to dobře, určitě ještě Yrse šanci dám :)

12.06.2019 4 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Opět další super příběh :) škoda, že není další kniha. Doufám, že bude další pokračování ....

28.05.2019

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Za mě zatím nejlepší díl :) Myslela jsem si celou dobu, že vím kdo je vrah a ono nééé. Super, ani chvíli jsem se nenudila.

23.05.2019

Kritik Kritik Peter May

První díl se mi líbil víc :) ale tahle série se mi líbí a nutí mě číst dál. Tak uvidíme co další díl :)

12.05.2019