Talisman přehled

Talisman https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57027/bmid_talisman-Yoe-57027.jpg 4 625 625

Mariňák Logan Thibault na své misi v Iráku najde v písku fotografii usměvavé mladé ženy. Nikdo se po ní neshání, a tak si ji Logan vezme k sobě. Od té chvíle se ho začne až nápadně držet štěstí a stane se jeho talismanem. Když se vrátí zpět do Ameriky, je už přesvědčen o tom, že ta neznámá žena drží klíč k jeho osudu. Prochodí půl země, než ji nakonec najde, ale tím vše teprve začíná. Stane se křehká a zranitelná Elizabeth jeho opravdovým talismanem?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Lucky One , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Talisman. Přihlašte se a napište ho.

martina.culik
14.12.2023 5 z 5

Příběh jsem znala z filmového zpracování, ale jako vždy byla kniha mnohem lepší. I přes znalost hlavní zápletky bylo zajímavé pozorovat, jak se hrdinové sbližují a jak se to vlastně všechno semlelo.
Určitě doporučuji všem, kdo mají rádi romantiku a nebojí se uronit pár slz.

Luigi1
29.08.2023 5 z 5

Knížka byla nádherná jalo film

simca9342
27.08.2023 5 z 5

Přečtená loni
Ke knize a filmu zároveň: Bývalý voják toho času jestě v boji při úkrytu v zákopech najde fotku ženy, která mu o chvíli později zachrání život. Doslova. Proto se ji po skončení mise vydá hledat. Svého anděla strážného najde, ale pak se "karty obracejí."
Beth je rozvedená, s exmanželem mají ve stridavé péči syna Bena, ale vztah mezi muži zrovna nekvete. Ben chce hrát na housle, ale Keith jako zástupce šerifa ví moc dobře, co je pro Bena nejlepší. Beth ani Ben si to nemyslí. Stačí však jedna hádka a pohádky o zlém čaroději je konec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Talisman v seznamech

v Právě čtených5x