PájaHája PájaHája komentáře u knih

Nový život Nový život Katharina Fuchs

I pokračování se mi líbilo. Doporučuji.

29.03.2023 5 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Příběhy dvou silných žen z rozdilneho prostředí, které zasahnou obě války. Knihu doporučuji a těším se na další pokračování.

29.03.2023 5 z 5

Sejdeme se v Monaku Sejdeme se v Monaku Hazel Gaynor

Kniha mě bavila. Krásná příroda. Jamesovi a Sophie jsem fandila. Grace byla sympatická.

25.02.2023 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Čtivá kniha. Začátek byl takový "nenáročný", ale postupně se děj dost rozjel.

13.02.2023 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Slušná dávka emocí.

03.02.2023 4 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Skvělé napsaný příběh!

30.01.2023 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Stálo to za přečtení. Ota byl (viz. lucakuca) na zabití.

06.10.2022 4 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Kniha mě moc bavila. Skvěle propracované postavy. A to jídlo a to moře. Hned bych někam jela. právě třeba do Řecka :-)

20.09.2022 5 z 5

Liščí tanec Liščí tanec Lenka Chalupová

Skvělé počtení s detektivní zápletkou. Již jsem měla možnost se setkat s autorcčinou tvorbou, v podobě Kyselých třešní (mimochodem doporučuji). Je vidět, že má ráda oblast kolem Olomouce a Přerova.
Zdánlivě obyčejný příběh jedné rodiny, který se pěkně rozjede během týdne stráveného v hájence. Na povrch se dostanou vzpomínky a tajemství, která ovlivní další vývoj všech postav.

30.08.2022 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Moje první setkání s touto autorkou a určitě ne poslední.

16.08.2022 5 z 5

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Čekala jsem asi něco jiného. První díl se mi líbil moc, pokračování mě až tak nenadchlo.

11.08.2022 2 z 5

Knihu jsem četla poprvé asi před dvaceti lety. A už tenkrát mě moc bavila. Spoustu věcí jsem zapomněla a proto jsem byla opět spokojená. Můžu jen doporučit.

13.06.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Strašně smutný příběh. Není se čemu divit, že se člověk "zblázní", když zažije tolik zlého a to od svých nejbližších.

25.05.2022 4 z 5

Další skvělý díl. Doporučuji!

21.05.2022 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Další skvěle napsaný díl! A už se těším na 3. knihu.

05.05.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Jako první jsem viděla filmy, které se mi velice líbily. A kniha mě naprosto nadchla. Těším se na další díl.

19.04.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Již druhá kniha od této autorky a splnila moje očekávání. Její příběhy mě baví. Jsou oddechové a pěkně se čtou. Popisy jídel a kontrastu historie a moderní doby mě hodně bavily.

06.04.2022 4 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Přijde mi, že tento " 2." díl byl pro mě o trošku zajímavější. A u některých příběhů jsem se i zasmála. Moc se mi líbil rozhovor s paní Provázkovou. Za to poslední s paní učitelkou mi až tak moc neseděl.

21.03.2022 4 z 5

Marlow Marlow Volker Kutscher

Další skvělé pokračování série.

09.03.2022 4 z 5

Lunapark Lunapark Volker Kutscher

Další skvělý díl. A už se těším na další.

22.01.2022 4 z 5