Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Od posledního dílu jsem moc nečekala. Spoustu lidí mě upozorňovalo, že je ze všech tří nejslabší. Určitě je to pravda, ale nic se nemění na kvalitě děje. Byl strhující jako oba předchozí díly. Občas jsem byla bez dechu,občas jsem plakala.Konec mě absolutně dostal. Kdo triologii nečetl, tak ať to napraví. :)

08.09.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Musím říct, že takový konec jsem vůbec nečekala. Doslova mě rozsekal.Knížka byla ze začátku slabší než první díl, ale po 100 straně jsem tajila dech. Každou stránku jsem četla s očekáváním. Jsem opravdu překvapena. Kdo knihu nečetl, tak ať to co nejdříve napraví. Nevíte a co přicházíte. :)

02.09.2013 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nemám slov. Čtivý příběh, který nutí člověka číst dál a dál. Ze začátku jsem nevěděla, co mám od knihy čekat. Kniha mi ale dala to nejlepší, co mohla. Jsem opravdu nadšená.Katniss jsem si již od začátku velmi oblíbila. Každý okamžik jsem s ní prožívala. Knihu můžu jedině doporučit.

28.08.2013 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

V srdci mém vyvolala Babička mnoho emocí. Představa života na venkově, kterou Božena Němcová zobrazila prostřednictvím díla Babičky, je velmi pozoruhodná.

20.02.2017 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nemám slov.Kniha mě velice zaujala.Nedokázala jsem se od ní odtrhnout.Dokonalý příběh.Krásně zpracováno. Jen doporučuji! :)

18.04.2013 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Bylo to opravdu super čtení. Autorka knihy mě vtáhla do děje a já knihu hltala a hltala. Určitě doporučuji. Vůbec nejde poznat, že se jedná o českou knihu. :)

31.10.2013 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Z každé postavy se vyklubal psychopat. Konec má rychlý spád. Dlouhé, nic neříkající pasáže by mohly obsahovat napětí, adrenalin. Ne pouze popis a nudu.
Bestseller, který mě nenadchl, ačkoli jsem velká očekávání neměla.
Geniální jsou všechny postavy, protože ani jedna není sympatická - z obyčejného člověka je v závěru podivín. Text utíkal rychle a pozornost čtenáře udržovala čtivost.
Průměrná kniha.

20.04.2019 3 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Velice pěkná kniha.

11.02.2016 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

O tétou autorce se říká, že tato série je napsána lépe než Upíří deníky. Což nemůžu posoudit. Ale můžu posoudit tuto suprovní knihu. Opravdu se mi líbila. Četla se rychle a byla velice zajímavá. Skvělý námět, skvěle napsáno. Musím pochválit. :)

18.01.2014 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nemám slov. Tato kniha je plná emocí, lásky, zla a všeho možného. Člověka vtáhne do děje a nutí prožívat ty nejhoznější chvíle za doby Hitlera a Stalina. Knihu doporučuji všem čtenářům.

05.11.2013 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Když jsem si knihu koupila nevěděla jsem,co od ní mám čekat. S překvapením mě kniha velice zaujala.V recenzích jsem četla,že kniha je v některých chvílích nudná,ale mně to tak vůbec nepřišlo.Celou dobu jsem do knihy byla ponořená a vůbec jsem se nenudila. :) Moc pěkná kniha.Určitě ji doporučuji. :)

14.05.2013 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na světě je mnoho příběhů, které popisují lásku dvou mladých lidí. Přeci jen je ale na knize Hvězdy nám nepřály něco výjimečného. Nejedná se pouze o mladou lásku, ale i o zjištění, že zdraví je opravdu nejdůležitější. Bez něj je život komplikovaný a lidé zjišťují opravdové hodnoty života.

06.07.2017 5 z 5

Nikola Šuhaj loupežník Nikola Šuhaj loupežník Ivan Olbracht (p)

Velmi pěkný příběh.

28.03.2016 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Doporučuji.

23.02.2016 5 z 5

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

Na začátku knihy jsem měla strach, že bude tento díl slabší, než ten předešlý. Od 60 strany, ale nabral plné obrátky a vtáhl mě do děje, který mě bavil. Rozhodně byl tento díl lepší, nežli ten předchozí. Byl oddechový, ale plný akce, očekávání a rozuzlení, které byste nečekali. :)

05.05.2014 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Naprosto skvělý, čtivý a úchvatný příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. :) Jsem opravdu překvapena. Tato kniha mi toho dala do života spoustu. Doporučuji! :)

24.02.2014 5 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Skvělý grafický román! :) Obrázky jsou super! :)

06.01.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Wow! Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Opravdu moc pěkná kniha. Četla se jedním dechem. :) Už se těším na to,až si přečtu druhý díl! Vřele doporučuji! :))

09.07.2013 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Velmi pěkná oddechová kniha. :) I když je kniha na motivu filmu,tak mi to tak vůbec nepříjde.Kniha je ve většině případech jiná než film,tak proto doporučuji abyste si přečetli jak knihu,tak se i podívali na film.:)

09.05.2013 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Kniha se mi velice líbila.Příběh byl velmi zajímavý a v některých částech velice smutný.Tato kniha donutí člověka přemýšlet nad životem.Doporučuji.

21.04.2013 5 z 5