NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Nedočetla jsem. Cca v půlce jsem knihu odložila, třeba se k ní jednou vrátím..kdo ví... Každopádně mě kniha nedokázala zaujmout..

07.06.2021 1 z 5

Keď pravda zvíťazí Keď pravda zvíťazí Emília Dalekorejová Beňová

(SPOILER) Tak jo teda, v prvnim dile sem mela babku Jane rada. Ve dvojce sem ji zacinala nesnaset. No a beheme cteni tohoto dilu? Jsem ji zacala vyslovene nenavidet.. No a jinak? Musim rict ze pribeh Eleanor a Collina me velmi upoutal jen si teda rikam.. nebylo tam te akce trosku moc? A konec tohoto dilu mohl byt aspon o par stranek delsi. Nato co se tam celou dobu delo to uzavrely az noc rychle :( Kazdopadne vim, ze se k teto serii jeste nekdy vratim :)

14.03.2021 4 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Zakonceni cele triologie. Uz v jednicce bylo jasny ze tyhle dva se daj dohromady. Uprimne bych uvitala trochu vic hloubky v pripade Cola. Byl by to jiste zajimavejsi pribeh kdyby tam bylo trochu vic jeho minulosti. Jinak me kniha nijak neurazila ale ani moc nenatchla. Takova klasicka oddechovka s nic moc pribehem.

06.11.2020 3 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

S 50 odstiny to nemelo nic moc spolecného ale budiz. Je to takova ta klasicka oddechovka. :)

06.11.2020 3 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Nebyl to nejhorsi pribeh, ale ani me nijak extra nezaujal. Uprimne vim ze se k teto knize jiz nevratim.

02.11.2020 2 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Tenhle díl se mi líbil víc než jednička. Za mě tedy anooo :)

25.07.2020 5 z 5

Víťazstvo Víťazstvo Marie Force

Celá série mě celkem bavila. Příběh mě bavil.

24.07.2020 4 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Příběh byl docela fajn. I když už od začatku celkem průhledný. Žádné velké překvapení se nekonalo. Jsem tedy trošku zklamaná...

24.07.2020 2 z 5

Odvaha Odvaha M.S. Force (p)

Klasická oddechovka ale příběh mě bavil. Jsem zvědavá co se v pokračování ještě bude dít :)

22.07.2020 4 z 5

Cnosť Cnosť Marie Force

Tahle kniha mě pohltila. Četla se prakticky sama. Příběh mě bavil a jsem zvědava na pokračování!!!

19.07.2020 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Kniha byla docela zábavná ale zas tak. Oc mě nezaujala.... :( v serii již pokračovat nebudu...

18.07.2020 4 z 5

Můj oxfordský rok Můj oxfordský rok Julia Whelan

Zajímavý příběh, překvapilo mě to. Není to vysloveně slaďárba ale dle mého názoru stojí za přečtení. :)

26.04.2020 4 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak ale asi nejlepsi z cele serie.

07.04.2020 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak. Takovej zlatej stred. :)

07.04.2020 3 z 5

Posvätný pokoj Posvätný pokoj Audrey Carlan

No dvojka lepší než jednicka. Opet je to oddechovka.. ale opet me dej nijak nedostal/nevtahnul. Tahle serie neurazi ale ani to neni na pocit wau :( Jsem trosku zklamaná..

02.04.2020 2 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

11.03.2020 3 z 5

Moja láska Moja láska Fariel Thimothy

Velke zklamani,... Pribeh by asi nebyl zas tak spatny ale styl psani?? Tohle rozhodne neni muj salek kavy... Opravdu jsem se premahala abych to precetla az do konce a to i presto ze jsem opravdu hodne preskakovala. ...Za me tedy NE, NE A NE ,...

11.03.2020 odpad!